Zuzana K.

Zuzana Kubusová
Účet overený:
 anglický jazyk, slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, slovak for foreigners, taliansky jazyk
 Bratislava
 821 01 (Bratislava)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  67% zodpovedaných správ
  19h priemerná rýchlosť odpovede

Chýba Vám odvaha rozprávať v cudzom jazyku? Chceli by ste si oprášiť slovnú zásobu a dozvedieť sa niečo nové, prípadne si len tak pokecať pri káve v uvoľnenej atmosfére? Ahojte, volám sa Zuzana, som vyštudovaná tlmočníčka/prekladateľka a ponúkam doučovanie anglického, talianskeho a slovenského jazyka pre všetky vekové kategórie.

Výučbe jazykov sa venujem niekoľko rokov. Obzvlášť anglický jazyk a britská kultúra sú mojou láskou už od útleho veku. Taktiež vlastním celosvetovo uznávané certifikáty z anglického jazyka FCE, CAE.
Ponúkam doučovanie angličtiny zábavnou formou pre najmenších aj školopovinné deti, prípravy na certifikáty, štátne skúšky, konverzácie z jazyka, ale aj výučbu angličtiny od začiatočníckej úrovne a kurzy pre skupiny. Rovnako sa venujem výučbe slovenského jazyka a literatúry pre školákov a talianskeho jazyka pre začiatočníkov. Verím, že jazyk je spôsob ako sa spoznávať nových ľudí a vychutnávať si život, preto by aj jeho výučba mala byť bez stresu a hlavne s úsmevom. Teším sa na spoločné hodiny :)Referencie

Skvelá lektorka, ústretový prístup, výborné znalosti ANG a príjemná komunikácia. Odporúčam!

Peter H. - 18.06.2017

Zuzka je typ učiteľky, kt.si každý žiak môže len želať. :) Stretavame sa už viac ako 2 roky a vďaka nej sa úroveň mojej Angličtiny posunula z A0 / A1 na B2. Je trpezlivá a ochotná vysvetliť tak, aby aj to najnáročnejšie učivo znelo jednoducho. Vážim si jej kreativitu, prípravu materiálov (gramatika + témy na rozhovor) snahu dať žiakovi vždy niečo viac. Zuzka prepája teoriu s praxou a delí sa o jej skúsenosti a tipy ako sa napr.ľahšie naučiť slovíčka. Je veľmi ústretová a preto je moja spokojnosť na 100%. :)

Katarina M. - 14.06.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu