Gabriel K.

Gabriel Kuba
Účet overený:
 anglický jazyk, gitara
  Košice / Skype: Michalovce, Bratislava, Trenčín, Prešov, Nitra, Trnava, Pezinok, Banská Bystrica
 040 13 (Ťahanovce)
  8€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

1. JAZYKY:
Mám ich veľmi rád... :) Neprestáva ma fascinovať tá tajomná premena, akú s nami hovorenie cudzím jazykom robí... :) No pokiaľ vás viac zaujíma moja kvalifikácia, mám diplom z Britských a amerických štúdií z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, ktoré som ukončil štátnou skúškou z anglickej lingvistiky, konkrétne syntaxe, načo som niekoľko rokov medzi mladými i starými študentami zberal skúsenosti ako lektor na súkromných jazykových školách.
Z vlastnej skúsenosti viem ako beznádejne to neraz na začiatku vyzerá, keďže ako mnohí z vás, aj ja som s angličtinou začínal ako samouk, takže viem aké vie byť to osamotené a na pohľad bezvýsledné zápolenie frustrujúce... A možno o to radšej pomáham na tej ceste druhým... aby sa im šlo ľahšie a stúpalo veselšie... Aby mohli aj iní vidieť aká to vie byť vlastne skvelá vec... pracovať na sebe a rásť. :)
Ak by ste mali záujem, napíšte. Viem pomôcť ako úplným, tak aj "večným" ;) začiatočníkom, študentom pred prijímačkami na SŠ/VŠ, ako aj ich rodičom, ktorých poteším množstvom užitočných textových a iných (audio/video) materiálov pre najrôznejšie oblasti (ošetrovateľky, sekretárky [emailová angličtina, telefonovanie v angličtine...], letušky,... starostlivosť o zákazníka, ľudské zdroje, manažment, účtovníctvo, technológie, cestovný ruch, atd...).
Hodiny teda mávam osobne, aj cez internet (zvyčajne cez Messenger [čo je vlastne Facebook] alebo Viber. Skype som pred časom pre nadbytočnosť odinštaloval, ale ak by bolo treba, stačí povedať). A tiež som si všimol, že sa video-rozhovor dá nadviazať aj na tejto stránke, aj keď som to tu ešte neskúšal.
Takže - cesty sú... Len si dobre vyberte. ;)

2. GITARA:
Aj tu som začínal ako samouk, takže viem aké to je, stúpať od samého úpätia sám. :) Každopádne, odvtedy uplynulo takmer 30 rokov a gitara sa stala moju nerozlučnou priateľkou, s ktorou sa hoci "chytíme" každý večer, povadíme sa naozaj len veľmi vzácne... ;)
Hrávam rád popové i folkové piesne a "evergreeny" na akustickej gitare (to je tá s kovovými strunami), rád si brnknem do klasickej španielky (tá má struny nylonové), a po večeroch rád žhavím pražce svojej elektrickej gitary, s ktorou si vychutnávam rock, jazz, aj metalové riffy a sóla...
Ak teda aj vy by ste radi vniesli do svojho života toto umenie a necítite sa na nezáživné preliezky tradičnej výučby - viem pomôcť. ;) Neznamená to však, že zostanete úplne bez solídneho hudobného vzdelania, iba si môžete určiť koľko hudobnej teórie skutočne chcete, prípadne kedy. Nevyhnutné minimum Vám pribalím tak či tak. :)
Na domácu hru a cvičenie budete potrebovať vlastný (či začiatok aj požičaný nástroj... {prípadne vám viem pomôcť s výberom toho správneho...}), ale inak vám stačí chuť a zoznam tých pár piesní či skladieb, čo by ste chceli vedieť hrať... a pustíme sa do práce. ;)
Apropo, ak ste na Facebooku, tak si kľudne "lajknite" moju stránku GITAROVÁ ŠKOLA GABRIEL pre nejaké tie zaujímavosti či inšpiráciu, ktoré tam sem-tam zdieľam.
Opatrujte sa! ;)

https://www.facebook.com/GitarovaSkolaGabriel/Referencie

Pán Gabriel je skvelý učiteľ, naše hodiny sú príjemné a plné zaujímavých rozhovorov, počas ktorých mi zavše dokáže ukázať rozdiely v rozličných gramatických časoch, ktoré som nikdy nechápala. Môžem len odporúčať.

Ľudmila P. - 11.9.2017

SUPEEER!!! Hodiny s Gabrielom su uplne supeeeer, je nam velkou oporou :) na uplne prvej hodine sme si mysleli ze je rodeny anglican alebo co, a ked potom zrazu zacal hovorit slovensky sme odpadli vsetci... :)))) A je velmi vtipny a sympaticky!!! :-P

Nikusa T. - 10.9.2017

Hodiny s Gabrielom mám veľmi rada... :) Po rokoch mojich rozpačitých večných začiatkov s angličtinou mi veľmi pomohli pokoj a pohoda - a zároveň profesionalita!, ktoré som v našich hodinách našla. To rozhodne stojí za to. Ďakujem! Paula

Paula V. - 1.9.2017

Na jednotku. V priebehu rokov som sa skrze firmu učil s viacerými lektormi, ale až s Gabrielom som sa začal naozaj posúvať vpred. Dokázal mi vysvetliť dovtedy komplikované veci tak polopate, ako nikto predtým, a to už je čo povedať... Proste nie je učiteľ ako učiteľ. Vrele odporúčam!

Michal S. - 29.8.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu