Nemecky jazyk pre zaciatocnikov a pokrocilychDenisa C.

Denisa Chatrnúchová
Účet overený:
 nemecký jazyk - začiatočník, nemecký jazyk - zš, nemecký jazyk - konverzácie, nemecký jazyk - maturita, nemecký jazyk - príprava na maturitu, nemecký jazyk - pokročilý, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk a literatúra, slovenčina, sloh
  Sereď
 926 01 (Sereď)
  4€ - 9€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  80% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Samotny nemecky jazyk doucujem od cias este ked som studovala na Vš. Zila som tiez niekolko rokov v zahranici, pracovala v nemeckej spolocnosti, kde sa kladol doraz na nemcinu a anglictinu. Nemcinu milujem uz od dietata. Vsetky predmety zakladnej skoly tiez hravo doucim. Za 14 rokov (tolko uz doucujem) som pripravila mladez na maturity, naucila uplnych laikov nemcine a moznosti vycestovat von za hranice, prekladam bez peciatky rozne dokumenty na zahranicne urady, sudy atd. Zakladam si na gramatike ako nemeckej, tak aj pri doucovani slovenciny na slovenskej. Doucujem u mna doma, doobeda, ci poobede, aj vecer. Zvycajne doucujem 45 az 60min, v rozmedzi cien 5 - 10€. Nie je problém doucovat aj u vas doma. Kontakt pre rychlu odozvu 0910979868Referencie

K slecne Deniske som chodila na doucovanie.Je velmi mila a ustretova. Naucila ma viac ako v skole za styri roky. Bola som velmi spokojna.

Moni H. - 5.2.2018

K pani Deniske som chodila s deťmi 7r a 11r.Deti sa veľmi rýchlo učili.Je veľmi šikovná,milá a ústretová.Doučovala aj manžela,ktorý pracuje v zahraničí.Telefonovali spolu,písali si... Super!! Vrelo odporúčam!!!Som veľmi spokojná a budeme pokračovať.

Mirka S. - 1.2.2018

Vella spokojnost,naucil som sa viac ako som myslel.

Jozef L. - 1.2.2018

Pani Deniska nám veľmi pomohla. Rýchlo,kvalitne a za rozumnú cenu nám preložila súdne papiere. Môžme odporučiť všetkými desiatimi.

Eva V. - 1.2.2018

Chodil som na doucovanie ako úplný laik, za veľmi krátky čas ma slečna Denisa naučila slušne nemecky konverzovat a taktiež spisovnu nemecku gramatiku. Časovo sa dá s ňou dohodnúť, je ústretova, milá a zbytocne počas vyucby nekeca o zbytocnostiach, čo sa mi už stalo pri predchádzajúcej doučovateľke,kde sme sa viac bavili o všetkom moznom, než sa venovali nemčine. Ja môžem len chváliť a ďakovať.

Ľuboš G. - 3.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu