Peter B.

Peter Bordáč
Účet overený:
 anglický jazyk
  Senec, Bratislava
 903 01 (Bodov)
  8€ - 13€ za 60 minút
  poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte,

dovoľte mi aby som sa Vám predstavil. Volám sa Peter a momentálne pracujem a taktiež študujem v Bratislave. Moju osobu považujem sa mimoriadne komunikatívnu, ktorá je otvorená novým možnostiam a vždy dám rád možnosť novej skúsenosti ak mám príležitosť. Momentálne bývam v Senci a angličtinu sa učím už viac ako 10 rokov. Úspešne som získal certifikáť FCE z Cambridgu na úrovni C1 a taktiež mám predchádzajúce skúsenosti v vyúčbou angličtiny v jazykovej škole.

Hello,

let me introduce myself first. My name is Peter and I am currently studying and working part time in Bratislava. I consider myself to be very communicative person who is open to new sugggestions and would always welcome a new experience if there is one. I live in Senec and have been learning english for more than 10 years. I have successfully achieved the FCE certificate in english (C1 level) and also have experience in teaching English in the language school.Referencie

Peter zacal doucovat mojho syna a ten je velmi spokojny.Tak som spokojna aj ja

Lenka E. - 15.10.2017

Na doučovanie angličtiny Petra veľmi odporúčam, pretože trpezlivo vysvetľuje, snaží sa hľadať nové prístupy ak niečo nejde. Hodina s ním je pestrá, zábavná

Matej L. - 6.10.2017

Peter, ma doučuje iba mesiac, no výsledky sa už dostavili. Angličtine začínam rozumieť, hovovoriť v angličtine už nie je takou prekážkou a chcem sa ďalej vzdelávať. Peter je priateľský a veľa a odborne naučí.

Zuzana S. - 17.9.2017

Petra mozem len vrelo odporucit, komunikujeme cez skype, hodiny anglictiny su zaujimave a vzdy prisposobene mojim potrebam. Ocenujem jeho flexibilitu, pripravenost, a tiez to, ze na moje poziadavky ohladom obsahu lekcie vie zareagovat promptne a kvalifikovane. Hodiny su zabavne a interaktivne, preto Petrovi dakujem za obrovsku motivaciu a chut napredovat v anglickom jazyku.

Veronika B. - 12.9.2017

Petra ako učiteľa angličtiny vrelo odporúčam. Zrozumiteľne vysvetlí, je trpezlivý a vidieť, že ho výučba baví, čo robí hodiny pestrými a zaujímavými.

Andrej F. - 20.7.2017

Ak sa chcete naučiť anglicky, Peter je ten správny človek, ktorý Vám nielen vycibrí Vašu angličtinu ale taktiež zažijete kopu srandy. Môže vrelo odporučiť.

Martin K. - 20.7.2017

Peťo je výborný v komunikácii a super spolupracuje so študentami. Jeho angličtina je na vysokej úrovni, veľmi mi pomohol v zlepšení mojej hovorovej angličtine.

Erik B. - 19.7.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu