Angličtina na mieru, podľa potrieb.Martina D.

Martina Durisova
Účet overený:
anglický jazyk, chémia
Trenčín, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Skype, 91101
Doučuje aj cez skype / internet
6 odučených lekcií
12€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Som súkromná učiteľka anglického jazyka a chémie (na živnosť). Celkovo učím anglický jazyk 13,5 roka. V minulosti som učila 8 rokov na Strednej odbornej škole stavebnej v Trenčíne. Učila som tiež na základnej škole. Vyučujem tieto predmety v súkromí, v Trenčíne a mám aj skúsenosti s vyučovaním cez internet pomocou Skypu, ktorý využívam na vyučovanie študentov, ktorí bývajú ďalej a nemajú možnosť dochádzať.
Som zároveň chemická inžinierka a v roku 1994 som ukončila Chemicko- technologickú fakultu STU v Bratislave. Obidva predmety sú moja srdcová záležitosť.

I am self-employed and I work as a freelance teacher. I taught English and Chemistry at Secondary School of Construction in Trenčín for 8 years. In the past, I also taught at primary schools. I've been teaching English for 13,5 years.
Now I teach English at home in Trenčín and I also use Skype to teach adult students who are not from Trenčín.
I am also a Chemical engineer and in 1994 I finished Chemical Faculty of Technology STU in Bratislava. I love teaching both subjects very much.

.Referencie

Pani Ďurišová ma doučuje anglický jazyk. Som nadmieru spokojná. Je veľmi milá, príjemná, spoľahlivá. Moje obavy rozprávať anglicky opadli hneď po prvých minútach konverzácie, pred pani učiteľkou sa vôbec nehanbím komunikovať. Vždy je na hodiny pripravená, má veľmi veľa materiálov, takže hodiny sú vždy pestré. Angličtinu si tak precvičujem a učím aj inou formou ako som bola zvyknutá v škole. Hodiny nikdy nie sú jednotvárne, čo oceňujem, pretože takto sa vždy teším na ďalšie doučovanie a hlavne ma to celé baví. Vážim si, že je ochotná sa prispôsobiť mojim potrebám, môžem si vybrať akúkoľvek tému konverzácie alebo čo potrebujem precvičovať z gramatiky. Jej prístup je veľmi profesionálny. Na všetky moje dotazy je schopná pohotovo odpovedať. Každému môžem p. Ďurišovú len odporučiť.

Dominika K. - 21.10.2018

Pani učiteľku rozhodne odporúčam. Je veľmi milá a príjemná, takže ak aj je nejaká tréma hovoriť po anglicky pred druhými pred touto pani učiteľkou rozhodne opadne. Pružne reaguje na všetky potreby svojich študentov.Na hodiny je vždy riadne pripravená a disponuje rozličnými, zaujímavými učebnými materiálmi. Jej angličtina je na vysokej úrovni. Je veľmi ochotná a flexibilne reaguje takže si hodiny môžete prispôsobiť podľa svojho programu. Je veľmi pohotová a odpíše vám ihneď na vaše požiadavky. Materiály k nasledujúcej hodine posiela včas takže sa máte dosť času pripraviť na ďalšiu hodinu.Okrem anglického jazyka, ktorý je na vysokej profesionálnej úrovni má pani učitelka aj množstvo iných poznatkov, všeobecný rozhľad takže hodiny s ňou budú veľkým prínosom a obohatením.

Jana H. - 21.7.2018

p. Ďurišová ma doučuje AJ, je milá, príjemná a úžasná žena s vynikajúcim prístupom, na hodiny vždy pripravená. Má veľmi dobré skúsenosti, jazyk ovláda na vysokej úrovni. Už po dvoch doučovacích hodinách konverzáciu a vôbec celé doučovanie prispôsobila mojim potrebám. Hodiny s ňou sú zaujímavé, vždy sa teším, cítim sa príjemne a hlavne nemám strach. Ochotne zodpovedá na moje otázky, všetko super vysvetlí a pripraví rôzne študijné materiály. Som veľmi spokojná, cítim zlepšenie, za všetko veľké ĎAKUJEM i za trpezlivosť so mnou. Odporúčam všetkým... Vďaka Vám, p. Ďurišová

Marcela J. - 17.7.2018

Určite odporúčam! Pani Martina doučuje syna stredoškolskú chémiu v anglickom jazyku. Dokonalý prístup, perfektná príprava, zrozumiteľné vysvetlenie učiva a samozrejme aj výborné výsledky. Lepšiu učiteľku len ťažko nájdete. Pani učiteľka na vysokej profesionálnej úrovni s pochopením pre individuálne potreby žiaka. Veľká vďaka.

Alica P. - 14.6.2018

Odporúčam, veľmi profesionálny a zároveň srdečný prístup. Vďaka pani Ďurišovej som dosiahla výborné výsledky z maturity. Z ústnej časti z anglického jazyka úroveň B2 som zmaturovala za 1. Taktiež aj moja gramatika sa zlepšila.

Natália H. - 4.6.2018

precizna priprava na jednotlive hodiny, prikladny pristup, vysoka flexibilita a prisposobenie casu. Urcite odporucam

Marián M. - 18.5.2018

S Pani Durisovov som velmi spokojna. Prisposobi sa vzdy ziakovi. A povzbudi ho. Opravi hned chyby. Vrele odporucam.

Margita S. - 10.5.2018

Pani učiteľka mi znovu s radosťou vrátila chuť sa učiť novým veciam v Anglickom jazyku, vždy spoľahlivo pripravená na vyučovaciu hodinu, mnoho krát sa dokázala prispôsobiť môjmu času. Teší ma aj z toho, že každú hodinu si môžem sama určiť akej téme sa budeme venovať alebo čo ešte potrebujem do vysvetľovať. Som za jej prácu veľmi vďačná!! :)

Natália M. - 22.4.2018

Pani Ďurišová vie vysvetliť učivo z chémie jednoducho, zrozumiteľne a názorne. Má dobrý pedagogický prístup.

Miroslav T. - 11.4.2018

Pani Ďurišová je výborná učiteľka, pre doučovanie môjho syna, tá najlepšia voľba. Usmievavá a zároveň profesionálne pripravená na každú hodinu. Po skončení každej doučovacej hodiny dostanem podrobné informácie o preberanom učive a zhodnotenie v čom sa syn zlepšil a na čom ešte potrebuje popracovať. Pani učiteľka má môj a aj synov rešpekt. Pani Ďurišovú môžem odporúčať, všetkým. Od septembra plánujem prihlásiť na doučovanie aj druhého syna.

Dana V. - 9.4.2018

Ak sa chcete naučiť angličtinu s dôverou sa obráťte na ing.Martinu Ďurišovú. Jej vysokoprofesionálny prístup,dokonalá príprava a citlivý prístup k nám študentom, v zrelom veku, je zárukou úspešného zvládnutia Anglického jazyka. Určite ju doporučujem všetkým záujemcom o kvalitnú výuku AJ.

Peter P. - 12.3.2018

Sme absolútne spokojný a vrelé doporučujeme, dakujeme. Chemia

Branislav B. - 9.3.2018

Pani Ďurišová, je skutočne učiteľka srdcom aj dušou, jej profesionálny prístup je na vysokej úrovni, na každú hodinu je pripravená a učivo vie presne vysvetliť. Hodiny sú zaujímavé a dynamické. Učivu sa venuje podľa individuálnej potreby. Dcéra je veľmi spokojná, získava istotu v komunikácii, písaní, gramatike ..... Pani Ďurišovú, odporúčam, každému a v každom veku, kto sa chce naučiť, alebo zdokonaliť v angličtine. Spokojnosť na 100%.

Adriana V. - 18.1.2018

S pani ucitelkou som velmi spokojna dcerka sa o moc zlepsila v skole v anglickom jazyku vyhovuje nam velmi forma ucenia Vanesska chodi aj s radostou na doucovanie a aj ochota a spolahlivost p.ucitelky Durisovej je vynikajuca velmi pekne dakujeme a urcite odporucam vsetkym ktory sa chcu zdokonalit alebo doucit svoje deti ked my vieme ine jazyky a nevieme ich doucit...

Vladka S. - 19.12.2017

Táto pani učiteľka je tá, ktorú mi azda prinieslo samo nebo. Bol som i v škole v anglickom Cambrigei a môžem porovnať veľmi dobre jej kvalitu. Pôsobí nenápadne a s veľkou istotou a presnosťou odhadne to, čo potrebujete v doučovaní. Naviac pracuje pre vás nad rámec vášho času, keď vy nie ste u nej na hodine. Je múdra, spoľahlivá a výborne prispôsobivá na vyučovania ,, one to one". Neodišiel by som od nej, pretože viem, že sa ku nej už naspäť nedostanem kvôli jej zaneprázdnenosti s inými žiakmi.

Michal T. - 3.12.2017

Čo si na pani Ďurišovej cením je jej spoľahlivosť, precíznosť a flexibilita. Teší ma, že pani Ďurišová pripravuje materiály na jednotlivé hodiny podľa mojich požiadaviek. Hodiny sú dynamické a vedené v priateľskom duchu. S pani Ďurišovou som spokojná a vrelo ju odporúčam každému, kto sa chce zdokonaliť v anglickom jazyku. PS: Ide to aj z pohodlia domova ako mne.

Jarmila U. - 23.11.2017

P. Ďurišová má profesionálny prístup, je vidieť, že má za sebou roky skúseností. Jej príprava je vždy pedantná, dá sa dohodnúť na téme na ďalšiu hodinu - či už je to odborná téma alebo nezáväzné rozhovory. V rozhovoroch kombinujeme AJ aj SJ, čo oceňujem pri zlepšovaní mojej úrovne. Výučba prostredníctvom Skype je pohodlná. Pani Ďurišová tiež ponúka množstvo materiálov ku štúdiu. Za mňa spokojnosť a určite odporúčam pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje jazykové schopnosti :)

Michaela J. - 20.11.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu