Marianna T.

Marianna Tomanova
Účet overený:
nemecký jazyk, konverzácie, anglický jazyk
Modra, Pezinok a okolie, Trnava a okolie, 90001 91943
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň, pracujem už 13 rokov ako zdravotná sestra v Rakúsku, rada doučím nemčinu. Z jazyka anglického mám cambridge certificate úrovne B2.Referencie

Pani Tomanová ma doučovala pred maturitou. Veľmi mi to pomohlo, bol som maximálne spokojný.

Ivan L. - 7.6.2018

Marianna doučuje nášho syna, ktorý neznášal nemčinu. Potom, ako k nám začala chodiť, sa veľmi zlepšil a nemčina ho začala aj baviť. Zlepšil si známky v škole, dokonca sa vyjadril, že to čo ich učili v škole pol roka, s Mariankou zvládol za mesiac všetko pochopiť a doučiť sa to. Je veľmi milá a profesionálna. Vrelo odporúčame :)

Stanislava B. - 17.5.2018

Marianna je výborná , nemecký jazyk doučuje s veľmi profesionálnym prístupom, je trpezlivá a príjemná. Vždy sa zodpovedne pripraví. Dcéra je s výučbou nemeckého jazyka veľmi spokojná, dokonca dostala pochvalu od učiteľky a čo je pre mňa podstatné, prestala považovať nemecký jazyk za niečo nepochopiteľné a dokonca uvažuje v budúcnosti aj o práci v nemecky hovoriacich krajinách. Ďakujeme a úprimne odporúčame !

Viera M. - 23.2.2018

Veľmi som spokojná.

Silvia M. - 9.1.2018

Som velmi spokojna .... ochotná , milá a dcéra sa veľmi zlepšila v Anglickom jazyku ....

Jana J. - 22.12.2017

Som nadmieru spokojná, absolútne zodpovedný prístup, pani Marianna je príjemná a priateľská a môj syn si veľmi pochvaľuje. Zodpovedne pristupuje ku každej hodine. Určite odporúčam

Katarína Z. - 5.12.2017

Veľmi som bola spokojná s Mariankynim prístupom k hodinám a celkovo s jej prácou. Je zodpovedná, vždy bola pripravená na hodiny a samotné hodiny prebiehali vždy zaujímavo. Vždy vysvetlí ak niečo nerozumiem a aj odôvodní prečo to tak je. Určite odporúčam.

Romana V. - 6.11.2017

Absolútna spokojnosť. Pani Marianna svoju prácu berie veľmi zodpovedne. Naviac na každú hodinu doučovania vypracuje pomôcky. Je dochvíľna, doučuje s trpezlivosťou a priateľským prístupom.

Mešková K. - 25.8.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu