Domi S.

Domi Sersenová
Účet overený:
 matematika, fyzika, chémia, nemecký jazyk, biológia, prijímačky na medicínu
  Bratislava
 831 06 (Bratislava)
  9€ - 11€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  90% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Aktuálne doučujem predovšetkým "jednorázové" doučovania (napríklad pred písomkou) v okolí Rača, Nové Mesto, Staré mesto.

Ahoj, študovala som biomedicínsku fyziku na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v BA. Doučujem prírodovedné predmety - matematiku, fyziku, chémiu, biológiu - a nemčinu, ktorej sa venujem od malička :) Pomôžem s prípravou do školy, na písomky, skúšky (aj z vysokoškolskej matematiky) a prijímačky (aj na medicínu LF UK v BA, materiály poskytnem).

Cena za doučovanie je 10 e/60 min, 14 e/90 min, 18 e/120 min.Referencie

Dominika ma doučuje nemčinu. Na každú našu hodinu sa pripravila - doniesla materiály, vedela o čom bude naša hodina a ak som mal nejaké otázky, vždy mi vedela pohotovo odpovedať a fakt dobre vysvetliť. Ďakujem :-)

Lubomir G. - 10.7.2017

Dominika je velmi sympaticka, mila a ustretova. Mna doucuje nemcinu, chemiu a matematiku a vo vsetkom si vyhovujeme. Velmi pekne vysvetluje preberane ucivo a co je najdolezitejsie, vie to v s prikladmi a v praxi. Dakujem za lepsie znamky na vysvedceni a chut ucit sa cudzie jazyky! Svet vyzera zrazu o tolko jednoduchsi :)

Maia K. - 10.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu