Efektívne doučovanie angličtiny, francúzštiny, slovenčiny pre cudzincovKatarína V.

Katarína Vezérová
Účet overený:
anglický jazyk, ruský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, slovak for foreigners, francúzsky jazyk
Podunajske Biskupice, 82106
11€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
50% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentka Ekonomickej univerzity v odbore Cestovný ruch, študovala som aj nejakú dobu na Karlovej univerzite anglický a ruský jazyk so zameraním na vzdelávanie. Mám štátnice z anglického jazyka, prax v jazykovej škole vo výučbe anglického, ruského a slovenského jazyka pre cudzincov. Učila som deti od 9 mesiacov až po dospelých. Mám prax aj v oblasti cestovného ruchu v zahraničí, kde som jazyky aktívne používala.Momentálne pracujem s Američanmi, Britmi a Austrálčanmi ako sprievodca. Viem sa prispôsobiť potrebám študenta a hravou formou mu pomôcť vylepšiť jeho jazykovú úroveň.
Mojim kolegom je Martin, ktorý sa venuje doučovaniu francúzštiny. Žil niekoľko rokov vo Francúzsku, v práci je neustále v kontakte s týmto jazykom a môžem povedať, že vie po francúzsky lepšie ako po slovensky.
Spolu tvoríme tím a naše vyučovanie prebieha v priestoroch na Ulici Svornosti 42 v Podunajských Biskupiciach. Vyučujeme angličtinu s francúzštinou spolu a hneď po sebe s týme, že jednu hodinu vyučujem ja a jednu môj kolega Martin. Slovenčinu pre cudzincov vyučujem iba ja a to taktiež po dohode.Referencie

Šikovná,veľmi ochotná, vždy pripravená na novú hodinu, konverzácie na rôznu tému, VRELO ODPORÚČAM !!!

Matej K. - 22.2.2018

Super. Veľmi som spokojný. Nikdy sa na hodine nenudím. A pociťujem rýchle napredovanie. Keby sa dalo dať 10 hviezdičiek tak dám.

Róbert Z. - 13.2.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu