Katarina V.

Katarina Visvaderova
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk, nórsky jazyk, slovenský jazyk
Celé Slovensko
Doučuje aj cez skype / internet
15 odučených lekcií
80% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte!

Ponúkam doučovanie :

Anglický jazyk - všetky úrovne, konverzácie
Francúzsky jazyk - všetky úrovne, konverzácie
Nórsky jazyk - všetky úrovne, konverzácie
Slovenský jazyk - príprava na monitor a maturitu

IBA cez skype!

Študovala som na anglickom bilingválnom gymnáziu, počas ktorého som absolvovala jeden rok na strednej škole v USA.

Mám magisterský titul z učiteľstva angličtiny a francúzštiny. Počas tohoto štúdia som strávila jeden rok v Paríži.
Momentálne už tretí rok študujem Nórsky jazyk na Univerzite v Osle.

Doučujem už piaty rok, vďaka čomu mám bohaté skúsenosti so študentmi rôznych vekových kategórií a tiež národností.

Je jedno, či sa chcete v jazyku zdokonaliť alebo sa ho učiť od základov. Dohodneme sa spolu na správnom študijnom pláne, ktorý Vám bude šitý na mieru a bude spĺňať Vaše požiadavky a očakávania.

Teším sa na naše budúce hodiny!Referencie

Katka je veľmi príjemná, ľudská a profesionálna. Obzvlášť oceňujem jej nekonečnú trpezlivosť, ktorú si s prehľadom udržiava aj vo chvíľach, keď treba nám zábudlivým opakovane vysvetľovať tie isté veci odznova. Za mňa maximálna spokojnosť, ďakujem :)

Rado G. - 10. 1. 2020

Učím sa Nórsky a zatiaľ som spokojný, páči sa mi flexibilita v časoch a trpezlivý prístup. Keďže som už dlhšie von zo školy, návyky sú preč, no moja pani učiteľka zvláda moju frustráciiu s prehľadom :))) Tusen takk!

Dominik M. - 25. 10. 2019

Doučovanie s Katkou hodnotím na 1 s nekonečnými hviezdičkami.. Myslela som si, že so svojou angličtinou som na to oveľa horšie ale ukázala mi, že nie som stratený prípad. Je trpezlivá, všetko pekne vysvetlí, niekoľko krát to spolu zopakujeme ak mi to nie je jasné, vždy si všetko prejdeme viac krát, aby som si to zapamätala. Za mňa úplne super hodiny na ktoré sa vždy teším.

Michaela M. - 22. 8. 2019

Mam vela skusenosti s vyucbou anglictiny, tak si dovolim povedat, ze viem realne zhodnotit doucovanie. Doucovanie cez skype bola pre mna na v tom case jedina moznost, mala som pochybnosti o tomto sposobe vyucby, ale Katka bola to ta najlepsia volba. Na zaciatku som sice rozumela, poznala slova,ale nevedela som tvorit vety a nebola som si vobec ista. Po 3.mesiacoch doucovania 2x tyzdenne som zvladla pohovor v anglictine, nemam problem rozpravat anglicky v zahranici. Doucovanie zamerane na business anglictinu je vzdy zaujmave, zamerane presne na moje potreby, najma efektivne. Katku mozem iba doporucit:)

Michaela H. - 21. 8. 2019

Katka je na hodinu vždy perfektne pripravená a prispôsobí ju tak, aby bola zaujímavá.

Robert Z. - 21. 5. 2019

Katka ma začala doučovať angličtinu a musím povedať, že je úžasná! Bola som trochu skeptická voči výučbe cez skype, ale po vyskúšaní by som už inú výučbu ani nechcela. Katka je trpezlivá, flexibilná, hodina s ňou ubehne veľmi rýchlo, dokáže všetko dobre vysvetliť...môžem napísať, že zatiaľ je to tá najlepšia lektorka, akú som kedy mala. Odporúčam všetkými desiatimi. Ďakujem Katka!

Michaela S. - 8. 4. 2019

Katka je super doučovateľka, doučovala syna SJL na monitor a dal ho na 96%. Syn si ju veľmi pochvaľoval a hovoril, že mu veľmi pomohla. Bez nej by to vraj takto dobre nedal. Katka, ešte raz ďakujeme.

Darina S. - 4. 4. 2019

Veľmi odporúčam Katku. Ako výborná a skúsená lektorka mi veľmi pomohla po gramatickej a konverzačnej stránke v anglickom jazyku, začo som jej veľmi vďačná. Vďaka nej som si našla prácu v zahraničí, kde už pracujem druhý mesiac a zatiaľ som nemala žiaden problém! Ďakujem pekne

Lenka G. - 29. 1. 2019

V rámci prípravy na pracovný pohovor v medzinárodnej spoločnosti som pri zlepšovaní svojich konverzačných schopností hľadala individuálny prístup, flexibilitu a profesionalitu. Na odporúčanie mojej známej som oslovila Katku, ktorá moje požiadavky naplnila k mojej plnej spokojnosti. Vrelo odporúčam!

Zuzana S. - 11. 8. 2018

Nakoľko som skúšal už viac možností výučby Anglického jazyku ( Večerná škola, súkromné doučovanie, Skype ), a tiež som mal skutočne veľa lektorov, stačila jedna hodina a viem, že teraz som si už vybral správne, môžem len odporučiť, fakt super hodiny, na každej cítim pokrok.

Peter H. - 2. 8. 2018

Katka ma doučovala nórsky jazyk zopár mesiacov. Momentálne som už v Nórsku, našiel som si aj prácu a rozprávam sa so všetkými iba po nórsky (mal som predtým aj iného učiteľa, ale to sa vôbec nedá porovnať, ten ma skoro nič nenaučil) Kačena si na mňa vždy našla čas a bola super pripravená. Jej optimistický prístup ma vždy nakopol aj keď sa mi veľmi nechcelo... Ďakujem krásne za všetko! Jednoznačne odporúčam!

Lukáš S. - 25. 7. 2018

Katka ma učila nórsky jazyk, začínala som od nuly. Po štyroch mesiacoch môžem povedať, že to bolo skvelé rozhodnutie, zveriť sa do jej ,, rúk,,

Veronika V. - 16. 7. 2018

Určite odporúčam.

Lucia - 10. 6. 2018

Veľmi dobrá príprava na maturitu. Odporúčam každému, lektorka má veľmi dobré skúsenosti a vie jazyk na vysokej úrovni. Vie veci vysvetliť, používa cvičenia, snaží sa s vami konverzovať. Super prístup.

4. 6. 2018

Mala som veľké problémy s AJ až kým som nezačala s Katkou. Na začiatku som sa trocha obávala toho Skype, ale teraz by som už iné hodiny ani nechcela! :-) Vždy mi všetko super vysvetlila, precvičili sme to a na hodiny som sa reálne tešila. Maximálne odporúčam!

Zuzana S. - 23. 5. 2018

Lekcie angličtiny s Katkou vrelo odporúčam! Je milá, šikovná, flexibilná s profi prístupom. Konverzáciu i gramatiku prispôsobí individualnym potrebám a poskytne množstvo užitočných materiálov a cvičení. Na hodiny je skvelo pripravená, nuda nehrozí. Cítite sa s ňou veľmi príjemne a rozhovoríte sa ani sami neviete ako. Môjho syna doučovala francuzštinu, aj on bol velmi spokojny! Dakujeme, Katka!

Adriana G. - 4. 4. 2018

Katka ma už 2 roky vyučuje francúzsky jazyk a som nadmieru spokojný. Vždy je pripravená, dobre naladená a milo odpovedá na moje niekedy blbé otázky :-D Zo 4 som sa dostal medzi vynikajúcich študentov. Ďakujem!

Michal P. - 4. 1. 2018

Katka ma pripravovala na certifikát z angličtiny a všetko prebehlo super - mal som vynikajúce score! Na hodiny som sa tešil, preberali sme to čo som potreboval, plus bolo super, že sme to mali cez skype.

Ján V. - 25. 9. 2017

Katarína ma doučuje francúzštinu už skoro dva roky - tento rok z nej maturujem. Má vynikajúci prístup, hodiny sú zaujímavé - témy sú podľa mojich záujmov. Ďakujem a bojujeme ďalej ;-)

Iveta P. - 21. 9. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu