Chceš sa naučiť španielčinu... som tu pre teba !Lina C.

Lina Chaves
Účet overený:
španielsky jazyk, španielčina
Bernolákovo, Senec, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
13€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Hola! (Ahoj!)

Chceš rozumieť a rozprávať španielsky, naučiť sa španielčinu od rodenej latinoameričanky? (Tak máš šťastie, lebo som tu pre teba…)

Doučujem od začiatočníkov po pokročilých - cez internet (napr. Skype) alebo osobne.
Mám zaujímavý a motivačný spôsob výučby.

Volám sa Lina, som z Kostariky, hovorím tiež po slovensky. Žijem tu 9 rokov. Už som zvyknutá na kyslú kapustu aj bryndzové halušky :)
Som pozitívne naladený človek, milujem svoj život, ako aj svoj rodný jazyk, ktorý rada doučujem..Referencie

Lina je úžasná osoba aj učiteľka. :) Na každú hodinu je vždy pripravená a nikdy jej nechýba úsmev. Španielčinu vyučuje hravou formou a jej hodiny sú vždy pestré a zaujímavé. Lina vie skvelo vysvetliť gramatiku a neustále rozpráva po španielsky, čo je veľmi veľké plus pre každého. Na jej hodinách sa nikdy nenudím a vždy mi veľmi rýchlo ubehnú. Linu odporúčam každému kto sa chce naučiť alebo zdokonaliť v španielčine. Na jej hodiny sa budete tešiť a popritom vás naučí naozaj veľmi veľa. :) Ja by som ju určite nevymenila.

Linda K. - 5.12.2018

Ďakujem za skvelý prístup a flexibilitu a profesionalitu. Vrelo odporúčam .

Peter G. - 3.12.2018

Lina má jednu veľkú výhodu a to, že je rodený „hispanohablantes“ (v našom časovom pásme) a vie celkom slušne Slovensky:) čo je veľké plus a preto som ju aj oslovila. Ale nemyslite si, že bude na Vás rozprávať slovensky, to naozaj iba v nutných prípadoch, no pri výučbe je lepšie, keď učiteľ vie niečo komplikovanejšie vysvetliť aj v slovenčine. Skvelé je, že Lina počas hodiny zapisuje nové slová, prípadne poznámky do zdieľaného dokumentu v španielčine a Vy sa môžete sústrediť na výučbu. Poznámky si pozriete po skončení. Hodiny bývajú celkom interaktívne a pestré, konverzujeme, robíme aj nejaké gramatické cvičenia, alebo nečakane vytiahne nejakú hru, kde treba tvoriť vety v rôznych časoch. Či už sa chcete zamerať viac na gramatiku alebo na komunikáciu, prebrať nejaké konkrétne témy, Lina disponuje množstvom pomocného materiálu a je v tomto veľmi prispôsobivá. Počúvať prízvuk rodeného hovoriaceho a rozprávať sa s ním je určite najlepšia skúsenosť, takže netreba váhať a smelo do toho. Lina je veľmi milá, ústretová a dá sa s ňou rozprávať na rôzne témy.

Katarína B. - 2.12.2018

Perfektný prístup k potrebám študenta, profesionalita a flexibilita vo vyučovaní španielčiny. Vrelo odporúčam.

Peter G. - 1.12.2018

Lina je skvelá osoba aj učiteľka! Spôsob výučby aj úroveň prispôsobuje tomu, čo vyžaduje žiak. U mňa je to viac konverzácia a kreatívny spôsob výučby, ale samozrejme jednoducho mi aj vysvetlí gramatiku. Pripravuje si vlastné cvičenia alebo hry, takže sa nikdy nenudíme. Linu určite odporúčam! :)

Dominika K. - 24.9.2018

Lina je skvelá osoba aj učiteľka v jednom! Na hodinu mi sama pripravuje materiály, úroveň aj typ výučby prispôsobí tomu, čo preferujete, takže máme kreatívne a viac konverzačné hodiny. Na druhej strane vie však aj dobre vysvetliť gramatiku. Ak mi nevyhovuje čas hodiny, vie sa mi vždy prispôsobiť. Lina je proste super a určite ju odporúčam každému! :)

Dominika K. - 24.9.2018

Linu odporucam vsetkymi, nie desiatimi, ale dvatsiatimi ;) Dlho som hladala rodeneho hovorcu na konverzaciu v spanielcine. Niekoho, s kym sa da viest normalny :) a inteligentny rozhovor, a kto nie je len "native", ale ma aj ucitelske schopnosti. Lina je presne ten typ lektorky, ktora vie dobre veci vysvetlit, disponuje mnozstvom kvalitneho materialu a okrem prirodzenych jazykovych schopnosti ma aj lingvisticku inteligenciu, to znamena, ze velmi dobre pozna svoju rodnu rec. Je velmi prijemna, flexibilna a vidno, ze ucenie ju bavi a je precizna. Mne osobne sa paci, ze sa snazi odhalit Vas typ osobnosti a podla toho pripravuje hodiny. To znamena, ze ak ste napriklad vizualny typ, pouziva vela grafickych materialov a podobne. Linu este raz vrelo odporucam. Urcite s nou budete spokojni, ci uz cez skype alebo osobne :)

Silvia V. - 1.2.2018

Na spanielcinu s Linou sa vzdy tesim. Je mila, flexibilna, inventivna. Jej hodiny su zaujimave, zabavne a bez stresu. Obsah prisposobuje urovni studenta. Gramatika, pocuvanie aj rozpravanie sa vzdy prelina s konverzaciou. Velkou vyhodou je, ze vie veci vysvetlit aj po slovensky.

Karin L. - 1.2.2018

Veľmi milá, má veľmi milý aj profesionálny prístup, je schopná sa prispôsobiť, čo sa týka výučby aj času. Keby som mal ešte raz vybrať, určite vyberiem ju.

Tomáš S. - 9.1.2018

Milá, výborný prístup a výučba super ! Doporučujem

Stano - 30.9.2017

Mozem len doporucit. Mila, ustretova, flexibilna a ochotna. Bola medzi nami velmi dobra komunikacia, dcera si ju oblubila okamzite. Ma pozitivny vztah k detom a vela dceru naucila za kratky cas.

Zuzana O. - 4.7.2017

Milá osoba, skvelý prístup. Super učiteľka. Doporučujem!

Martin S. - 26.6.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu