Sylvia K.

Sylvia Klimasová
Účet overený:
 slovenský jazyk - zš, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - začiatočník
 Bratislava
 821 02 (Bratislava)
  4€ - 9€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  70% zodpovedaných správ

Volám sa Sylvia, mám 21 rokov a som z Bratislavy, konkrétne z Ružinova. Už mám po maturite, prešla som si rokom na vysokej škole, išla som pracovať a budúci rok sa plánujem vrátiť znova na vysokú školu, takže som si už vyskúšala veľa vecí a mám aj skúsenosti a vedomosti z viacerých oblastí. Škola ma vždy bavila, najviac slovenčina, angličtina, biológia, filozofia a umelecké predmety :).
Nie som žiadny veľký odborník, ale o týchto predmetoch dosť viem, učila som sa ich s veľkou vášňou a fascináciou, a rada sa k nim stále vraciam.
Moje "učiace schopnosti" som sa rozhodla ponúknuť na tejto stránke preto, lebo vďaka objektívnej i subjektívnej "analýze" samej seba, viem, že by som mohla ponúknuť trochu iný, účinnejší spôsob učenia, keďže viem vysvetľovať veci kreatívnym spôsobom, ktorým viem aj zložitejšie veci podať jednoduchším a porozumiteľnejším spôsobom.
Okrem toho obľubujem deti a baví ma ich učiť novým veciam, príde mi to ako niečo neskutočne čarovné :).Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu