Martina G.

Martina Gavalierová
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, indonézsky jazyk
Poprad, 058 01
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, víkend,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave som vyštudovala tlmočníctvo a prekladateľstvo anglického a nemeckého jazyka, kde som absolvovala aj doplňujúce pedagogické štúdium angličtiny a nemčiny. Z oboch jazykov mi navyše boli udelené medzinárodne uznávané certifikáty.

Tri roky som žila a študovala v Nemecku, kde som neskôr pracovala ako učiteľka v predškolskom zariadení so zameraním na výučbu nemčiny pre deti s nemčinou ako cudzím jazykom.
Angličtinu a nemčinu akejkoľvek úrovne vyučujem od roku 2010. Pracovala som v tradičnom školskom prostredí, preto viem, čomu sa vyhnúť, aby vyučovanie nenudilo a aby bolo čo najviac prínosné :)
Z pracovných skúseností z jazykových škôl na Slovensku a aj v zahraničí sú mi známe inovatívne techniky a metódy osvojovania si cudzieho jazyka, ktoré využívam aj pri poskytovaní súkromných hodín. Vyučovanie je orientované priamo na študenta, podľa individuálnych potrieb sa zameriavam na akékoľvek aspekty jazyka: konverzácia, gramatika, slovná zásoba týkajúca sa konkrétnych situácií a pod.
V súčasnosti vyučujem angličtinu a nemčinu v jazykovej škole v Indonézii a poskytujem súkromné hodiny cez Skype.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)Referencie

Rada by som začala tým ako veľmi obdivujem jej trpezlivosť so mnou. V nemčine som úplná začiatočníčka a hodiny s Maťkou sa mi veľmi páčia. Nielen že naučí, ale aj motivuje. Po hodine som nabitá novými slovíčkami a vždy mám chuť učiť sa viac. Netreba ani spomínať, že na hodiny je vždy pripravená, posiela mi materiály a všetky slovíčka píše do skype aj s prekladom. Po hodine si ich môžem prepísať, znova pozrieť a naučiť sa ich. Každú hodinu začína s mini konverzáciou, čo sa mi veľmi páči. Je vidieť, že jazyky sú jej hobby a robí to s radosťou. Na čase hodiny sa vieme dohodnúť a vždy sa mi prispôsobí. Je to vtipná, milá osoba a skvelá učiteľka. Ďakujem :)

Timi F. - 2. 7. 2019

Sama som učiteľkou a preto nájsť si dobrého doučovateľa bolo pre mňa veľmi náročné. No Tinka spĺňa všetky moje nároky, ktoré dobrý doučovateľ/učiteľ má mať. Na začiatku hodiny zopakujeme náročné slovíčka z predchádzajúcej lekcie, pri konverzácií ja rozprávam 80% času a ona ma opravuje. Je veľmi príjemná a trpezlivá, má veľmi vysokú úroveň jazyka, ktorý vyučuje. Som šťastná, že som na ňu natrafila, pretože cítim, že moja nemčina sa z hodiny na hodinu zlepšuje. :-)

Martina J. - 10. 6. 2019

Martinku som doporučila už niekoľkým mojim kolegyniam a rada to píšem aj tu.Pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku a nemčinu sa takto doučujem už druhý rok.V nemčine som sa výrazne zlepšila,ale hlavne sa na hodiny s Tinkou teším.Každá hodina je iná,spôsob učenia mi Tinka "napasovala" presne podľa mojich potrieb. Vyhovuje mi časová flexibilita a teda môžem mať hodiny aj keď som v Rakúsku,čo v prípade jazykových kurzov nie je možné. Nepotrebovala som si kupovať žiadne učebnice,pretože knihy,texty a materiály mi Tinka posiela podľa potreby v rámci aplikácie Skype. Pre mňa 1*......sama som bývala učiteľka,viem to posúdiť.

Elena Š. - 18. 5. 2019

Martina je velmi sikovna ucitelka. Dlhodobo s nou spolupracujem na anglictine a nemcine.Treba vyskusat a hned budete vediet preco.

Kamil G. - 12. 2. 2019

Napriek nášmu časovému vyťaženiu sa vždy vieme dohodnúť na hodine. A to je prvý bod úspechu k zdokonaleniu alebo naučeniu jazyka. A druhý bod úspechu - samotná hodina na skype - je zaručený prístupom Martiny. Hodiny svižné, prístup individuálny a trpezlivosti za vrece! Skúseností má viac než dosť, preto vie čo robí a určite nebudete ľutovať. Odporúčam :-)

Miroslava R. - 11. 2. 2019

Martinka ma doučuje nemecký jazyk a som maximálne spokojná. Odhodlávala som sa dosť dlho a teraz ľutujem, že som ju neoslovila skorej. Hodiny sú super, na profesionálnej úrovni, s priateľskou atmosférou.... Určite odporúčam. Som vďačná aj dnešnej modernej dobe za takúto Skype príležitosť :-)

Pavlína J. - 2. 11. 2018

Ohľadom doučovania cez skype som si najprv nebola istá, no teraz môžem skonštatovať, že má plno výhod a bola to jednoznačne dobrá voľba. Martina je milá a trpezlivá osoba s bohatými skúsenosťami s výučbou oboch jazykov. Hodiny sú energické, svieže, plné dobrej nálady a sú flexibilné či už časovo alebo tematicky a navyše prebiehajú v pohodlí domova. Študijné materiály sú dobre spracované a umožňujú intenzívne precvičenie gramatiky ako aj obohatenie slovnej zásoby. Hodiny sú nabité konverzáciou v danom jazyku na rôzne témy, čo je veľmi užitočné a nápomocné, keď má človek problém rozrozprávať sa v danom jazyku. Zároveň počas cvičení i konverzácie pozorne opravuje všetky chyby, čo robím a správne znenie, podobne ako aj neznáme slovíčka či frázy píše do chatu, čiže i po skončení hodiny si ich zakaždým viem prejsť a zopakovať. Doučuje ma už niekoľko mesiacov, no už po relatívne krátkom čase bolo viditeľne badať pokroky, čo sa odzrkadlilo i v škole, kde si to všimla aj moja profesorka, ktorá zostala milo prekvapená, pretože keď som prišla na gymnázium, moja angličtina i nemčina bola chatrná. Momentálne sa začínam postupne pripravovať na maturitu z angličtiny a verím, že s jej pomocou ju bez problémov zvládnem.

Natália O. - 9. 9. 2018

Ak bude niekto z mojich známych potrebovať doučovanie určite mu odporúčim Maťku. S priateľom máme doučovanie anglického aj nemeckého jazyka. Obaja sme veľmi spokojní. Najskôr sme si to nevedeli predstaviť cez skype ale zistili sme že lepšie doučko sme si ani nemohli vybrať. Je tam veľa rôznych úloh, komunikácie, domáce úlohy, gramatika proste všetko čo potrebujeme. Ďakujeme...

Alex P. - 1. 9. 2018

Martinku mi odporučil moj brat, ktorý bol s jej hodinami angličtiny veľmi spokojný. Osobne som si nevedela predstaviť, ako taká skype-hodina prebieha a či mi bude vyhovovať, ale nakoniec to bola najlepšia forma doučovania, akú som si mohla zvoliť. Cudziemu jazyku sa môžete aktívne venovať v pohodlí domova ,rano, naobed, večer, nemusíte nikam cestovať, (ak chcete, dostanete aj domácu úlohu :) a je zaručené, že lektor vám venuje 100% tnú pozornosť, okamžite dostanete spätnú väzbu, poznámky, slovíčka, vety si môžte ihneď pozrieť v skype chate, a tak ušetríte čas na komunikáciu a precvičovanie gramatiky. Maťka je veľmi trpezlivá, milá, veľmi komunikatívna , môžete s ňou debatovať na akúkoľvek tému, aj odbornú, naučí vás v daných oblastiach používať správne výrazy.Jej skúsenosti s jazykom, dialekt a povaha z nej robia jednu kvalitnú lektorku, ktorú zakaždým vrelo odporúčam mojim známym a ľuďom, ktorí nemaju čas na intenzivne jazykove kurzy v rôžnych inštitúciach a chcu sa v cudzom jazyku, či už v nemčine alebo angličtine posunut dalej. Ja študujem na vysokej škole, chystam sa isť studovať na rok do Nemecka, s Maťkou vedieme hodiny cca od oktobra, priblizne 2-3 razy do týždňa (podla toho ako mi vyhovuje a ako mám popri škole čas). Vysledkom doterajšich hodín je zlepšenie gramatiky, rýchle skladanie a myslenie v nemeckom jazyku a ušpesné zvládnutie pohovoru. Mýslim, že lepšie som si nemohla vybrať. :)

Martina J. - 14. 3. 2018

Martinka je lektorka na vysokej profesionálnej úrovni, s bohatými skúsenosťami zo zahraničia. Najlepšia lektorka akú kedy som mal, a to som ich mal neúrekom dosť. Príjemne a pozitívne vystupovanie, priateľská atmosféra, zrozumiteľné vysvetlenie učiva, rýchle upozornenie na chyby ktoré robím a zároveň ich posiela písomnou formou, ktoré si môžem po hodine v kľude prezrieť. Čo sa týka materiálu, prispôsobí mi o aký si požiadam, jej flexibilita obdivuhodná. Odporúčam každému kto má akýkoľvek problém s nemčinou, s ňou je progres zaručený.

Milan F. - 17. 12. 2017

Martine veľmi pekne ďakujem :) Na každej hodine sme sa vedeli ihneď dohodnúť. Svoju slovnú zásobu som si obohatila aj o odborné výrazy a získala som skvelé tipy na to, ako sa pripraviť na pohovor v anglickom jazyku. Vrelo odporúčam :)

Evelina M. - 10. 11. 2017

Ja vravím, že Martinku nám zoskal niekto, kto nás má veľmi rád. ;) Skvelá kombinácia doučovania nemčiny aj angličtiny pre dcérku pri príprave na osemročné gymnázium v Rakúsku. Dcéra bola nadšená, na hodiny sa tešila, prípravu už úspešne testujeme na škole a sme veľmi vďační. Trpezlivosť, kvalita, ústretovosť, zaujímavý prístup, kamarátstvo... Vrelo odporúčame! Ďakujeme!

Marcela H. - 18. 9. 2017

Kto sa chce naučiť, alebo zdokonaliť v Nemčine, tak Tinu môžem len a len odporučiť. Osobný prístup, skvelá príprava na každú hodinu a dôkladne vysvetlenie učiva, aj otázok. Navyše hodiny nie sú "suché", naopak, hodiny sú s humorom a trpezlivosťou. Takže všetkým vrelo odporúčam.

Ján P. - 10. 9. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu