Lenka K.

Lenka Klepáčová
Účet overený:
 anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - business, ...
  Púchov
 020 01 (Bezdedov - Vieska)
  6€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj,

volám sa Lenka, mám 27 rokov a pracujem ako súkromná doučovateľka/učiteľka anglického jazyka. V priebehu 10 rokov som pracovala v zahraničí vo Veľkej Británii prevažne v Londýne a tiež v iných anglicky hovoriacich krajinách ako Severné Írsko, Škótsko, kde som získala najviac skúseností s anglickým jazykom v rôznych oboroch práce. Angličtine sa venujem už od malička a pobyt v zahraničí bol pre mňa najlepšou životnou skúsenosťou v rôznych smeroch. Naposledy som pracovala ako osobná prekladateľka a tlmočníčka pre amerického supervízora v známej automobilovej spoločnosti Continental. Práca s angličtinou ma veľmi teší.Referencie

Vďaka Lenke som sa výrazne zlepšil v mojom ústnom ako aj písomnom prejave. Zo začiatku som mal problémy hlavne s komunikáciou, ale vďaka nej sa to už po prvých lekciách výrazne zlepšilo. Lenka je, ako lektor, veľmi milá a pozorná osoba. Ešte aj teraz, po skončení doučovania, mi vie vždy s niečím pomôcť, keď sa ozvem. Jej metóda výučby mi veľmi vyhovovala a určite by som ju odporučil aj ďalším ;) Thanks for everything :)

Tomáš R. - 16.05.2017

Rada bych doporucila Lenku ktera mi velmi pomohla s moji anglictinou. Byla jsem na uplnem zacatku kdyz jsem nasla Lenku ze doucuje anglictinu a diky pravidelnym hodinam face2face mi pomohla zdokonalit anglictinu tak ze jsem si nasla novou praci kde komunikuji v anglictine. Velmi bych ji touto cestou chtela podekovat a vrele ji doporucuji kazdemu. I would like to recommend Lenka, who has really helped me to improve my English. I was a complete beginner in the beginning, but after I have found Lenka that she teach English and because of regular lessons which were face2face I was able to improve my English a lot and I have found a new job where I communicate in English. I would like to say thank you and recommend her to anyone who is struggling with English.

Petra P. - 11.04.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu