Doučovanie francúzskeho jazyka vo Zvolene ale aj cez Skype!Ivana M.

Ivana Marcelyova
Účet overený:
francúzsky jazyk - konverzácia, francúzsky jazyk - začiatočník, francúzsky jazyk - zš, francúzsky jazyk - sš, francúzsky jazyk - pokročilý
Banská Bystrica, Zvolen, 96001
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Bonjour mes amis! :)

Som študentka magisterského stupňa na Univerzite Mateja Bela. Študujem prekladateľstvo a tlmočníctvo – francúzsky jazyk a kultúra a ruský jazyk a kultúra.

Mám za sebou tri študijné pobyty v zahraničí. Rok na strednej škole vo Francúzsku a semester na VŠ v Rennes. Tiež študijný pobyt v Moskve.

Francúzskemu jazyka sa venujem už 10 rokov a doučujem už štvrtý rok, vďaka čomu mám bohaté skúsenosti so študentmi rôznych vekových kategórií.

Je jedno, či sa chcete v jazyku zdokonaliť alebo sa ho učiť od základov. Dohodneme sa spolu na správnom študijnom pláne, ktorý Vám bude šitý na mieru a bude spĺňať Vaše požiadavky a očakávania.

Teším sa na naše budúce hodiny!
Referencie

Veľmi odporúčam. Ako výborná a skúsená lektorka mi veľmi pomohla po gramatickej a konverzačnej stránke vo francúzskom jazyku, začo som jej veľmi vďačná. Má vynikajúci prístup, hodiny sú zaujímavé - témy sú podľa mojich záujmov. Ďakujem pekne ! Pokračujeme !

Majka K. - 25. 3. 2020

Som nadmieru spokojny. Už po prvých hodinách som začal v škole rozprávať po francúzsky! Dodala zdarma aj materiáli na učenie. Ivana je veľmi milá, ochotná a trpezlivá. Odporucam!

Ivan M. - 28. 2. 2020

S Ivankou spolupracujem už skoro 5 mesiace, hodiny prebiehajú konverzáciou na rôzne témy, kde veľmi rýchlo získavam novú slovnú zásobu a popri tom pracujeme s učebnicou na zdokonalenie gramatiky. Je veľmi príjemná, hlavne trpezlivá a stále usmievavá :) nechýba samozrejme ani profesionálny prístup. Netreba váhať, ale určite vyskúšať, stojí to za to, sú to veľmi príjemne strávené hodiny výučby :)

Katarína H. - 28. 2. 2020


Kontaktný formulárNapísať referenciu