Veronika B.

Veronika Bilkova
Účet overený:
 angličtina - konverzácia, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk
  Bratislava
 851 05 (Bratislava)
  10€ - 11€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Študujem piaty rok prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Komenského - Anglický/Portugalský jazyk. Mám prax z vyučovania na jazykovej škole a pravidelne chodievam do Veľkej Británie.Referencie

Ku Veronike chodím na angličtinu už takmer rok a som maximálne spokojná. Je skvelá, má so mnou trpezlivosť a človek si ju rýchlo obľubi. Vždy je na hodinu pripravená, učivo je zrozumiteľné a systematické, v mojom prípade sa teória strieda s konverzáciami a cítim pri nej pokroky. Vie pracovať so študentmi a vidno, že ju to celé baví. Na hodiny s ňou sa vždy teším a odporúčam ju všetkým, ktorí hľadajú ;)

Katka K. - 5.6.2018

Veľmi dobra učiteľka. Chodím k nej už skoro jeden celý rok a som veľmi spokojný s jej prístupom ku každej danej tematike. Je veľmi ústretová a prispôsobivá.

Ivan V. - 11.5.2018

Veronika je veľmi zlatá a dobrá doučovateľka. Má veľa skúseností a dobrú prax. Je veľmi trpezlivá a vie ako nato. Pomohla mi s anglickými časmi a konveráciou. Odporúčam všetkým =)

Katarína B. - 11.5.2018

Super doučovatelka :) mna osobne pripravovala na maturitu z angličtiny, preberali sme gramatiku a maturitné témy. Má trpezlivosť, ked niečomu nerozumiete, zopakuje a vysvetli aj viackrát :)

Anna B. - 9.5.2018

Kvalitné doučovanie. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Doučovateľka má zo žiakom trpezlivosť. Mňa osobne doučila na maturitu z ANJ. Doučovatelka sa Vám venuje rôznymi spôsobmi od čítania, opakovania, skúšania nových slovíčok až po samotnú konverzáciu. Za mňa osobne palec hore :-)

Adam B. - 6.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu