Martina G.

Martina Gavalierová
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, indonézsky jazyk
Poprad, 058 01
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som vyštudovala tlmočníctvo a prekladateľstvo anglického a nemeckého jazyka, kde som absolvovala aj doplňujúce pedagogické štúdium angličtiny a nemčiny. Z oboch jazykov mi navyše boli udelené medzinárodne uznávané certifikáty.

Tri roky som žila a študovala v Nemecku, kde som neskôr pracovala ako učiteľka v predškolskom zariadení so zameraním na výučbu nemčiny pre deti s nemčinou ako cudzím jazykom.
Angličtinu a nemčinu akejkoľvek úrovne vyučujem od roku 2010. Pracovala som v tradičnom školskom prostredí, preto viem, čomu sa vyhnúť, aby vyučovanie nenudilo a aby bolo čo najviac prínosné :)
Z pracovných skúseností z jazykových škôl na Slovensku a aj v zahraničí sú mi známe inovatívne techniky a metódy osvojovania si cudzieho jazyka, ktoré využívam aj pri poskytovaní súkromných hodín. Vyučovanie je orientované priamo na študenta, podľa individuálnych potrieb sa zameriavam na akékoľvek aspekty jazyka: konverzácia, gramatika, slovná zásoba týkajúca sa konkrétnych situácií a pod.
V súčasnosti vyučujem angličtinu a nemčinu v jazykovej škole v Indonézii a poskytujem súkromné hodiny cez Skype.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)Referencie

Martinku mi odporučil moj brat, ktorý bol s jej hodinami angličtiny veľmi spokojný. Osobne som si nevedela predstaviť, ako taká skype-hodina prebieha a či mi bude vyhovovať, ale nakoniec to bola najlepšia forma doučovania, akú som si mohla zvoliť. Cudziemu jazyku sa môžete aktívne venovať v pohodlí domova ,rano, naobed, večer, nemusíte nikam cestovať, (ak chcete, dostanete aj domácu úlohu :) a je zaručené, že lektor vám venuje 100% tnú pozornosť, okamžite dostanete spätnú väzbu, poznámky, slovíčka, vety si môžte ihneď pozrieť v skype chate, a tak ušetríte čas na komunikáciu a precvičovanie gramatiky. Maťka je veľmi trpezlivá, milá, veľmi komunikatívna , môžete s ňou debatovať na akúkoľvek tému, aj odbornú, naučí vás v daných oblastiach používať správne výrazy.Jej skúsenosti s jazykom, dialekt a povaha z nej robia jednu kvalitnú lektorku, ktorú zakaždým vrelo odporúčam mojim známym a ľuďom, ktorí nemaju čas na intenzivne jazykove kurzy v rôžnych inštitúciach a chcu sa v cudzom jazyku, či už v nemčine alebo angličtine posunut dalej. Ja študujem na vysokej škole, chystam sa isť studovať na rok do Nemecka, s Maťkou vedieme hodiny cca od oktobra, priblizne 2-3 razy do týždňa (podla toho ako mi vyhovuje a ako mám popri škole čas). Vysledkom doterajšich hodín je zlepšenie gramatiky, rýchle skladanie a myslenie v nemeckom jazyku a ušpesné zvládnutie pohovoru. Mýslim, že lepšie som si nemohla vybrať. :)

Martina J. - 14.3.2018

Martinka je lektorka na vysokej profesionálnej úrovni, s bohatými skúsenosťami zo zahraničia. Najlepšia lektorka akú kedy som mal, a to som ich mal neúrekom dosť. Príjemne a pozitívne vystupovanie, priateľská atmosféra, zrozumiteľné vysvetlenie učiva, rýchle upozornenie na chyby ktoré robím a zároveň ich posiela písomnou formou, ktoré si môžem po hodine v kľude prezrieť. Čo sa týka materiálu, prispôsobí mi o aký si požiadam, jej flexibilita obdivuhodná. Odporúčam každému kto má akýkoľvek problém s nemčinou, s ňou je progres zaručený.

Milan F. - 17.12.2017

Martine veľmi pekne ďakujem :) Na každej hodine sme sa vedeli ihneď dohodnúť. Svoju slovnú zásobu som si obohatila aj o odborné výrazy a získala som skvelé tipy na to, ako sa pripraviť na pohovor v anglickom jazyku. Vrelo odporúčam :)

Evelina M. - 10.11.2017

Ja vravím, že Martinku nám zoskal niekto, kto nás má veľmi rád. ;) Skvelá kombinácia doučovania nemčiny aj angličtiny pre dcérku pri príprave na osemročné gymnázium v Rakúsku. Dcéra bola nadšená, na hodiny sa tešila, prípravu už úspešne testujeme na škole a sme veľmi vďační. Trpezlivosť, kvalita, ústretovosť, zaujímavý prístup, kamarátstvo... Vrelo odporúčame! Ďakujeme!

Marcela H. - 18.9.2017

Kto sa chce naučiť, alebo zdokonaliť v Nemčine, tak Tinu môžem len a len odporučiť. Osobný prístup, skvelá príprava na každú hodinu a dôkladne vysvetlenie učiva, aj otázok. Navyše hodiny nie sú "suché", naopak, hodiny sú s humorom a trpezlivosťou. Takže všetkým vrelo odporúčam.

Ján P. - 10.9.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu