Soňa Z.

Soňa Záňová
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - štátna skúška, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - mierne pokročilý
  Žilina
 010 01 (Žilina)
  10€ - 13€ za 60 minút
  poobede, večer,
  100% zodpovedaných správ
  39h priemerná rýchlosť odpovede

Učím veľmi rada, čím komunikatívnejšie, tým lepšie :)
Použiť sa na to dá, čo len chcete - od učebníc cez TED talks, zahraničné rádio podcasty až po gramatické drilly a iné zdroje. Určite sa vieme dohodnúť na spôsobe, ktorý by Vám vyhovoval. Zameriavam sa hlavne na učenie dospelých.

Moje skúsenosti:
4+ rokov prax výuky AJ na VŠ na Slovensku a v Rakúsku
CAE Advanced Certificate C2 level
CAE Course Instructor
Teaching Knowledge Test Cambridge (highest Band 4 in Modules 1-3)
Mgr štúdium Anglického jazyka + prebiehajúce PhD štúdium
štátna jazyková skúška C1-C2
doučovanie/výuka intermediate - advanced (B1-C2)
skúsenosti so súkromným doučovaním i výukou v jazykovej škole
skúsenosti s doučovaním cez Skype
preklad (hlavne ENG-SLK)

Teším sa na spoluprácu!
SoňaReferencie

Soňa je veľmi usilovná učiteľka a lektorka angličtiny plná entuziazmu s hlbokým záujmom o anglický jazyk (a nie len ten). Na každú lekciu je vždy pripravená a svoje hodiny obohacuje mnohými vizuálnymi pomôckami, videami, podcastami, interaktívnymi cvičeniami, ktoré študentom pomáhajú spríjemniť učenie sa jazyka a lepšie si zapamätať súvislosti. Na Soni sa mi tiež páči praktické zameranie výuky, kde sa prejavujú jej bohaté skúsenosti zo zahraničia. Jej hodiny sa nesú v atmosfére "učení sa z chýb" - takže žiadné omyly sa netrestajú, práve naopak teší sa z nich, pretože tak sa môže aj ona aj študenti viac naučiť. Osobne som sa naučil veľa nových pojmov a idiomov, ktoré nesmierne obohacujú anglický jazyk. Soňa sa neustále vzdeláva a cestuje. Je veľmi rada, keď môže svoje nazbierané skúsenosti odovzdávať ďalej študentom študentom. Presvedčte sa sami.

Marcel R. - 20.11.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu