Sysa K.

Sysa Kostolanská
Účet overený:
 matematika, anglický jazyk - zš, nemecký jazyk - zš, fyzika - zš, slovenský jazyk - zš, spev
  Trnava
 917 08 (Trnava)
  4€ - 8€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  70% zodpovedaných správ
  48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Ahoj, som Silvia a doučím základoškolákov alebo stredoškolákov matematiku, fyziku, anglický jazyk alebo nemecký jazyk. :-)
Od septembra nastupujem na stavebnú fakultu STU v Bratislave. Zmaturovala som na Gymnáziu v Trnave z predmetov matematika, nemecký jazyk (B1) , anglický jazyk (B2) a slovenský jazyk.

Som trpezlivá, zodpovedná a kreatívna a pokúšam sa deťom vysvetliť učivo zaujímavou formou, aby ho pochopili a vedeli prepojiť s ostatnými vedomosťami. Nemám problém viackrát zopakovať to isté, každému sa môže stať, že niečo chápe ťažšie. Vymýšľam všelijaké príklady, ako priblížiť učivo. Nemám problém ani so staršími študentmi, často som doučovala spolužiakov na gymnáziu. Som priateľská a rada učím ľudí, čo viem. :-) Poskytnem aj potrebné materiály na precvičovanie.

Mám skúsenosti s doučovaním a všeobecne s prácou s deťmi, keďže počas leta pracujem aj ako detská animátorka v táboroch TikTak.sk. Takisto, okrem iných detí, pravidelne doučujem moju sestru, ktorá je žiačkou ZŠ, takže mám o učive prehľad.

Ak by mal niekto záujem aj o hodiny spevu, rada pomôžem. Mám dokončené vzdelanie v odbore spev v ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského v Trnave, prvý aj druhý cyklus.

V prípade záujmu o doučovanie, prípravu na monitor, alebo maturitu (matematika) ma neváhajte kontaktovať, určite sa dohodneme. :-)Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu