Milan R.

Milan Ronec
Účet overený:
anglický jazyk
Leopoldov, 920 41
Doučuje aj cez skype / internet
5€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
70% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som v maturitnom ročníku bilingválneho anglického štúdia na Obchodnej akadémii v Trnave (najlepšej SOŠ na Slovensku) a mám certifikát TOEFL na úrovni C1. Ponúkam doučovanie alebo výpomoc z angličtiny a konverzácie. Materiály poskytnem. Tempo a obsah hodín sa, samozrejme, prispôsobí študentovi. Teším sa na spoločnú spoluprácu.
Píšte na e-mail: ronecm11@gmail.comReferencie

Veľmi si hodiny s Milanom chválim. Všetko mi dokáže vysvetliť, vidno, že sa angličtine rozumie. Vždy sa na jej hodiny teším, pretože má zmysel pre humor a vymýšľa pre mňa kreatívne aktivity.

Barbora V. - 26.10.2017

Na hodinách vládne uvoľnená a priateľská atmosféra, Milan sa vždy snaží a na každú hodinu sa zodpovedne pripraví. Zo začiatku som si bola trošku neistá, predsa len je štvrták na strednej, ale musím povedať, že jeho schopnosti sú na veľmi vysokej úrovni a sú učitelia - aj na stredných školách- , ktorí mu môžu závidieť. Odporúčam.

Lucia F. - 11.10.2017

Milan doučoval moju dcéru na prijímačky z anglického jazyka. Zlepšila sa v komunikácii aj v slovnej zásobe a skončila medzi prvými. Milan bol trpezlivý a vždy sa sním dalo dohodnúť. Je super, že aj medzi Slovákmi sú taký šikovný mladý ľudia. Rozhodne neľutujeme.

Eva B. - 10.10.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu