Marcela Š.

Marcela Ščecinová
Účet overený:
anglický jazyk
Žilina, 010 08
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 16€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
29h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, ponúkam hodiny angličtiny súkromne - individuálne, aj v mikroskupinkách, a to osobne (v kancelárii v Žiline) alebo cez Skype. Za študentmi môžem aj dochádzať - po dohode.

Som kvalifikovaná angličtinárka, s praxou, učila som na ZŠ, MŠ, gymnáziu, ale predovšetkých v oblasti jazykového vzdelávania dospelých - v jazykových kurzoch firemných (napr. ŽSR, KIA, Vodárenska spoločnosť), Ministerstva obrany a v jazykových školách.

Mám za sebou pracovno-študijné niekoľkomesačné pobyty v Kanade, Anglicku a Škótsku.

V prípade potreby môžem vystaviť faktúru.

Referencie

Marcelka je výborná lektorka s dobrým prístupom, ktorá vie jednoducho a zreteľne vysvetliť učivo a kedykoľvek sa prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám študenta. Vrelo odporúčam ;)

Zuzana K. - 19.8.2018

všetko podstatné bolo spomenuté v predchádzajúcej referencii od Kataríny a ja len doplním TOP TEACHER ;o) skúsil som viaceré školy a lektorov a Marcelka je z nich na najlepšej úrovni! som veľký kritik, ale tu není čo kritizovať!

Michal Š. - 15.3.2018

Hodina bola perfektna, Marcelka sa snazi co najlepsie spoznat ziaka, jeho plusy a minusy, zistit, co ho bavi, o com mozu konverzovat. Snazi sa vyjst v ustrety v kazdom smere. Je pripravena na hodinu a urcite sa s nou nudit nebudete. No pre mna je najdolezitejsi prvy dojem a mozem povedat, ze Marcelka na mna posobi ako pozitivne naladeny clovek plny energie, humoru a dobrej nalady - vrelo odporucam. Ja uz mam hodiny dohodnute, teraz ste na rade vy ;-)

Katarína P. - 9.2.2018

Poznám osobne a odporucam

Katka - 11.1.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu