Naučím/doučím chorvátčinu – začiatočníkov aj pokročilých – nenútenou a zábavnou formou ;)Maria H.

Maria Hrvatić
Účet overený:
 chorvátčina, chorvátsky jazyk, hrvatski, Croatian
  Bratislava
 811 09 (Bratislava)
  18€ - 20€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

*For English scroll down*

Bok! Voliš Hrvatsku? Aj ja :) Rada naučím/doučím môj krásny materinský jazyk – začiatočníkov aj pokročilých – nenútenou a zábavnou formou :) Od prvého dňa viete hovoriť. Som rodená Chorvátka a profesionalna lektorka a prvých 25 rokov života som strávila v Chorvátsku.
S doučovaním chorvátčiny mám už 5 rokov skúseností – pre všetky úrovne. Okrem gramatiky a konverzácií so mnou absolvujete aj „virtuálnu cestu“ kultúrou, geografiou, gastronomiou a zvykmi ľudí žijúcich v tejto krajine. Na výučbu používam rôzne výučbové materiály, ktoré Vám vždy poskytnem zdarma.
Plynule ovládam niekoľko svetových jazykov, preto lekcie môžu byť vo viacerých variantoch: z chorvátčiny do slovenčiny, angličtiny alebo taliančiny.

Ceny:

- 25€ za 90 min – ak Vy prídete ku mne (Ružinov) alebo cez skype
- 30€ za 90 min – ak ja prídem ku Vám do 4km od Ružinova, 4-8km od Ružinova 33€/90 min, ďalej podľa dohody
- 5 alebo viac lekcií mesačne: zľava 15%
- viac ako 8 lekcií mesačne: zľava 25%
Ked prekrocite viac ako 15 lekcii, dostavate zlavu na vsetky nasledujuce lekcie 10%, nezavisle od toho, ako casto ich mate.
Zľava bude odpočítaná na konci mesiaca pri poslednej lekcii.
Zľava 15% tiež pre študentov, detičky, mamičky na materskej, seniorov a ludi s nizkym prijmom.
Max. zlava moze byt 30% (zlavy sa znasobuju).
Bezne pracujem pondelok-piatok od 6:30-19:30, vynimocne mozem aj mimo tohto, len potom praca cez vikend alebo cez tyzden po 19:30 vecer sa plati 30% navyse. Ak je na lekcii 2 alebo viac osob, poplatok je dalsich 4 eur na kazdu osobu za lekciu.

Vystavujem aj faktúry podľa potreby – na firmu, na fyzickú osobu – podľa Vašich požiadaviek. ;)


Pravidla pre študentov: - zrušenie dohodnutej hodiny viac ako 24 hodín vopred je zadarmo; ak zrušíte hodinu menej ako 24 hodín vopred, účtujem si 100% z ceny hodiny ako náhradu za nevyužitý čas. Na lekciu treba prist nacas alebo kludne aj 5 min dopredu. Ak meskate, nemam vam ako lekciu predlzit, kedze mam aj ine povinnosti hned po lekcie a ten strateny cas nebude odpocitany od dohodnutej sumy. Vopred ďakujem za porozumenie.

I teach my beautiful mother tongue – beginners and advanced – in very spontaneous and entertaining way :) From the first day you are able to talk. I am native Croatian and I spent the first 25 years of my life in Croatia :)
I have 5 years experience in teaching Croatian language – all levels, teaching materials are available. In addition to grammar and conversation, you can also go with me through a „virtual journey“ of culture, geography and customs of people living in this country.
I speak fluently several languages, so my lectures can be hold in more variants: from Croatian to Slovak, English or Italian.

Prices:

- 25€ for 90 mins – if you come to my place (Ružinov) or via skype
- 30€ for 90 mins – if I come to your place within 4km from Ružinov, 4-8km from Ružinov 33€ / 90 mins, if further upon agreement
- 5 or more lectures per month: 15% discount
- more than 8 lectures per month: 25% discount
The discount will be deducted at the end of the month at the last lecture.
15% discount also for students, children, mothers on maternity leave and seniors.

I can also issue an invoice if needed – for a company, for a person – according to your requirements ;)Referencie

Mária je perfektná učiteľka ktorá pristupuje individuálne ku každému žiakovi.Môzmem vrelo odporučit každému kto sa chce naučit chorvátsky.

Veronika M. - 21.10.2017

I had a great experience working with Maria. She is very kind, open-minded person and of course a fantastic teacher. We sorted out all the language problems I had with Croatian..Definitely satisfied. If I had any questions in any Croatian language area I would book a session with Maria.

Lucy T. - 10.10.2017

Perfektné hodiny chorvatciny, Maria je skvelá lektorka, vie človeka motivovať, má profesionálny prístup a vždy má pripravenú hodinu.

Eva S. - 10.10.2017

"Veľmi šikovná, trpezlivá a vždy pripravená. Dá sa povedať že najlepšia doučovateľka akú som mal. Hodiny boli super. Nikdy som na nijakej hodine toľko nekomunikoval ako teraz, čo je úplne super. "

Martin S. - 9.10.2017

Maria je výborná učiteľka a odborníčka. Mám skvelý pocit z každej hodiny doučovania. Ďakujem.

Miroslav C. - 4.10.2017

Maria je super profesorica

Zuzana - 14.8.2017

Maria je veľká šikovnica. Hodiny Chorvátstiny splnili moje očakávania :)

Renata L. - 26.7.2017

Mária je skvelá učiteľka. Perfektný osobný prístup a pripravenosť na hodiny. Veľmi oceňujem, že ako rodená Chorvátka, Vás naučí mnoho vecí o Chorvátsku, ktoré sú známe len miestnym ľuďom. Určite Máriu odporúčam, ako úplným začiatočníkom, tak aj pokročilým.

Matej P. - 13.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu