Rýchla výučba konverzácie anglického jazykaAlkassiri M.

Alkassiri Mario
Účet overený:
anglický jazyk, Konverzácie postavené na psychológií a šité na mie, priprava na pohovory, prezentácie, intervia, Motivačnú psychológiu v Sj/Aj (mentorovanie), Manažment inovácií, marketing - vš
Česka republika, Žilina, Bratislava, Žilina, Trenčín, Košice, Celé Slovensko
Doučuje aj cez skype / internet
5 odučených lekcií
9€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Mario študoval som v Dubaji 7 rokov, dva roky v Prahe v Ostrave, Žiline s ukončením PhD na Žilinskej Univerzite, pôsobil som vo Fínsku na ambasáde, a taktiež vo viac ako 15 krajín. Tým, že pôsobím v OSN v Rakúsku individuálne hodiny robím prostredníctvom virtuálnej komunikácie (Skype, Viber, Whatsapp, G-talk atď).
-Vyštudoval som v Dubaji časť základnej a celú strednú Cambridge gymnázium
-Pôsobil som vo Fínsku (ambasáda), OECD (Paríš), OSN (Rakúsko) a v minimálne 15 krajinách prednášal svoje vedecké publikácie. Nebojte sa naša konverzácia nebude stereotypná o publikáciách. Veková kategória? Nezáleží od 10 do 95, stačí chuť a ak nie je neladíme.

V čom je výhoda virtuálnej komunikácií?
• Intenzita koncentrácie.
• Časová maximalizácia.
• Hodiny sú stavané na mieru.
• Odúranie sociálnej fóbie (prezentácie pred davom).
• Príprava na pracovné pohovory, prezentácie atď.
• Úvodných 20 min zdarma.
• Výučba možná na hocijakom mieste stačí pripojenie k internetu.
• Odbúranie stresov z rozprávania.
• Na konci hodiny vyhodnotenie.
• Nenasledujeme žiadne učebnice.
• Potrebné témy denného života

Konverzovať môžeme na hocijakú tému avšak dávam prednosť téme, ktorá sa priamo týka Vás, Vašej práce, života prípadne môžeme rozobrať konkrétne problémy vo Vašom živote. Psychológovia potvrdili, že ak rozoberáte konkrétny problém v cudzom jazyku, odosobnite sa a dostávate okamžité riešenie z iného pohľadu. Mám tieto postupy potvrdené z vlastnej skúsenosti mojich študentov. Na konci hodiny dostanete krátku analýzu z konverzácie, ale taktiež aj charakterový profil osobnosti.
V prípade záujmu o vyučovanie, ktoré robím ako môj koníček ma prosím kontaktujte.

Anglický jazyk - komunikácia, príprava na pracovné pohovory v AJ, precvičovanie konkrétnych prezentácií.

Manažment inovácií – duševné vlastníctvo, marketing,

Business psychology – koučovanie, motivačné semináre, kustomizovaná analýza, odbúranie sociálnej fóbie pred davom ľudí.

Najlepšia investícia je investícia, ktorá je vynaložená do seba.

Budem sa tešiť na teamovú spoluprácu.Referencie

Mário je veľmi šikovný. Ku svojej práci pristupuje profesionálne a zodpovedne. Čas, ktorý Vám venuje, stojí za to. Veľa naučí hravou formou. Je trpezlivý a čo sa týka vedomostí, má rozhľad.

Zuzana - 22.7.2018

Asi pol roka som vyberala učiteľa pre môjho 10 ročného syna. Keď som si prečítala Máriou profil bolo rozhodnuté. Dnes môžem len spokojne konštatovať, že kvalita prevýšila moje očakávania. Mário pôsobí veľmi príjemne, inteligentne, kultivovane, má prehľad a skutočne je to profesionál. Som z jeho výučbou cez Skype nesmierne spokojná. Kvalitnú znalosť angličtiny považujem už v dnešnej mladej generácii za nutnosť. Pretože syn nie je úplný začiatočník a v jazykovej škole sa príšerne nudil, hľadala som spôsob aby sa angličtinu učil rád a tiež aby nemusel za lektorom nikam dochádzať. Môj syn robí pokroky vďaka Máriovi každú hodinu. Požiadala som Mária najmä o konverzáciu. Komunikujú o rôznych chlapčenských témach, tak aby môjho syna zaujal a samozrejme aby ho zapojil do nenútenej konverzácie. Syn mi po hodine nadšene rozpráva o čom všetkom sa s Máriom bavil. Som nadšená a určite môžem Mária len vrelo odporučiť. Mário, veľká vďaka za každú ďalšiu hodinu :)

Monika V. - 7.6.2018

Nakoľko som skúšal už viac možností výučby Anglického jazyku ( Večerná škola, súkromné doučovanie, Skype ), stačila jedna hodina a viem, že teraz som si už vybral správne, môžem len odporučiť, fakt profesionál.

Jakub R. - 16.5.2018

Mário je človek, ktorý po intenzívnej analýze Vášho profilu dodá službu, ktorej kvalita presiahne Vaše očakávania.

Juraj H. - 16.1.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu