Monika K.

Monika Kubániová
Účet overený:
prijímačky na medicínu
Bratislava, Prievidza, 97201
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
80% zodpovedaných správ
14h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentkou štvrtého ročníka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Moju samotnú prípravu som poňala natoľko zodpovedne,že som vytvorila vlastné podklady z oficiálnych testových otázok,kedže tie poskytujú len konkrétne odpovede,nie však vysvetlenie či užitočné informácie.
Moje doterajšie pracovné skúsenosti zahŕňajú aj pedagogickú oblasť,ktorú som získala na Gymnáziu,kde som mala absolventskú stáž v pozicii asistentky.
Som komunikatívna a priateľská, rada odovzdám svoje vedomosti a komplexne pripravím študenta na úspešné zvládnutie prijímacieho procesu. Poskytnem nielen svoje podklady logicky spracovaného učiva či vypracované príklady,vysvetlím problémove otázky z danej oblasti,otestujem zo simulovaných testov ake su na konkrétnych pohovoroch.
Kedže som si tiež len nedávno prešla prijímacím procesom, dokážem jednoducho a jasne vysvetliť a prispôsobiť vedomosti študentovi strednej školy do miery ich potreby.
Navyše pravidelnosť stretávania v doučovacom procese je zárukou stálej pravidelnej prípravy a počas samotných konzultácii sám študent v dlhodobom procese môže vidieť svoje pokroky, čo vedie k pozitívnej motivácii a osvojeniu si
správnych návykov do ďalšieho štúdia.Kontaktný formulár


Napísať referenciu