Lenka K.

Lenka Klepáčová
Účet overený:
 anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - business, ...
  Púchov
 020 01 (Bezdedov - Vieska)
  8€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  80% zodpovedaných správ
  13h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

volám sa Lenka, mám 28 rokov a venujem sa súkromnému doučovaniu anglického jazyka. Posledných 10 rokov som pracovala v zahraničí vo Veľkej Británii prevažne v Londýne a tiež v iných anglicky hovoriacich krajinách ako Severné Írsko, Škótsko, kde som získala najviac skúseností s anglickým jazykom v rôznych oboroch práce. Angličtine sa venujem už od malička a pobyt v zahraničí bol, a vždy keď sa vraciam späť stále je, pre mňa najlepšou životnou skúsenosťou v rôznych smeroch. Naposledy som pracovala ako osobná prekladateľka a tlmočníčka pre amerického supervízora a jeho tým v známej automobilovej spoločnosti Continental. Anglický jazyk je mojou špecialitou a zároveň hobby.

DOLEZITE: Poprosím o kontaktovanie iba v prípade seriózneho a dlhodobejšieho záujmu o doučovanie čo je minimálne 3x týždenne a pokiaľ ide o osobné stretnutie alebo dochádzanie (plus suma za cestovne) za osobou/osobami tak aspoň na 2 hodiny, aby to malo význam pre obidve strany a hlavne pre Vás z dôvodu rýchlejšieho a kvalitnejšieho doučovania.

If you speak in English and should you have any questions, don't hesitate to contact me for private English tutoring details in English language.Referencie

Vďaka Lenke som sa výrazne zlepšil v mojom ústnom ako aj písomnom prejave. Zo začiatku som mal problémy hlavne s komunikáciou, ale vďaka nej sa to už po prvých lekciách výrazne zlepšilo. Lenka je, ako lektor, veľmi milá a pozorná osoba. Ešte aj teraz, po skončení doučovania, mi vie vždy s niečím pomôcť, keď sa ozvem. Jej metóda výučby mi veľmi vyhovovala a určite by som ju odporučil aj ďalším ;) Thanks for everything :)

Tomáš R. - 16.5.2017

Rada bych doporucila Lenku ktera mi velmi pomohla s moji anglictinou. Byla jsem na uplnem zacatku kdyz jsem nasla Lenku ze doucuje anglictinu a diky pravidelnym hodinam face2face mi pomohla zdokonalit anglictinu tak ze jsem si nasla novou praci kde komunikuji v anglictine. Velmi bych ji touto cestou chtela podekovat a vrele ji doporucuji kazdemu. I would like to recommend Lenka, who has really helped me to improve my English. I was a complete beginner in the beginning, but after I have found Lenka that she teach English and because of regular lessons which were face2face I was able to improve my English a lot and I have found a new job where I communicate in English. I would like to say thank you and recommend her to anyone who is struggling with English.

Petra P. - 11.4.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu