Lenka K.

Lenka Klepáčová
Účet overený:
 anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - business, ...
  Púchov
 020 01 (Bezdedov - Vieska)
  8€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

volám sa Lenka, mám 28 rokov a venujem sa súkromnému doučovaniu anglického jazyka. Posledných 10 rokov som pracovala v zahraničí vo Veľkej Británii prevažne v Londýne a tiež v iných anglicky hovoriacich krajinách ako Severné Írsko, Škótsko, kde som získala najviac skúseností s anglickým jazykom v rôznych oboroch práce. Angličtine sa venujem už od malička a pobyt v zahraničí bol, a vždy keď sa vraciam späť stále je, pre mňa najlepšou životnou skúsenosťou v rôznych smeroch. Naposledy som pracovala ako osobná prekladateľka a tlmočníčka pre amerického supervízora a jeho tým v známej automobilovej spoločnosti Continental. Anglický jazyk je mojou špecialitou a zároveň hobby.

Poprosím o kontaktovanie iba v prípade seriózneho a dlhodobejšieho záujmu o doučovanie.

If you speak in English then don't hesitate to contact me for private English tutoring details in English.Referencie

Vďaka Lenke som sa výrazne zlepšil v mojom ústnom ako aj písomnom prejave. Zo začiatku som mal problémy hlavne s komunikáciou, ale vďaka nej sa to už po prvých lekciách výrazne zlepšilo. Lenka je, ako lektor, veľmi milá a pozorná osoba. Ešte aj teraz, po skončení doučovania, mi vie vždy s niečím pomôcť, keď sa ozvem. Jej metóda výučby mi veľmi vyhovovala a určite by som ju odporučil aj ďalším ;) Thanks for everything :)

Tomáš R. - 16.5.2017

Rada bych doporucila Lenku ktera mi velmi pomohla s moji anglictinou. Byla jsem na uplnem zacatku kdyz jsem nasla Lenku ze doucuje anglictinu a diky pravidelnym hodinam face2face mi pomohla zdokonalit anglictinu tak ze jsem si nasla novou praci kde komunikuji v anglictine. Velmi bych ji touto cestou chtela podekovat a vrele ji doporucuji kazdemu. I would like to recommend Lenka, who has really helped me to improve my English. I was a complete beginner in the beginning, but after I have found Lenka that she teach English and because of regular lessons which were face2face I was able to improve my English a lot and I have found a new job where I communicate in English. I would like to say thank you and recommend her to anyone who is struggling with English.

Petra P. - 11.4.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu