Adam D.

Adam Dudík
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - príprava na maturitu
Bratislava, 81102
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
90% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ako väčšina ľudí, angličtinu som sa začal učiť od skorého veku v škole. Dostával som sa s ňou do kontaktu na internete. Absolvoval som ročný pobyt v USA počas strednej školy. Som držiteľom certifikátu TOEFL® iBT. Pred vyše rokom som zapracoval aby som sa zbavil východoeurópskeho prízvuku. Pozeranie filmov v angličtine, čítanie kníh v angličtine, písanie rôzneho textu v angličtine alebo rozprávanie v angličtine (veľakrát sám so sebou) je pre mňa každodenná záležitosť.

Doučujem vo vlastnom priestore s pohodlným sedením, tabuľou a notebookom. Doučujem deti, dospelých, začiatočníkov, pokročilých aj ľudí ktorí nehovoria po slovensky. Môžeme sa porozprávať o tom čo ťa baví alebo na rôzne témy, prebrať gramatiku, naučiť sa funkčnú komunikáciu na bežné použitie pred výletom do anglicky hovoriacej krajiny alebo čokoľvek iné čo budeš potrebovať. Pripravujem aj žiakov na MATURITU. Zameriavam sa tiež na výslovnosť (US teda americkú), takže ti môžem pomôcť zbaviť sa prízvuku. Pri pravidelných klientoch kladiem na výslovnosť dôraz.Referencie

Doučovateľ ma inšpiroval k učeniu, konkrétne na maturitu. S angličtinou som bol na tom biedne no skúšky som spravil za čo som vďačný práve jemu. Je to ochotný a milý človek s ktorým sa dá dohodnúť na čase, témach a o všetkom, čo potrebujete. Určite odporúčam.

Radovan M. - 21.6.2018

Adam je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí potrebujú pomôcť s angličtinou. Jeho znalosti sú na vysokej úrovni, vie bez problémov vysvetliť gramatiku či naučiť výslovnosť. Na hodinách nepoužíva učebnice, nevyzerá to teda ako v škole, ale naopak, lekcie sú uvoľnené a zábavné. Adamovou veľkou výhodou je všeobecný prehľad, nemali sme nikdy problém sa porozprávať na akúkoľvek tému, to mu umožňuje konverzovať prakticky o čomkoľvek. Ďalším veľkým plusom je jeho trpezlivosť s výukou a flexibilita, veľakrát sa mi stalo, že som musel hodinu na poslednú chvíľu zrušiť ale Adam mi vždy ponúkol alternatívu a dohodli sme sa na inom termíne. Lekcie prebiehajú v jeho priestoroch, kde sa dá dostať bez problémov mhd alebo aj autom (s parkovaním). Môžem teda Adama len odporučiť, je vidieť, že ho to baví a mne osobne s angličtinou dosť pomohol.

František S. - 10.6.2018

Perfektné doučovanie. žiadne preberanie poučiek z knihy ale angličtina na lektorskej úrovni. Určite odporúčam.

Marcel N. - 30.5.2018

Výborná spolupráca. Adam je trpezlivý, ochotný, priateľský a flexibilný. Vie vysvetliť, poradí a hlavne naučí. Hodniny sú veľmi uvoľnené a zábavné. U Adama sa cíti človek príjmne a pohodlne skoro ako doma :) Určite odporúčam!

Andrea N. - 17.5.2018

Angličtina s Adamom je super!je veľmi pristeľský a ochotný. Za pár hodín vidím na sebe pokrok- vo výslovnosti či v rozmýšľaní. Na hodine preberáme témy z môjho oboru, čo je super a hlavne veľmi praktické.Adam je veľmi flexibilný. Prostredie v ktorom doučuje je tiež veľmi priaznivé pri naberaní nových vedomostí.

Lenka L. - 11.2.2018

Moje požiadavky na doučovanie boli, aby hodina bola uvoľnená, neformálna a založená na rovnocennosti. Tieto atribúty Adam spĺňa. Taktiež mi vyhovuje, že je prispôsobivý aj v zmysle môjho tempa a mojich očakávaní. Pristupuje ku mne individuálne a zameriava sa na moje potreby. Oceňujem aj jeho zanietenosť a snaží sa veci doťahovať. Vnímam ho ako cieľavedomého.

Martin V. - 11.2.2018

Patrik chodil k Adamovi na angličtinu síce len pár hodín, ale hodiny veľmi chválil. Hlavné pozitívum v štýle vyučovania formou zábavy a hry, čo určite ocení každý žiak v detskom veku. Doučovanie sme zatiaľ ukončili z dôvodu časovej náročnosti dochádzania na hodiny. Z môjho pohľadu ako rodiča je Adam príjemný a priateľský so slušným vystupovaním. Určite odporúčam.

Stano Š. - 9.1.2018

K Adamovi chodim na hodiny anglickej konverzacie. Zatial som s priebehom hodim velmi spokojna. Adam je prijemny, scitany, takze sa s nim da bavit na rozne temy. Mam pocit, ze sa mi komunikacia zlepsila (v praci si cim dalej tym menej pomaham translatorom) pretoze som si istejsia. Ak hladate doucovanie z anglictiny za dobry pomer ceny a kvality, urcite sa s Adamom skontaktujte. Samozrejme cloveku musi doucovatel aj sadnut, Adam je vsak velmi prijemny a prisposobivy.

Karin C. - 28.10.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu