Ján P.

Ján Pintér
Účet overený:
nemčina, nemecký jazyk, živá konverzácia na tému podľa želania
Bratislava, 85100
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ako sa človek plávať učí iba vo vode, tak i my budeme v nemčine napredovať hravo a spoločne.

Predpokladám, že viete, čo vlastne chcete.

Od roku 1979 až doposiaľ som pracoval v rôznych zamestnaniach vo Viedni a okolí, napríklad ako učiteľ na základnej škole, pracovník v poisťovni, sociálny pracovník v oblasti prácou zničených alebo malomeštiackych seniorov i ľudskej spodiny, vodič dodávky, zámočník a či robotník vo vinici alebo u jej majiteľa na sedliackom dvore.

Pohyboval som sa v najrôznejších prostrediach, od viedenskej nedeľnej noblesy, skutočnej i tej hochstaplerskej ovenčenej renomovanými kuchármi, smotánky z Grazu a či Linzu až po usilovných vidieckych vinohradníkov v ich „Heurige“ (domácke hostince) v oblasti Wiener Neustadtu a Eisenstadtu.

Nie je mi cudzie ani milieu tamojších muzikantov dychoviek tráviacich všetok svoj voľný čas v spoločnosti svojich plechových nástrojov až po jazzových profíkov pravidelne dovolenkujúcich v šľapajách rakúskych jazzmanov Joea Zavinula alebo Fatty Georgea v New Orleans.

Spolupracoval som pri organizovaní podujatí pre mladých pianistov z celého sveta International Summer Academy of the mdw - University of Music and Performing Arts Vienna alebo "Österreichs Grösste Strassengalerie" pre známych i neznámych výtvarníkov a maliarov Európy.

Rakúsko i Nemecko mladých idealistov a či skúsených legiend uvidíte pred svojimi očami akoby ste sa toho sveta dotýkali, takže tamojšiu reč budete priam vdychovať.

Zákulisia rakúskeho humoru a mentality Vám na požiadanie, samozrejme, odhalím tiež.

Uisťujem Vás, že po absolvovaní mojich hodín alebo kurzu sa Vaše znalosti nemčiny podstatne skvalitnia a budete tak schopným/ou rýchlejšie dosiahnuť svoj cieľ a stanete sa úspešnejším/ou a efektívnejším/ou v každom ohľade.

Podmienkou však ostáva, že viete, čo chcete.Referencie

S tymto panom doucovatelom mame len tie najlepsie skusenosti. Je zodpovedny, presny, priatelsky. Syn ho ma velmi rad a rozumie si s nim. Je tiez flexibilny a vie prist aj mimo stanoveneho casu, podla potreby. Vrelo odporucam :-)

Antonia R. - 11.4.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu