Stefania V.

Stefania Vaclavikova
Účet overený:
anglický jazyk
Bratislava, 81104
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Anglictinu sa ucim uz odjakziva. Vystudovala som Prekladatelstvo a Tlmocnictvo na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Popri studiach som posobila ako lektorka Callanovej metody vo Zvolene a viedla som sukromne/ skupinove hodiny. Takisto som ucila anglictinu aj male deti vo veku 1 az 8 rokov znamou medzinarodnou metodou Hocus&Lotus, pri ktorej sa deti cudzi jazyk ucia prirodzene.
Po magisterskom stupni som odisla pracovat do Anglicka ako komunitna tlmocnicka. Tlmocila som tam pre Slovakov zijucich v Anglicku a anglicky verejny sektor - na sudoch, pre policiu, v skolach, v nemocniciach, pre socialne sluzby, v bankach, pre charity (Armada spasy) na mestskych uradoch. Svoju anglictinu som si teda otestovala a vycibrila v roznych bojovych situaciach. Po 4 rokoch stravenych v zahranici mam pre vas niekolko tajnych tipov ako sa anglictinu co najrychlejsie naucit. Anglictinu Vas budem ucit tak, ze si ani neuvedomite, ze sa ju ucite. Pojde Vam to prirodzene. Hovorim zo skusenosti.
Ci je pre Vas moja metoda uzitocna, posudte sami na 30 minutovej (moze byt aj cez skype) hodine zdarma. Na nej zhodnotime okrem ineho uroven Vasej anglictiny, na aky ucel ju potrebujete a akym tempom pojdeme.Referencie

Som velmi spokojna s mojou doucovatelkou. Stefi vie, ako z mojej anglictiny vytazit co najviac. Ak sa bojite rozpravat po anglicky, s nou sa nebudete. Vidno, ze ma osobnu skusenost so zahranicim. Nielenze ma super anglictinu (a prizvuk), ale vie, ako ju aj ucit. A je vtipna a maximalne zorganizovana. A profesionalna. Hodiny s nou su dynamicke, kreativne, intenzivne. A cela hodina je v anglictine. A nielen hodina, ale aj cele dopisovanie si a vzajomne kontaktovanie sa. Ja mam pocit, ze individualny plan, ktory si so mnou dohodla, je mi ako sity na mieru. Naozaj odporucam. Kiezby takychto uciteliek bolo viac!

Viktória M. - 8.10.2017

Veľmi milá, ústretová, vysvetlí, poradí, intenzívna hodinka only English:-) Odporúčam každému ;-)

Zuzana M. - 13.9.2017

Najlepšia doučovateľka akú som mala!! Milá, tolerantná, trpezlivá, vtipná, ústretová ;) odporúčam všetkým!!

Andrea M. - 12.9.2017


Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu