Martina G.

Martina Gavalierová
Účet overený:
 anglický jazyk, nemecký jazyk, indonézsky jazyk
  Poprad
 058 01 (Filice)
  9€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, víkend,
  doučuje aj skupiny
  80% zodpovedaných správ
  12h priemerná rýchlosť odpovede

Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som vyštudovala tlmočníctvo a prekladateľstvo anglického a nemeckého jazyka, kde som absolvovala aj doplňujúce pedagogické štúdium angličtiny a nemčiny. Z oboch jazykov mi navyše boli udelené medzinárodne uznávané certifikáty.

Tri roky som žila a študovala v Nemecku, kde som neskôr pracovala ako učiteľka v predškolskom zariadení so zameraním na výučbu nemčiny pre deti s nemčinou ako cudzím jazykom.
Angličtinu a nemčinu akejkoľvek úrovne vyučujem od roku 2010. Pracovala som v tradičnom školskom prostredí, preto viem, čomu sa vyhnúť, aby vyučovanie nenudilo a aby bolo čo najviac prínosné :)
Z pracovných skúseností z jazykových škôl na Slovensku a aj v zahraničí sú mi známe inovatívne techniky a metódy osvojovania si cudzieho jazyka, ktoré využívam aj pri poskytovaní súkromných hodín. Vyučovanie je orientované priamo na študenta, podľa individuálnych potrieb sa zameriavam na akékoľvek aspekty jazyka: konverzácia, gramatika, slovná zásoba týkajúca sa konkrétnych situácií a pod.
V súčasnosti vyučujem angličtinu a nemčinu v jazykovej škole v Indonézii a poskytujem súkromné hodiny cez Skype.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)Referencie

Martinka je lektorka na vysokej profesionálnej úrovni, s bohatými skúsenosťami zo zahraničia. Najlepšia lektorka akú kedy som mal, a to som ich mal neúrekom dosť. Príjemne a pozitívne vystupovanie, priateľská atmosféra, zrozumiteľné vysvetlenie učiva, rýchle upozornenie na chyby ktoré robím a zároveň ich posiela písomnou formou, ktoré si môžem po hodine v kľude prezrieť. Čo sa týka materiálu, prispôsobí mi o aký si požiadam, jej flexibilita obdivuhodná. Odporúčam každému kto má akýkoľvek problém s nemčinou, s ňou je progres zaručený.

Milan F. - 17.12.2017

Martine veľmi pekne ďakujem :) Na každej hodine sme sa vedeli ihneď dohodnúť. Svoju slovnú zásobu som si obohatila aj o odborné výrazy a získala som skvelé tipy na to, ako sa pripraviť na pohovor v anglickom jazyku. Vrelo odporúčam :)

Evelina M. - 10.11.2017

Ja vravím, že Martinku nám zoskal niekto, kto nás má veľmi rád. ;) Skvelá kombinácia doučovania nemčiny aj angličtiny pre dcérku pri príprave na osemročné gymnázium v Rakúsku. Dcéra bola nadšená, na hodiny sa tešila, prípravu už úspešne testujeme na škole a sme veľmi vďační. Trpezlivosť, kvalita, ústretovosť, zaujímavý prístup, kamarátstvo... Vrelo odporúčame! Ďakujeme!

Marcela H. - 18.9.2017

Kto sa chce naučiť, alebo zdokonaliť v Nemčine, tak Tinu môžem len a len odporučiť. Osobný prístup, skvelá príprava na každú hodinu a dôkladne vysvetlenie učiva, aj otázok. Navyše hodiny nie sú "suché", naopak, hodiny sú s humorom a trpezlivosťou. Takže všetkým vrelo odporúčam.

Ján P. - 10.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu