Skype vyučovanie nemčiny so skúseným lektoromKarol D. PhD.

Karol Decsi
Účet overený:
nemecký jazyk, akademické písanie, nemčina, preklad, nemecký jazyk - začiatočník, nemecký jazyk - pokročilý, vypracovanie podkladov, úradný preklad nemčina, slovenčina pre cudzincov
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
17€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Nemecký jazyk ovládam na materinskej úrovni - žil a pracoval som vo Viedni (10 rokov), rok som žil vo Frankfurte am Main. Som lektorom nemeckého jazyka.

Jedno stretnutie trvá 90 minút a stojí
- jedenkrát týždenne 30 eur za stretnutie
- dvakrát týždenne 25 eur za stretnutie

Moja kvalifikácia:

- vyštudoval som vysokú školu v nemeckom jazyku (smery: ekonómia, politológia)

- niekoľko rokov som pracoval v jazykových školách ako lektor nemeckého jazyka

- mam ukončený Deutsches Sprachdiplom der KMK, Stufe II.

- mám ukončený Deutsches Sprachzertifikat na úrovni C2.

- mám ukončený Deutsches Sprachzertifikat für den Beruf na úrovni C2.

- pracujem ako úradný prekladateľ, ktorý je zapísaný v zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov, ktorý vedie Ministerstvo spravodlivosti v odbore nemecký jazyk

Robím prípravu na pohovory v nemeckom jazyku - Bewerbungscoaching

Z predchádzajúcich zamestnaní mám skúsenosti s prácou s ľuďmi – priamy kontakt so študentmi a skúsenosti s výučbou nemeckého jazyka ako predmet, ako aj odborných predmetov na vysokej škole (Universität Wien) v nemeckom jazyku (politológia, akademické písanie, Európska únia, manažment verejnej správy) .

Doučím všetky stupne (A1 - C2), pripravím na prijímacie skúšky, štátne jazykové skúšky, a na výkon povolania v nemeckom jazyku (nemčina pre opatrovateľov, pre čašníkov, chyžné a pod.).

V prípade potreby spravím preklad alebo tlmočenie z nemeckého jazyka do jazyka slovenského a naopak.

Ponúkam úradný preklad z nemeckého jazyka do slovenského a naopak.

Nemčinu vyučujem len formou Skype.

Čo ponúkam?

- virtuálnu triedu (buď program Skype alebo Zoom)
- virtuálnu tabuľu (google docs)

Moja miestnosť je vybavená:
- webkamerou Logitech HD Pro Webcam C920
- projektorom Epson EB-S41 3LCD, SVGA, 4:3
- magnetickou tabuľou
- DVD prehrávačom

Najefektívnejšie a najúčinnejšie je u mňa vyučovanie dva krát týždenne.

Spájam rôzne overené metódy a tak využívam aj gramatiku a na základe nej potom konverzácie.

Držím sa Európskeho referenčného rámca pre jazyky.Referencie

Super prístup, odborne na vysokej úrovni. Môžem iba odporučiť.

Slavomír Z. - 13. 3. 2020

Lekcie s Karolom sú veľmi intenzívne, človek sa rozhodne nemá čas nudiť, a vždy má pocit, že si poriadne precvičil mozgové závity :-) Každá lekcia je výborne pripravená a ušitá na mieru konkrétnemu študentovi podľa jeho schopností a potrieb, čo je obrovské plus oproti skupinovým kurzom. U mňa maximálna spokojnosť!

Alexandra K. - 17. 6. 2019

Karol je najlepšia voľba, ak sa chcete naozaj naučiť po nemecky. Sám o sebe tvrdí, že nie je chodiaci slovník, ale ja si myslím, že ním je. :) Hodiny sú vedené profesionálne, po každej hodine budete mať pocit, že ste totálne vyšťavení, ale zároveň, že ste sa toho veľa naučili. Po mojich niekoľkých pokusoch ako jazyková škola, súkromné hodiny od učiteľky nemeckého jazyka a v neposlednom rade snaha naučiť sa nemčinu na strednej škole som sa po roku učenia s Karolom cez skype skutočne zlepšila. Samozrejme je to drina, ale Karol je skvelý učiteľ a človek a je neskutočne trpezlivý.Hodiny s ním nikdy nie sú jednotvárne a nudné. Učenie sa cez skype taktiež odporúčam pre všetkých nás, ktorí nemajú čas na presúvanie sa a chcú svoj čas využiť čo najefektívnejšie.

Barbara B. - 7. 11. 2018

Karola maximálne odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť po nemecky. Ak ste sa doteraz nedonútili učiť sa a nezlepšovali ste sa, s Karolom sa to zmení. Hodiny sú odvedené maximálne profesionálne a naplno.

Barbara B. - 6. 11. 2018

Karol je jednoducho najviac! Ako lektor aj osobnosť.Som neskutočne šťastná že som si ho vybrala. Za pol roka som s ním úspešne absolvovala skúšku B2! A pokračujeme ďalej.Obrovské Ďakujem Karol klobúk dolu. Presne vie čo potrebujem v čom mám medzery. Vždy ma opraví a počuje všetko :D Hodiny s ním sú zodpovedne pripravené má to systém štruktúru a vie čo robí. Je ľudský korektný a prísny. Má môj rešpekt!

Linda D. - 9. 8. 2018

Karol je mimoriadne kvalitny doucovatel nemeckeho jazyka na urovni C2. Snazi sa docielit to aby jeho studenti rozpravali nie len plynulo ale aj gramaticky spravne a zrozumitelne. Hodiny nie su nudne a aj napriek prvotnym obavam z doucovanie cez Skype tuto metodu urcite odporucam. Jednoznacne spokojnost!

Slavo B. - 1. 5. 2018

Karol je skvely lektor, profesional a odbornik vo svojom odbore. Ocenujem jeho individualny pristup a pripravu hodin, podporu v procese ucenia sa, rovnako flexibilitu a moznost konverzacii cez skype, co vyrazne pomaha pri planovani hodin. Vrele odporucam, povazujem za ekvivalent native lektora.

SO - 4. 10. 2017

Veľmi dobrý učiteľ s vynikajúcou znalosťou nemeckého jazyka. Spoľahlivý, presný, na hodiny sa dopredu pripravuje.

Milada V. - 10. 6. 2016

vyborny lektor, neodpusti ziadnu chybicku, doporucam

Jan K. - 8. 6. 2016

Som rada ze synovi s nemcinou pomohol prave p.Desci. Maximalna spokojnost a perfektna vyucba a spolupraca. Odporucam.

Erika D. - 12. 1. 2016

Som veľmi rada,že som si vybrala práve pána Decsiho ako môjho doučovateľa nemčiny.Má všeobecný prehľad a vie presne kde má študent medzery a učebnými osnovami presne vie kde ich má vyplniť.Maximálna spokojnosť a veľmi dobre investované peniaze.

Veronika B. - 4. 8. 2015

Má velmi komplexní a vynikající znalosti nemeckého jazyka. Jako přednášející je mimořádně spolehlivý a jeho styl práce se vždy vyznačuje velmi pečlivým plánováním, zřetelnou strukturou lekcií a vysoce nadstandardním používáním jazykových prostředků.

Ing. P. - 3. 2. 2015

Veľmi dobrý učiteľ. Mám s ním skúsenosť pokiaľ ide o konverzácie - jednak má prehľad o rôznych témach, takže sa dá zaujímavo diskutovať, jednak z odbornej stránky - vie poradiť prípadné synonymné slovné spojenia, či podať gramatické nuansy tak, aby si to študent zapamätal. Môžem len odporúčať.

Katarína S. - 22. 1. 2015

Super lektor. Pokym nezacne hovorit po slovensky, nezistite, ze je zo Slovenska. Preberá rôzne témy - vzdy je pripraveny. Je prisny, co je dobre a tym vie cloveka naucit.

Samuel L. - 20. 10. 2014

Výborný učiťal i člověk. Možu doporučiť

Maria C. - 17. 10. 2014


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu