Peter B.

Peter Bordáč
Účet overený:
 anglický jazyk
  Senec
 903 01 (Bodov)
  8€ - 13€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  4h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

dovoľte mi aby som sa Vám predstavil. Volám sa Peter a momentálne pracujem a taktiež študujem v Bratislave. Moju osobu považujem sa mimoriadne komunikatívnu, ktorá je otvorená novým možnostiam a vždy dám rád možnosť novej skúsenosti ak mám príležitosť. Momentálne bývam v Senci a angličtinu sa učím už viac ako 10 rokov. Úspešne som získal certifikáť FCE z Cambridgu na úrovni C1 a taktiež mám predchádzajúce skúsenosti v vyúčbou angličtiny v jazykovej škole. V pripade urychlenia a zjednodusenie komunikacie mozete pisat aj bordy777@gmail.com


Hello,

let me introduce myself first. My name is Peter and I am currently studying and working part time in Bratislava. I consider myself to be very communicative person who is open to new sugggestions and would always welcome a new experience if there is one. I live in Senec and have been learning english for more than 10 years. I have successfully achieved the FCE certificate in english (C1 level) and also have experience in teaching English in the language school. In case of making the communication easier, feel free to mail at bordy777@gmail.comReferencie

Petra ako učiteľa angličtiny vrelo odporúčam. Zrozumiteľne vysvetlí, je trpezlivý a vidieť, že ho výučba baví, čo robí hodiny pestrými a zaujímavými.

Andrej F. - 20.7.2017

Ak sa chcete naučiť anglicky, Peter je ten správny človek, ktorý Vám nielen vycibrí Vašu angličtinu ale taktiež zažijete kopu srandy. Môže vrelo odporučiť.

Martin K. - 20.7.2017

Peťo je výborný v komunikácii a super spolupracuje so študentami. Jeho angličtina je na vysokej úrovni, veľmi mi pomohol v zlepšení mojej hovorovej angličtine.

Erik B. - 19.7.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu