Matika od Patrika (aj fyzika)Patrik S.

Patrik Szomolai
Účet overený:
matematika - sš, matematika - zš, fyzika - zš, fyzika - sš, matematika v anglickom jazyku, príprava na maturitu, prijímacie pohovory
Bratislava, Pezinok, 811 01
Doučuje aj cez skype / internet
16€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučovanie ma neskutočne baví, skoro toľko ako mojich študentov! Maturoval som z matematiky, fyziky a informatiky na GJH. Študoval na matfyze. Mám odučených zhruba 920 hodín. Najradšej pripravujem na maturity a prijímačky.Referencie

Maximálna spokojnosť, Patrik vie vyburcovať k maximálnym výkonom:), strieda rôzne formy doučovania, niekedy doslova v zmysle výroku "škola hrou". Dcéru pripravoval na prijímačky na osemročné gymnázium, bola prijatá na obidve. Takže vrelo odporúčam. Jana

Jana N. - 1.8.2018

Velmi trpezlivy a mily doucovatel, ktory vie vysvetlit veci nielen jednym sposobom, ale viacerymi sposobmi a je s nim aj dobry pokec:)

Sébastien V. - 28.5.2018

Maximalna spokojnost, konecne som zacal som vnimat matematiku inak, dokonca ma aj bavi

Leonard B. - 6.5.2018

Patrik je nielen skvely doucovatel, ale aj clovek. Ma vyborny pristup k studentovi a dokazal si ziskat aj takeho introverta ako je nas syn :) Ucivo vysvetluje zaujimavo, a ak treba, tak aj viacerymi sposobmi. Napriek tomu, ze je celkom ukecany, vyjadruje sa vzdy zdvorilo a priamo k danej teme. Clovek sa s nim nenudi, niekedy si cez hodinu aj zaspieva :) Je vtipny, spolahlivo komunikuje a dodrziava predom dohodnute terminy. Som mu velmi vdacna a mozem ho len vrelo odporucit!

Karin F. - 15.4.2018

Uzasne doucovanie naucil som sa za 2h s Patrikom viac ako za cely cas v skole. Ma dobry pristup a priklad vysvetli presne tak aby Vam to sedelo. Maturita za rohom a teraz uz viem, ze to dam.

Erik S. - 10.3.2018

Patrik je super týpek, doučovanie s ním nie je vôbec nudné. Učivo vysvetľuje pútavo. Je časovo flexibilný, dá sa s ním dohodnúť presne ako potrebujem. Vrelo odporúčam.

Alexandra M. - 4.2.2018

Takže Patrik...Ako by som len začal?Prepadal som z matematiky a ty si ma dostal z 5ky na 2ku čo je skoro nemožné.Ak chcete naozaj rozumieť matematike a nie len dobre napísať písomku,tak sa mu určite ozvite.Príde hocikedy k Vám,vždy si nájde na vás čas,býva 50km od Bratislavy,ale vždy ale naozaj vždy prišiel hocikedy bez problémov.Klobúk dole Patrik..Malo by byť viacej doučovateľov ako si ty!

Adam H. - 5.1.2018

Patrika vrelo odporucam, doucuje syna matematiku a fyziku biling. gymnazium. Tym, ze studoval mat-fyz, rozumie tomu co uci, nie je to o aplikovani a memorovani vzorcov. Syn sa doucovaniu nebrani, doucovanie nie je nudne. S vysledkami sme spokojni.

Ester P. - 17.12.2017

Patrik je velmi mily a kultivovany clovek, ktory da do ucenia vzdy svoje maximum. Jeho pristup je velmi profesionalny. Temy vysvetluje s lahkostou a taktiez ako aj s unikatnym porozumenim. V kratkosti, ako maly boh!! Taktiez je velmi flexibilny. Narozdiel od inych ucitelov je Patrik velmi vsestranny a je radost s nim pracovat. Nie kazdy dava studentom taky "drive" a motivaciu do ucenia ako on . Je vidno, ze ho to ucenie skutocne bavi, ma na to rodeny talent a trpezlivost. Hrozne som si toho chalaniska oblubil !!!!

Matej S. - 14.11.2017

Patrik, má veľmi profesionálny prístup. Jeho vysvetlenia matematických konceptov sú veľmi jasné a prehľadné, ktoré hneď preveruje na praktických príkladoch. Bol som veľmi spokojný a rád sa na neho obrátim aj v budúcnosti. Budem ho vždy vrelo odporúčať všetkým známym.

Martin Č. - 3.9.2017

Patrik ma doučoval fyziku, ktorú som zo srdca nenávidela, hlavne preto, lebo som ničomu nikdy neporozumela. Dokázal mi látku vysvetliť veľmi jednoducho, zaujímavo a hlavne vtipne. Kôli jeho prístupu som si fyziku hneď obľúbila :) ďakujem.

Deleted-fee676 D. - 26.3.2017

Môžem len a len odporúčať, Nesklamali recesie a skúsenosť to len potvrdila, čo sa tu o ňom píše.Je fakt dobrý,

Diana Z. - 6.2.2017

Môžem iba vrelo odporúčať! Výborné znalosti z matematiky a super prístup! Učivo vie vysvetliť tak ze to žiak pochopí sám. Časovo je tiež veľmi flexibilný. Z učiva ktorému som veľmi málo chápal mám teraz plný počet. Ešte raz diky :)

Martin B. - 24.1.2017

Patrik má vyborny priatelsky pristup. Je flexibilny, kamaratsky, matiku vysvetli zrozumitelne, je trpezlivy. Za ten cas co ma doucoval sme dobre vychadzali a zostali sme aj nadalej priatelmi.

Michal H. - 11.12.2016

Patrik ma doučoval Matematiku zhruba 2 roky a bol to najlepší doučovateľ akého som mal. Síce matematika nieje moja silná stránka vďaka jeho prístupu a zaújmavo podaneho výkladu sa na mňa čo to nalepilo :)

Hugo H. - 4.12.2016

Priatelský prístup, vtipný ale hlavne dobrý doučovateľ

David D. - 4.12.2016

Veľmi milý prístup. Rozpráva veľmi pútavo a tak, že si to človek zapamätá na veľmi dlhú dobu. Je veľmi priateľský :). Dokáže sa časovo prispôsobiť a je to radostný človek.

Jakub O. - 3.12.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu