Adam D.

Adam Dudík
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - príprava na maturitu
 Bratislava
 811 02 (Bratislava)
  10€ - 10€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  90% zodpovedaných správ
  7h priemerná rýchlosť odpovede

Ako väčšina ľudí, angličtinu som sa začal učiť od skorého veku v škole. Dostával som sa s ňou do kontaktu na internete. Absolvoval som ročný pobyt v USA počas strednej školy. Som držiteľom certifikátu TOEFL® iBT. Pred vyše rokom som zapracoval aby som sa zbavil východoeurópskeho prízvuku. Pozeranie filmov v angličtine, čítanie kníh v angličtine, písanie rôzneho textu v angličtine alebo rozprávanie v angličtine (veľakrát sám so sebou) je pre mňa každodenná záležitosť.

Doučujem vo vlastnom priestore s pohodlným sedením, tabuľou a notebookom. Doučujem deti, dospelých, začiatočníkov, pokročilých aj ľudí ktorí nehovoria po slovensky. Môžeme sa porozprávať o tom čo ťa baví alebo na rôzne témy, prebrať gramatiku, naučiť sa funkčnú komunikáciu na bežné použitie pred výletom do anglicky hovoriacej krajiny alebo čokoľvek iné čo budeš potrebovať. Pripravujem aj žiakov na MATURITU. Zameriavam sa tiež na výslovnosť (US teda americkú), takže ti môžem pomôcť zbaviť sa prízvuku. Pri pravidelných klientoch kladiem na výslovnosť dôraz.Referencie

Angličtina s Adamom je super!je veľmi pristeľský a ochotný. Za pár hodín vidím na sebe pokrok- vo výslovnosti či v rozmýšľaní. Na hodine preberáme témy z môjho oboru, čo je super a hlavne veľmi praktické.Adam je veľmi flexibilný. Prostredie v ktorom doučuje je tiež veľmi priaznivé pri naberaní nových vedomostí.

Lenka L. - 11.2.2018

Moje požiadavky na doučovanie boli, aby hodina bola uvoľnená, neformálna a založená na rovnocennosti. Tieto atribúty Adam spĺňa. Taktiež mi vyhovuje, že je prispôsobivý aj v zmysle môjho tempa a mojich očakávaní. Pristupuje ku mne individuálne a zameriava sa na moje potreby. Oceňujem aj jeho zanietenosť a snaží sa veci doťahovať. Vnímam ho ako cieľavedomého.

Martin V. - 11.2.2018

Patrik chodil k Adamovi na angličtinu síce len pár hodín, ale hodiny veľmi chválil. Hlavné pozitívum v štýle vyučovania formou zábavy a hry, čo určite ocení každý žiak v detskom veku. Doučovanie sme zatiaľ ukončili z dôvodu časovej náročnosti dochádzania na hodiny. Z môjho pohľadu ako rodiča je Adam príjemný a priateľský so slušným vystupovaním. Určite odporúčam.

Stano Š. - 9.1.2018

K Adamovi chodim na hodiny anglickej konverzacie. Zatial som s priebehom hodim velmi spokojna. Adam je prijemny, scitany, takze sa s nim da bavit na rozne temy. Mam pocit, ze sa mi komunikacia zlepsila (v praci si cim dalej tym menej pomaham translatorom) pretoze som si istejsia. Ak hladate doucovanie z anglictiny za dobry pomer ceny a kvality, urcite sa s Adamom skontaktujte. Samozrejme cloveku musi doucovatel aj sadnut, Adam je vsak velmi prijemny a prisposobivy.

Karin C. - 28.10.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu