Ján P.

Ján Pintér
Účet overený:
 nemčina, nemecký jazyk, živá konverzácia na tému podľa želania
  Bratislava, Šamorín
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  88% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Mojou ctižiadosťou určite nie je vyhrať Zlatého Amosa, stačilo by mi stať sa Vašim sprievodcom na Vašej ceste. Ako sa človek plávať učí iba vo vode, tak i my budeme v nemčine napredovať hravo a spoločne.

Predpokladám, že viete, čo vlastne chcete.

Od roku 1979 až doposiaľ som pracoval v rôznych zamestnaniach vo Viedni a okolí, napríklad ako učiteľ na základnej škole, pracovník v poisťovni, sociálny pracovník v oblasti prácou zničených alebo malomeštiackych seniorov i ľudskej spodiny, vodič dodávky, zámočník a či robotník vo vinici alebo u jej majiteľa na sedliackom dvore.

Pohyboval som sa v najrôznejších prostrediach, od viedenskej nedeľnej noblesy, skutočnej i tej hochstaplerskej ovenčenej renomovanými kuchármi, smotánky z Grazu a či Linzu až po usilovných vidieckych vinohradníkov v ich „Heurige“ (domácke hostince) v oblasti Wiener Neustadtu a Eisenstadtu.

Nie je mi cudzie ani milieu tamojších muzikantov dychoviek tráviacich všetok svoj voľný čas v spoločnosti svojich plechových nástrojov až po jazzových profíkov pravidelne dovolenkujúcich v šľapajách rakúskych jazzmanov Joea Zavinula alebo Fatty Georgea v New Orleans.

Spolupracoval som pri organizovaní podujatí pre mladých pianistov z celého sveta International Summer Academy of the mdw - University of Music and Performing Arts Vienna alebo "Österreichs Grösste Strassengalerie" pre známych i neznámych výtvarníkov a maliarov Európy.

Rakúsko i Nemecko mladých idealistov a či skúsených legiend uvidíte pred svojimi očami akoby ste sa toho sveta dotýkali, takže tamojšiu reč budete priam vdychovať.

Zákulisia rakúskeho humoru a mentality Vám na požiadanie, samozrejme, odhalím tiež.

Uisťujem Vás, že po absolvovaní mojich hodín alebo kurzu sa Vaše znalosti nemčiny podstatne skvalitnia a budete tak schopným/ou rýchlejšie dosiahnuť svoj cieľ a stanete sa úspešnejším/ou a efektívnejším/ou v každom ohľade.

Podmienkou však ostáva, že viete, čo chcete.

(Dodávam ešte, som ročník 1951.)Kontaktný formulár


Napísať referenciu