Angličtina na mieru, podľa potrieb.Martina D.

Martina Durisova
Účet overený:
 anglický jazyk, chémia
  Trenčín, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Skype
  5 odučených lekcií
 911 01 (Trenčín)
  11€ - 12€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer,
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

Som súkromná učiteľka anglického jazyka a chémie (na živnosť). Celkovo učím anglický jazyk 13,5 roka. V minulosti som učila 8 rokov na Strednej odbornej škole stavebnej v Trenčíne. Učila som tiež na základnej škole. Vyučujem tieto predmety v súkromí, v Trenčíne a mám aj skúsenosti s vyučovaním cez internet pomocou Skypu, ktorý využívam na vyučovanie študentov, ktorí bývajú ďalej a nemajú možnosť dochádzať.
Som zároveň chemická inžinierka a v roku 1994 som ukončila Chemicko- technologickú fakultu STU v Bratislave. Obidva predmety sú moja srdcová záležitosť.

I am self-employed and I work as a freelance teacher. I taught English and Chemistry at Secondary School of Construction in Trenčín for 8 years. In the past, I also taught at primary schools. I've been teaching English for 13,5 years.
Now I teach English at home in Trenčín and I also use Skype to teach adult students who are not from Trenčín.
I am also a Chemical engineer and in 1994 I finished Chemical Faculty of Technology STU in Bratislava. I love teaching both subjects very much.

.Referencie

Pani Ďurišová vie vysvetliť učivo z chémie jednoducho, zrozumiteľne a názorne. Má dobrý pedagogický prístup.

Miroslav T. - 11.4.2018

Pani Ďurišová je výborná učiteľka, pre doučovanie môjho syna, tá najlepšia voľba. Usmievavá a zároveň profesionálne pripravená na každú hodinu. Po skončení každej doučovacej hodiny dostanem podrobné informácie o preberanom učive a zhodnotenie v čom sa syn zlepšil a na čom ešte potrebuje popracovať. Pani učiteľka má môj a aj synov rešpekt. Pani Ďurišovú môžem odporúčať, všetkým. Od septembra plánujem prihlásiť na doučovanie aj druhého syna.

Dana V. - 9.4.2018

Ak sa chcete naučiť angličtinu s dôverou sa obráťte na ing.Martinu Ďurišovú. Jej vysokoprofesionálny prístup,dokonalá príprava a citlivý prístup k nám študentom, v zrelom veku, je zárukou úspešného zvládnutia Anglického jazyka. Určite ju doporučujem všetkým záujemcom o kvalitnú výuku AJ.

Peter P. - 12.3.2018

Sme absolútne spokojný a vrelé doporučujeme, dakujeme. Chemia

Branislav B. - 9.3.2018

Pani Ďurišová, je skutočne učiteľka srdcom aj dušou, jej profesionálny prístup je na vysokej úrovni, na každú hodinu je pripravená a učivo vie presne vysvetliť. Hodiny sú zaujímavé a dynamické. Učivu sa venuje podľa individuálnej potreby. Dcéra je veľmi spokojná, získava istotu v komunikácii, písaní, gramatike ..... Pani Ďurišovú, odporúčam, každému a v každom veku, kto sa chce naučiť, alebo zdokonaliť v angličtine. Spokojnosť na 100%.

Adriana V. - 18.1.2018

S pani ucitelkou som velmi spokojna dcerka sa o moc zlepsila v skole v anglickom jazyku vyhovuje nam velmi forma ucenia Vanesska chodi aj s radostou na doucovanie a aj ochota a spolahlivost p.ucitelky Durisovej je vynikajuca velmi pekne dakujeme a urcite odporucam vsetkym ktory sa chcu zdokonalit alebo doucit svoje deti ked my vieme ine jazyky a nevieme ich doucit...

Vladka S. - 19.12.2017

Táto pani učiteľka je tá, ktorú mi azda prinieslo samo nebo. Bol som i v škole v anglickom Cambrigei a môžem porovnať veľmi dobre jej kvalitu. Pôsobí nenápadne a s veľkou istotou a presnosťou odhadne to, čo potrebujete v doučovaní. Naviac pracuje pre vás nad rámec vášho času, keď vy nie ste u nej na hodine. Je múdra, spoľahlivá a výborne prispôsobivá na vyučovania ,, one to one". Neodišiel by som od nej, pretože viem, že sa ku nej už naspäť nedostanem kvôli jej zaneprázdnenosti s inými žiakmi.

Michal T. - 3.12.2017

Čo si na pani Ďurišovej cením je jej spoľahlivosť, precíznosť a flexibilita. Teší ma, že pani Ďurišová pripravuje materiály na jednotlivé hodiny podľa mojich požiadaviek. Hodiny sú dynamické a vedené v priateľskom duchu. S pani Ďurišovou som spokojná a vrelo ju odporúčam každému, kto sa chce zdokonaliť v anglickom jazyku. PS: Ide to aj z pohodlia domova ako mne.

Jarmila U. - 23.11.2017

P. Ďurišová má profesionálny prístup, je vidieť, že má za sebou roky skúseností. Jej príprava je vždy pedantná, dá sa dohodnúť na téme na ďalšiu hodinu - či už je to odborná téma alebo nezáväzné rozhovory. V rozhovoroch kombinujeme AJ aj SJ, čo oceňujem pri zlepšovaní mojej úrovne. Výučba prostredníctvom Skype je pohodlná. Pani Ďurišová tiež ponúka množstvo materiálov ku štúdiu. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje jazykové schopnosti :)

Michaela J. - 20.11.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu