Doučovanie MAT,SJ,AJ,NJ,spev v TrnaveSysa K.

Sysa Kostolanská
Účet overený:
matematika, anglický jazyk - zš, nemecký jazyk - zš, fyzika - zš, slovenský jazyk - zš, spev
Trnava, 917 08
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
40% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, som Silvia a doučím základoškolákov alebo stredoškolákov matematiku, fyziku, anglický jazyk, spev alebo nemecký jazyk. :-)
Som študentkou Stavebnej fakulty STU v Bratislave. Zmaturovala som na Gymnáziu v Trnave z predmetov matematika, nemecký jazyk (B1) , anglický jazyk (B2) a slovenský jazyk.

Som trpezlivá, zodpovedná a kreatívna a pokúšam sa deťom vysvetliť učivo zaujímavou formou, aby ho pochopili a vedeli prepojiť s ostatnými vedomosťami. Nemám problém viackrát zopakovať to isté, každému sa môže stať, že niečo chápe ťažšie. Vymýšľam všelijaké príklady, ako priblížiť učivo. Nemám problém ani so staršími študentmi, často som doučovala spolužiakov na gymnáziu. Som priateľská a rada učím ľudí, čo viem. :-) Poskytnem aj potrebné materiály na precvičovanie.

Mám skúsenosti s doučovaním a všeobecne s prácou s deťmi, keďže počas leta pracujem aj ako detská animátorka v táboroch TikTak.sk. Takisto, okrem iných detí, pravidelne doučujem moju sestru, ktorá tento rok úspešne spravila monitor nad 90% z oboch predmetov a prijali ju aj na Obchodnú akadémiu do bilingválnej triedy.

Ak by mal niekto záujem aj o hodiny spevu, tiež rada pomôžem. Mám dokončené vzdelanie v odbore spev v ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského v Trnave, prvý aj druhý cyklus.

V prípade záujmu o doučovanie, prípravu na monitor, reparát alebo maturitu (matematika) ma neváhajte kontaktovať, určite sa dohodneme. :-)Referencie

Sysa je veľmi šikovná doučovateľka. Dcéra k nej chodila tento školský rok a pekne sa zlepšila z MAT a SJl z 3 na 2. Chválime si jej prístup a talent všetko dobre vysvetliť. Vždy bola milá, ochotná a priateľská. Určite veľmi odporúčame.

Mária D. - 19.6.2018

Veľmi veľká spokojnosť...naučila môjho syna nie len na reparát,ktorý úspešne zvládol,ale z päťkára aj na vysvedčení to dotiahol na krásnu trojku,kde sa mu dokonca rozhodovalo medzi dva - tri...takže este raz naozaj veľké ďakujem Sisi..

Renata M. - 2.6.2018

Sysa mi veľmi pomohla, je to veľmi milé a ochotné dievča, určite odporúčam na doučovanie. Všetko vie vysvetliť perfektne, nemala som žiaden problém. Ak rozmýšľate či áno alebo nie, rozhodne by som išla za áno. Ďakujem ti veľmi :)

Sarah N. - 28.5.2018

Super vysvetlenie, tak aby som pochopila, davala mi aj cvicenia na doplnenie k monitoru, ktore mi velmi pomohli. Spravila som na 95,96%. Dakujem

Lívia K. - 26.5.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu