Juraj H.

Juraj Horváth
Účet overený:
anglický jazyk
Bratislava, 85106
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Hi everyone,

me as a new teacher who has been studying English for 2 years almost by myself and achieved the advanced level certificate in Canada in a Business course am offering you a unique technique method that can help you start speaking fluently and confidently in a short time. I started my experience with English with the Callan method, Direct method and I was tutoring on Skype couple of months beginner level as well. The biggest impact on the improvement of my English had my Canadian experience because I was immersed in English every day. Before I went to Canada I had been working for automotive Industry in Slovakia for 10 years. Now I am eager to prove you and show you my dynamic attitude which can efficiently help you overcome your worries and get rid of your fear with speaking in English.

Best Regards
Juraj

Pre tých, ktorí stále nezačali rozprávať alebo majú strach komunikovať:
Ak ti niekto niekedy povedal, že pokiaľ sa najskôr nenaučíš gramatiku a nebudeš vedieť komunikovať, tak ti chcem presne povedať pravy opak.
Ja si skôr myslím, že pokým nebudeš počúvať tu angličtinu do ucha a v nej sa neprinútiš rozprávať s chybami, áno dobre čítaš aj s chybami, tak sa v nej viac stratíš ako budeš mat pocit, že sa zlepšuješ. Spomeň si, keď si bol malý\á, ako si sa naučil\a svoj materinský jazyk.

Ak sa chceš stať dobrým tanečníkom, tak čo musíš preto urobiť? ..........tancovať! Všakže?...Určite vieš kam tým mierim. Takže ked chceš teraz začať hovorit, čo musíš pre to urobiť? .........................

Nie som vyštudovaný učiteľ angličtiny, nemám doktorát z nej a ani ho nepotrebujem na to, aby som vás tu angličtinu naučil :) Čo môžem pre vás urobiť je to, že vás zbavím strachu z rozprávania za krátky čas a vy sa budete cítiť príjemne v každej situácií. Vysvetlím vám aj to, že tých 12 časov, ktoré ste sa učili v škole, ani native speaker nepoužíva, a že dokonca som mal možnosť zistiť, že o niektorých ani on sám nevie a ani im nerozumie...:) Naučím vás používať aktívnu slovnú zásobu, ktorá sa používa v 100% v dennom styku. Budem vás učiť reálnu angličtinu takú, ktorou sa aj v zahraničí hovorí. Na hodiny s vami budem vždy pripravený a keď začneme sa rozprávať, tak tú hodinu vás určite potrápim..:)

Preferujem
pre intermediate
intermadiate,
upper intermediate - advanced level

See you soon!Referencie

Veľmi pozitívne hodnotím ako Jurajov prístup tak aj metódy jeho učenia. Informácie podáva tak, že si ich ľahšie zapamätám a ďalej s nimi viem pracovať. A hlavne sa nebojím rozprávať. Veľké odporúčanie :)

Engie - 10.11.2017

Veľká spokojnosť. Už po prvej hodine som odchádzala obohatená a priam nadšená . Dobrá voľba pre všetky úrovne. Juraj je veľmi milý človek a vie čo treba. Odporúčam

Mária M. - 9.11.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu