Erika J.

Erika Jurišová
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Bratislava, 82102
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Jazyky sú pre mňa nielen záľuba ale aj životná cesta, pretože učenie ma nielen že baví ale aj napĺňa. Vyštudovala som odbor Informačné technológie na Fakulte hospodárskej informatiky EU a angličtinu a nemčinu na PF UK. Počas mojej praxe som učila všetky stupne, MŠ, ZŠ, VŠ. Pripravovala som žiakov na skúšanie/reparát a testy na ZŠ, študentov na maturitu z anglického aj nemeckého jazyka a prijímacie skúšky na vysokú školu, záujemcov o štátnicu či FCE, uchádzačov o rôzne pracovné pozície. Učila som aj vo firmách a v štátnej správe. Momentálne učím odborný jazyk na VŠ.

Ak sa potrebuješ pripraviť na maturitu, môžem ti pomôcť zvládnuť písomnú časť, zopakovať gramatiku, zamerať sa na konkrétne typy cvičení a zlepšiť slovnú zásobu a komunikáciu.
Ak sa pripravuješ na skúšku, test alebo ideš do zahraničia, môžeme zistiť, čo presne potrebuješ a na to sa sústrediť, aby si to zvládol/la.
Ak sa pripravuješ na pracovný pohovor, môžeme natrénovať predstavenie sa, bežné otázky a špeciálne frázy.
Taktiež sa zameriavam na obchodnú a IT angličtinu. Možnosť fakturácie. Učím len cez skype - možnosť cez týždeň alebo cez víkend.
Akciova cena od 5 Eur/45 minut (platí len pre súkromné osoby)Referencie

Lekcie angličtiny s Erikou sa mi páčia a po pár mesiacoch cítim veľký pokrok. Erika vie naučiť, poradiť a flexibilne reagovať, keď mi niečo nie je jasné. Na hodinách rozoberáme rôzne témy, venujeme sa slovnej zásobe a gramatike, niekedy pozeráme krátke video a potom o ňom hovoríme. Oceňujem aj možnosť trénovania písania na nejakú tému, ktoré jej môžem poslať mimo hodiny a ona ho opraví a vysvetlí mi chyby, ktoré som urobil. Na hodinu má vždy pripravené materiály a po jej skončení mi pošle novú slovnú zásobu, vysvetlenie gramatiky a doplnkové cvičenia. Som veľmi rád, že som našiel takú profesionálnu lektorku.

Peter H. - 18.10.2017

Pani Erika mi veľlmi pomohla s nemčinou, ak keď som znova začínala takmer od nuly. Vďaka jej pozitívnemu prístupu som sa nielen zlepšila, ale aj odbúrala barieru hovoriť. Veľmi sa mi páči, že komunikujeme prevažne v nemčine a to ma núti pokúšať sa vyjadriť aj to, čo by som inak nepovedala. Oceňujem, že preberáme rôzne témy a vie sa mi flexibilne prispôsobiť. Pani Eriku môžem vrelo odporučiť.

Jana B. - 12.10.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu