Menos K.

Menos Kanakis
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - štátna skúška, anglický jazyk - business, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - advanced, angličtina
Nitra, Slovensko, Skype, 95175
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Originally born in Cape Town - South Africa.
I am a Teacher in all levels of English, from A1 to C1 level.
I have material for all levels and ages, including Maturity preparation and Business English in which I have many years of experience!
My Teaching method is to simplify English by making it easier to understand without using unnecessary homework that confuses students.
Homework is meant to be fun and entertaining for students while combining correct structures of Articles, Prepositions, Tenses, Possessives e.t.c.
My goal is to teach students the correct way of speaking English and also to write correct e-mails, presentations, essays while speaking fluently and with confidence!
I already teach in three language schools, Companies and a High School.Referencie

Menosa som si obľúbila už od našej prvej spoločnej hodiny angličtiny. Zaujal ma hlavne svojím prístupom k vyučovaniu. Menos ma netradičnú metódu výučby, vie ma stále zaujať, motivovať a posúvať ďalej. Som s ním veľmi spokojná a vrelo ho odporúčam každému, kto sa chce naučiť alebo zlepšiť v tomto jazyku :-)

Patrícia E. - 29.4.2018

Menos je ten najlepší učiteľ angličtiny akého som kedy mal. Jeho svojský ale zároveň veľmi inovatívny štýl vyučovania mi plne vyhovoval na rozdiel od slovenských učiteľov, ktorí sa až príliš veľa držia učebnicí a nevedia prirodzene improvizovať. Menosa preto určite odporúčam pre kohokoľvek kto potrebuje angličtinu či už zlepšit´ alebo premýšľa sa ju začať učiť.

Peter Š. - 21.4.2017

Mám hodiny konverzácie s Menosom už dva roky, vybrala som si ho pretože je "native speaker" a hovorí zreteľne, bez "zhltávania" polovice slov. Okrem toho je aj príjemný spoločník s veľkým zmyslom pre humor a dobrým hereckým talentom, ktorým spestruje anglické lekcie a navyše má aj mnohé životné skúsenosti a tak možno s ním o všeličom diskutovať , pravdaže po anglicky. Všetky hodiny s ním sú príjemné , bez stresu a vo veľkej pohode, je skutočne "rodeným učiteľom", vysvetlí ak niečomu nerozumiem a dokáže udržať záujem o zdokonaľovanie. Na každú ďalšiu hodinu sa teším, je vždy pripravený , dochvíľny a v dobrej nálade . Všetkým, starým , či mladým, začiatočníkom, či pokročilým vrelo odporúčam nielen jeho anglické lekcie , ale aj jeho spoločnosť.

Zdenka M. - 20.4.2017

Menos je výborný učiteľ, mávam s ním hodiny konverzácie, má vždy pripravené témy, o ktorých diskutujeme, rozvíjame slovnú zásobu a kladie dôraz na správnu výslovnosť a gramatiku. Pri každej chybe ma opraví (čo veľmi oceňujem), jeho prístup je neformálny a priateľský, vždy pozitívne naladený, žiadne strohé osnovy a pravidlá (ako vo väčšine škôl), vychádza študentom v ústrety a jeho hlavným záujmom je vyvolať v nich záujem o cudzí jazyk, ich spokojnosť a predovšetkým to, aby z hodín odchádzali s tým, že sa zabavili a pritom sa aj niečo naučili. Menosa určite ho ako učiteľa odporúčam pre akúkoľvek úroveň angličtiny, dokáže a je ochotný sa prispôsobiť individuálnym požiadavkám každého študenta.

Andrea J. - 18.4.2017

Chodím na angličtinu do jazykovej školy Lingua (konverzácia na úrovni B2). Hodiny angličtiny mám s Menelaosom už druhý rok. Som veľmi spokojný. Počas cvičení debatujeme na rôzne témy (väčšinu otázok kladie Menelaos). Rozprávame sa o histórii, súčasnosti a aj budúcnosti, takže si precvičujeme rôzne časy. Na gramatické chyby počas rozhovorov nás Menelaos upozorní a ak „nechápeme“ tak sa danej chybe venujeme dlhšie. Po dohode nie je problém zmeniť náplň hodiny (čítanie, počúvanie, rozhovor, hry, gramatika ... ), alebo si zvoliť vlastnú tému. Na hodiny chodí pripravený. Výhodou je, že Menelaos je „native speaker“, ale rozumie aj niečo (málo) po slovensky. Ja osobne sa na jeho hodinách cítim dobre.

Michal R. - 18.4.2017

Menosa osobne poznam ako uprimneho a srdecneho cloveka a excelentneho ucitela. Je to typ ucitela, u ktoreho je vyslovene skola hrou a nauci vyborne po anglicky. Vrelo odporucam :)

Samuel B. - 18.4.2017

Absolvoval som niekoľko hodín s Menosom a dovolím si tvrdiť, že v cudzom jazyku dokáže "rozhovoriť" aj toho najväčšieho introverta, odporúčam :)

Juraj V. - 18.4.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu