Samuel S.

Samuel Spišák
Účet overený:
matematika, slovenský jazyk, gitara, anglický jazyk, francúzsky jazyk, informatika
Bratislava, 841 04
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Som študentom Fakulty matematiky, fyziky a informatiky v Bratislave na Univerzite Komenského v odbore Učiteľstvo matematiky a informatiky. Učenie ma baví a chcem v tom pokračovať aj po škole.
Od študentov očakávam zodpovedný prístup, ale na nikoho netlačím a rátam s tým, že každý má aj iné povinnosti a nemá čas venovať domácim úlohám hodinu denne. Samozrejme sa zaujímam o ich výsledky v škole, alebo inú spätnú väzbu. Prípadné materiály na výučbu, cvičenia a učebnice zabezpečím každému študentovi.
Teším sa na spoluprácu!

Trocha ku kvalifikácii:
V predmete matematika som sa zúčastňoval na rôznych olympiádach v krajských aj národných kolách. Bol to môj maturitný predmet.

V predmete gitara mám niekoľko ocenení, účasť na medzinárodných súťažiach a úspechy ako laureát medzinárodnej súťaže v Bojniciach, laureát národnej súťaže v Bratislave a niekoľko prvých miest v národných súťažiach. Absolvoval som majstrovské kurzy u zahraničných učiteľov. Absolvoval som druhý stupeň ZUŠ a pokračujem v mimoriadnom štúdiu na konzervatóriu.

V predmete slovenčina som sa zúčastňoval na súťaži Štúrovo pero so stredoškolským časopisom, v ktorom som pôsobil ako šéfredaktor. Slovenský jazyk bol aj môj maturitný predmet.

V predmete francúzsky jazyk som získal certifikáty DELF A1-B2 a bol to môj maturitný predmet.

Predmet anglický jazyk bol môj maturitný predmet na úrovni B1.Referencie

Super prístup, veľmi dobrá komunikácia, Samuela som veľmi ocenila :)

Daniela G. - 26.10.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu