Michaela G.

Michaela Greitagova
Účet overený:




 anglický jazyk
  Bratislava
 841 02 (Bratislava)
  11€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  60% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello

After London became my home for almost 20 years, I consider myself very much of a NATIVE SPEAKER. Over the years I gained a profound knowledge and skills in BRITISH ENGLISH language and I decided to share it. I am a holder of CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ENGLISH (International House, London).
I also studied at Souters (Business and Office skills training school in the city of London.) I am a holder of Executive PA diploma etc.

If you are looking to improve your CONVERSATIONAL or BUSINESS ENGLISH or simply to prepare for a PRESENTATION, a JOB, a JOB INTERVIEW, or help to clarify GRAMMAR please feel free to contact me and I can tailor your lessons according to your shortfalls.

At the moment I am only teaching via Skype!

I look forward to hearing from you :)

Michaela




Referencie

K Michaele som chodila na doučovanie dvakrát do týždňa niekoľko mesiacov. Moja hovorová, písomná angličtina a môj anglický prízvuk sa rapídne zlepsili. Jej metódu výučby vrelo odporúčam. Zaoberali sme sa vždy témami, ktoré som požadovala. Hodinu mala vopred naplánovanú. Keď som prišla na hodinu už mala vytlačené pre mňa kópie materiálu a išlo sa na vec. Prebratie témy, nová slovná zásoba, gramatika a rekapitulácia (ústna a písomná) mi dala príležitosť rozprávať a písať po anglicky a zároveň si zdokonaliť slovnú zásobu. Celá hodina prebehla v angličtine a tým som bola nútená si robiť poznámky a rozmýšlať v angličtine. Po vyúčbe sme niekedy poklebetili o Londýne, ktorý sa stal druhým rodným mestom pre Michaelu. S Michaelou sa dobre spolupracuje, je priateľská a pomôže zlepšiť úroveň angličtiny.

Gyöngyi K. - 1.10.2017


Fotky a certifikáty



Kontaktný formulár


Napísať referenciu