Profesional pre EXCEL, 20 ročná aktívna praxAnton S.

Anton Schwartz
Účet overený:
 Excel, Word, makrá VBA, zadania excel
  Košice
 040 01 (Košice)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  70% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Doučím prácu s MS EXCEL - vytváranie makier VBA, programovanie vlastných funkcii VBA, vytváranie makro aplikácii VBA. Kontingenčné tabulky (Pivot Table), PowerPivot, spracovanie databáz, Dashboard, modul Riešiteľ (Solver), Scenáre, Citlivostná analýza dat, Podmienečné formátovanie, práca s funkciami napr. VLookUp, lookup, sumif, subtotal, IF. Nastavenie a tvorba vlastných overovacích (verifikacnych) podmienok, Práca s grafmi. Zlučovanie databáz a import dát pre ďalšie spracovanie : Access, SQL, Tvorba šablón.

Doučovanie MS WORD - Hromadná korešpondencia, Zarážky, Hypertextové prepojenia, Krížový odkaz, Tvorba obsahu, Zoznamu obrázkov, Tabuliek, Revízie v dokumentoch, Formulárove polia a tvorba formulárov, Tvorba komplexných dokumentov a ich formátovanie, Porovnávanie obsahu dokumentov, a veľa ďalších nástrojov programu MS WORD.
Doučovanie je možné aj u Vás, vo Vašich priestoroch. Doučovanie jednotlivcov na diaľku na Vašom PC v rámci celej SR - SKYPE, FaceTime. Doučovanie skupín napr. vo firmách a inštitúciách v rámci celej SR.Referencie

pan Schwarz je velmi priatelsky clovek, ochotny pomoct, a pracuje profesionalne, urcite ho budem este kontaktovat.

Patrik K. - 24.10.2016


Kontaktný formulár


Napísať referenciu