Júlia V.

Júlia Vuľchová
Účet overený:




 ruský jazyk, anglický jazyk, taliansky jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov
  Bratislava
 841 04 (Bratislava)
  15€ - 20€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Profesionálna prekladateľka angličtiny s vyše 5-ročnou praxou v individuálnej a skupinovej výučbe cudzích jazykov. Certifikát IELTS z angličtiny na 8 bodov, a certfikát CILS C1 z taliančiny, ruština ako native.
Okrem jazykového vzdelania, dva magisterské tituly z ekonomikých vied a 4-ročné praktické skúsenosti v business odvetví. Odborná debata na ekonomické, politické a business témy.
Skúsenosti s deťmi v rôznom veku, aj s dospelými, pre všetky úrovne.

Prispôsobujem hodiny individuálne každému klientovi a záleží mi na tom, aby sa úroveň klienta zlepšila. Učenie ma naozaj baví a práve preto sú so mnou výsledky zaručené, samozrejme ak sa budete snažiť aj Vy! Ozvite sa a povedzte mi Vaše požiadavky!=)


You live in Bratislava and want to learn Slovak? No problem! Thanks to more than 5 years of experience in teaching and professional approach I guarantee results, of course if you work hard as well!;) Choose your convenient time and location and we can start! Contact me and start learning!



Referencie

Júlia má k výučbe veľmi profesionálny prístup a robí veľa práce aj mimo vyučovacích hodín. Ani jeden z mojich doučovateľov sa na hodiny nepripravoval tak ako ona. Učím sa s ňou nové slovíčka rýchlo a vynikajúco vysvetľuje gramatiku. Rozhovor je s ňou vždy veľmi zaujímavý a často sa dozviem veľa nových užitočných infomácií okrem angličtiny, lebo má prehľad v rôznych oblastiach. Takže ak chcete mať naozaj zaujímavé hodiny a rýchly progres, odporúčam Júliu, stojí to za to.

Michaela R. - 18.7.2017

Júliu som si vybral lebo som sa potreboval naučiť za krátku dobu čo najviac a myslím, že to bola tá najlepšia voľba. Stačí ak si pozriete jej profil a vidíte, že je šikovná a inteligentná. Hodiny s ňou sú zábavné a je vidieť, že to robí srdcom a baví ju to. Takže, ak sa potrebujete naučiť ruský jazyk, anglický jazyk, taliansky jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov tak ste na správnom mieste. Spoznáte milú a sympatickú doučovateľku, ktorá sa vždy prispôsobí Vaším požiadavkám a naučí Vás ;-) PS: Samozrejme je to aj na Vás lebo ako sa hovorí bez vetra sa ani lístok nepohne :-D

Tomáš V. - 2.7.2017

Julia zacala doucovat moje deti (10 a 14 rokov) anglictinu pred rokom. Ich vysledky sa viditelne zlepsili a chvalia ich aj vyucujuci v skole. Dokonca sa na kazdu hodinu s nou tesia a ich celkovy pristup k uceniu jazykov sa zlepsil :) Mozem ju ako doucovatelku len a len odporucit!

Monika S. - 12.4.2017

Veľmi šikovná učiteľka, moja angličtina sa výrazne zlepšila, a čo je najlepšie konečne som si vytvorila pozitívny vzťah k tomuto jazyku. Ďakujem ;)

Michaela K. - 11.4.2017

Júlia ma doučovala AJ a musím povedať, že som sa u nej stretol s asi najlepším prístupom k výučbe jazyka vôbec. Zdokonalil som sa rýchlo, presne ako som potreboval. Môžem len odporúčiť :)

Tomáš K. - 11.4.2017


Fotky a certifikáty



Kontaktný formulár


Napísať referenciu