Naučím/doučím chorvátčinu – začiatočníkov aj pokročilých – nenútenou a zábavnou formou ;)Maria H.

Maria Hrvatić
Účet overený:
chorvátčina, chorvátsky jazyk, hrvatski, Croatian, srbčina, srbsky, Srbský jazyk
Bratislava, 81109
Doučuje aj cez skype / internet
18€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

*For English scroll down*

Bok! Voliš Hrvatsku? Aj ja :) Rada naučím/doučím môj krásny materinský jazyk – začiatočníkov aj pokročilých – nenútenou a zábavnou formou :) Od prvého dňa viete hovoriť. Som rodená 100% Chorvátka a profesionalna lektorka a prvých 25 rokov života som strávila v Chorvátsku. Doucujem aj srbctinu, mam je oficialne vystudovanu.
S doučovaním chorvátčiny mám už 5 rokov skúseností – pre všetky úrovne. Okrem gramatiky a konverzácií so mnou absolvujete aj „virtuálnu cestu“ kultúrou, geografiou, gastronomiou a zvykmi ľudí žijúcich v tejto krajine. Na výučbu používam rôzne výučbové materiály (ine pre chorvatcinu, ine pre srbctinu), ktoré Vám vždy poskytnem zdarma.
Plynule ovládam niekoľko svetových jazykov, preto lekcie môžu byť vo viacerých variantoch: z chorvátčiny/srbctiny do slovenčiny, angličtiny alebo taliančiny.

Ceny:

- 25€ za 90 min – ak Vy prídete ku mne (Ružinov) alebo cez skype
- 30€ za 90 min – ak ja prídem ku Vám do 4km od Ružinova, 4-8km od Ružinova 33€/90 min, ďalej podľa dohody
- 5 alebo viac lekcií mesačne: zľava 10%
- viac ako 8 lekcií mesačne: zľava 20%
Ked prekrocite viac ako 15 lekcii, dostavate zlavu na vsetky nasledujuce lekcie 10%, nezavisle od toho, ako casto ich mate.
Zľava bude odpočítaná na konci mesiaca pri poslednej lekcii.
Zľava 15% tiež pre študentov, detičky, mamičky na materskej, seniorov a ludi s nizkym prijmom.
Max. zlava moze byt 30% (zlavy sa znasobuju).
Bezne pracujem pondelok-piatok od 6:30-19:30, vynimocne mozem aj mimo tohto, len potom praca cez vikend alebo cez tyzden po 19:30 vecer sa plati 30% navyse. Ak je na lekcii 2 alebo viac osob, poplatok je dalsich 4 eur na kazdu osobu za lekciu.

Vystavujem aj faktúry podľa potreby – na firmu, na fyzickú osobu – podľa Vašich požiadaviek. ;)


Pravidla pre študentov: - zrušenie dohodnutej hodiny viac ako 48 hodín vopred je zadarmo; Ak lekciu zrusis 48-6 hodin pred lekciou, platis poplatok 12 eur a ak lekciu zrusis menej ako 6 hodin pred lekciou platis plnu cenu aj ked sa lekcia nekona.

Na lekciu treba prist nacas alebo kludne aj 5 min dopredu. Ak meskate, nemam vam ako lekciu predlzit, kedze mam aj ine povinnosti hned po lekcie a ten strateny cas nebude odpocitany od dohodnutej sumy. Vopred ďakujem za porozumenie.

I teach my beautiful mother tongue – beginners and advanced – in very spontaneous and entertaining way :) From the first day you are able to talk. I am native Croatian and I spent the first 25 years of my life in Croatia :)
I have 5 years experience in teaching Croatian language – all levels, teaching materials are available. In addition to grammar and conversation, you can also go with me through a „virtual journey“ of culture, geography and customs of people living in this country.
I speak fluently several languages, so my lectures can be hold in more variants: from Croatian to Slovak, English or Italian.

Prices:

- 25€ for 90 mins – if you come to my place (Ružinov) or via skype
- 30€ for 90 mins – if I come to your place within 4km from Ružinov, 4-8km from Ružinov 33€ / 90 mins, if further upon agreement
- 5 or more lectures per month: 15% discount
- more than 8 lectures per month: 25% discount
The discount will be deducted at the end of the month at the last lecture.
15% discount also for students, children, mothers on maternity leave and seniors.

I can also issue an invoice if needed – for a company, for a person – according to your requirements ;)Referencie

Mária je perfektná učiteľka ktorá pristupuje individuálne ku každému žiakovi.Môzmem vrelo odporučit každému kto sa chce naučit chorvátsky.

Veronika M. - 21.10.2017

I had a great experience working with Maria. She is very kind, open-minded person and of course a fantastic teacher. We sorted out all the language problems I had with Croatian..Definitely satisfied. If I had any questions in any Croatian language area I would book a session with Maria.

Lucy T. - 10.10.2017

Perfektné hodiny chorvatciny, Maria je skvelá lektorka, vie človeka motivovať, má profesionálny prístup a vždy má pripravenú hodinu.

Eva S. - 10.10.2017

"Veľmi šikovná, trpezlivá a vždy pripravená. Dá sa povedať že najlepšia doučovateľka akú som mal. Hodiny boli super. Nikdy som na nijakej hodine toľko nekomunikoval ako teraz, čo je úplne super. "

Martin S. - 9.10.2017

Maria je výborná učiteľka a odborníčka. Mám skvelý pocit z každej hodiny doučovania. Ďakujem.

Miroslav C. - 4.10.2017

Maria je super profesorica

Zuzana - 14.8.2017

Maria je veľká šikovnica. Hodiny Chorvátstiny splnili moje očakávania :)

Renata L. - 26.7.2017

Mária je skvelá učiteľka. Perfektný osobný prístup a pripravenosť na hodiny. Veľmi oceňujem, že ako rodená Chorvátka, Vás naučí mnoho vecí o Chorvátsku, ktoré sú známe len miestnym ľuďom. Určite Máriu odporúčam, ako úplným začiatočníkom, tak aj pokročilým.

Matej P. - 13.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu