Jana H.

Jana Hodova
Účet overený:
 francúzsky jazyk - konverzácia, francúzsky jazyk, francúzsky jazyk - pokročilý, francúzsky jazyk - začiatočník, francúzština
 Bratislava
 851 03 (Bratislava)
  80% zodpovedaných správ
  15h priemerná rýchlosť odpovede

Bonjour :) Chceš vedieť ako žijú a obliekajú sa praví Francúzi a popritom sa naučiť francúzštinu ? Chceš spoznať najkrajšie južné francúzske mestečká, ako aj čaro pravého Paríža bez klišé ? Chceš vedieť ako sa pripravujú pravé voňavé croissanty ?

Volám sa Janka, ak chceš budem tvojou učiteľkou francúzštiny ako aj turistickým sprievodcom - to máš ako bonusák ;) Naučím ťa konverzovať hravou formou, a vysvetlím ti aj gramatiku.
A Kto je ta zázračná učiteľka ? Narodila som sa v Košiciach a po maturite som odišla študovať vysokú školu do Francúzska kde som ostala žiť a pracovať 9 rokov. Vyštudovala som Magistra v obore kultúrneho manažmentu na prestížnej Sorbonne v Pariži ako aj moderný balet na parížskom konzervatóriu. Popri štúdiu som precestovala celý juh Francúzska ako aj sever -Normandiu a Bretónsko. Franinu ovládam s pamäti, respektívne už ju používam aj v mojich snoch takže tvojou výhodou bude že ťa naučím výrazy ktoré používajú Francúzi každý deň a ktoré nenájdeš v školských učebniciach ;)

Čo sa týka diplomov tak ešte pred odchodom do Francúzska som úspešne zložila skúšku z Francúzskeho jazyka DALF C1, a tiež som zmaturovala na úrovni A s prospechom výborný. Avšak ja stále tvrdím že známka je až tá druhoradá a dôležité je vedieť komunikovať a prežiť vo francúzskej divočine :D
Ja som začínala ako začínaš práve ty teraz keď hľadáš doučko...prešla som si tým a preto ťa budem vedieť viesť tým správnym smerom !
Tak dúfam že som ťa presvedčila, a už sa teším na našu prvú konverzáciu :)
A très bientôt !!!Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu