Monika Z.

Monika Zimovčáková
Účet overený:
 anglický jazyk, biológia - zš
 Bratislava
 811 05 (Bratislava)
  10€ - 15€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  100% zodpovedaných správ
  25h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím,

som rada že ste zavítali na môj profil. Volám sa Monika a ponúkam hodiny anglického jazyka, počnúc základmi až po expertnú úroveň so zameraním sa hlavne na hovorovú angličtinu a konverzácie potrebné pri pracovných pohovoroch alebo maturitách. Mám skúsenosti s absolvovaním a vyučovaním pre certifikát IELTS a štátnu skúšku (úroveň C1).

Nedávno som sa presťahovala z Londýna späť na Slovensko, kde som študovala súčastné médiá na University of Westminster. Predtým som žila a pracovala v New Yorku, USA a využívala možnosti cestovať. Na Slovensku som vyštudovala Bilingválne gymnázium Milana Hodžu v Sučanoch, ktoré je dodnes (právom) považované za jedno z najkvalitnejších u nás.

Mám dostatok voľného času a mojou prioritou je prispôsobiť sa vám a vášmu časovému rozvrhu, ako aj vašim požiadavkam ohľadom oblastí jazyka v ktorých sa potrebujete zlepšiť.

Teším sa na vás :).

MonikaHello everyone and thank you for visiting my profile!
My name is Monika and I am offering English language lessons, from beginners to expert, with a main focus on everyday spoken english and conversation. I can also help you with preparations for exams and certificates (C1, IELTS, etc.).
I have recently moved back home from London where I've spent three years studying contemporary media at University of Westminster. Before that I worked in New York, USA and travelled extensively.
I an alumni of Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany, which is considered to be one of the best schools in the country to date (and it indeed is).

I am very flexible with my time, so I will always do my best to accommodate your schedule. I will be moving to Bratislava in a few days and will be tutoring full time from then on.

Don't hesitate to get in touch, I am looking forward to working with you on your English :).

MonikaReferencie

Monika je veľmi citlivá, a zároveň praktická učiteľka. Jej angličtina je overená niekoľkoročným pobytom v zahraničí. Učí to, čo sa naozaj vo svete používa! Získa si vás svojím empatickým, nenúteným prístupom, vhodným najmä pre tých, čo na poli učenia v minulosti utŕžili väčšie, či menšie rany. Nepochybujem o tom, že pod jej vedením znova získate chuť učiť sa a odvahu hovoriť po anglicky. Monika is a very practical, professional and a patient teacher. Her English is the real English - proved by the life abroad. Her approach is naturally kind and empathetic. I would recommend Monika to everyone, especially to those who need to rediscover the encouragement to learn and the confidence to speak.

Juliana S. - 14.11.2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu