Aj Nemčina môže byť zábavná, ľahká a zaujímavá :)Marianna T.

Marianna Tomanova
Účet overený:
nemecký jazyk, konverzácie
Modra, Trnava
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
31h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, pracujem už 15 rokov ako zdravotná sestra v Rakúsku, vo Viedni,doučovaniu nemčiny sa venujem už niekoľko rokov a veľmi ma to baví. Venujem sa všetkým vekovým kategóriám, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Pripravujem dospelých na prácu v Nemecky hovoriacich krajinách, ale aj študentov na maturity, či detičky hravou formou osvojiť si základy jazyka. Rada Vás doučím nemčinu a verím, že Vás presvedčím, že nemčina môže byť zábavná, ľahká a zaujímavá. :)Referencie

Pani Mariannu si dcéra veľmi chváli, je nielen dobrá doučovateľka, ale má aj priateľský prístup a na hodiny s ňou sa dcéra teší. Som rada, že sme pre dcéru oslovili práve pani Mariannu.

Daniela O. - 2. 6. 2019

Pani Marianka je úžasná žena. Napriek tomu, že som sa nemčinu učila aj pred tým, niektorým veciam som nerozumela , až kým som nestretla Mariánku, ktorá mi konečne všetko vysvetlila. Hodiny nemčiny s nou sú veľmi zábavné a náučné. Ďakujem Anna. P.

Anna P. - 31. 5. 2019

Marianna je veľmi milá, priateľská a na každú hodinu perfektne pripravená. Vždy mi jasne a s ochotou vysvetlí čomu nerozumiem, vďaka nej som sa zlepšila hlavne v gramatike. Motivuje ma k učeniu a môžem povedať, že za ten čas čo k nej chodím som sa určite zlepšila v nemčine. Vždy sa teším na nemčinu s ňou. Som veľmi spokojná a odporúčam každému kto chce vedieť lepšie nemecky.

Marta P. - 29. 5. 2019

Dobrý deň, pani Marianka je človek vďaka ktorému sa stala nemčina pre nášho syna obľúbeným predmetom v škole. Oslovili sme ju na základe referencii našich priateľov, ktorých syna doučovala. Náš syn si v priebehu pár mesiacov doučovania zlepšill priemer a na vysvedčení mal 1. Čo je pre nás dôležité, nemčina ho začala baviť. Vedieť zaujať pubertálne dieťa a ešte ho aj naučiť je umením. Dakujeme pani Marianka Bibiana B.

Bibiana B. - 10. 2. 2019

Dobrý deň, vďaka pani Marianke sa stala nemčina pre nášho syna obľúbeným predmetom , dokonca mal na vysvedčení jednotku. Má výborný prístup, vie motivovať , sme radi, že sme dostali odporúčanie.

Bibiana B. - 7. 2. 2019

Mariannka je skvelá učiteľka. Vždy chodí na vyučovanie pripravená + pripravené materiály, má naplánované, čo sa bude preberať. Veľmi jasne, jednoducho a trpezlivo vysvetlí, čomu nerozumiem a odpovie na všetky otázky. Ak mám v niečom nedostatky, precvičujeme to, pokiaľ ma to nenaučí :-) Učenie ju baví, jej cieľom je dosiahnuť, čo najlepšie výsledky u svojich študentov. Je nielen výborná učiteľka, ale i veľmi milá a priateľská! Som veľmi spokojná, mala som predtým aj iných učiteľov, no Mariannka je jednoznačne najlepšia, odporúčam každému!

Zuzana M. - 6. 8. 2018

Pani Tomanová ma doučovala pred maturitou. Veľmi mi to pomohlo, bol som maximálne spokojný.

Ivan L. - 7. 6. 2018

Marianna doučuje nášho syna, ktorý neznášal nemčinu. Potom, ako k nám začala chodiť, sa veľmi zlepšil a nemčina ho začala aj baviť. Zlepšil si známky v škole, dokonca sa vyjadril, že to čo ich učili v škole pol roka, s Mariankou zvládol za mesiac všetko pochopiť a doučiť sa to. Je veľmi milá a profesionálna. Vrelo odporúčame :)

Stanislava B. - 17. 5. 2018

Marianna je výborná , nemecký jazyk doučuje s veľmi profesionálnym prístupom, je trpezlivá a príjemná. Vždy sa zodpovedne pripraví. Dcéra je s výučbou nemeckého jazyka veľmi spokojná, dokonca dostala pochvalu od učiteľky a čo je pre mňa podstatné, prestala považovať nemecký jazyk za niečo nepochopiteľné a dokonca uvažuje v budúcnosti aj o práci v nemecky hovoriacich krajinách. Ďakujeme a úprimne odporúčame !

Viera M. - 23. 2. 2018

Veľmi som spokojná.

Silvia M. - 9. 1. 2018

Som velmi spokojna .... ochotná , milá a dcéra sa veľmi zlepšila v Anglickom jazyku ....

Jana J. - 22. 12. 2017

Som nadmieru spokojná, absolútne zodpovedný prístup, pani Marianna je príjemná a priateľská a môj syn si veľmi pochvaľuje. Zodpovedne pristupuje ku každej hodine. Určite odporúčam

Katarína Z. - 5. 12. 2017

Veľmi som bola spokojná s Mariankynim prístupom k hodinám a celkovo s jej prácou. Je zodpovedná, vždy bola pripravená na hodiny a samotné hodiny prebiehali vždy zaujímavo. Vždy vysvetlí ak niečo nerozumiem a aj odôvodní prečo to tak je. Určite odporúčam.

Romana V. - 6. 11. 2017

Absolútna spokojnosť. Pani Marianna svoju prácu berie veľmi zodpovedne. Naviac na každú hodinu doučovania vypracuje pomôcky. Je dochvíľna, doučuje s trpezlivosťou a priateľským prístupom.

Mešková K. - 25. 8. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu