Skvelé doučovanie angličtiny v KošiciachBeáta H.

Beáta Hanispalová
Účet overený:
anglický jazyk
Košice, 04001
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Momentálne doučujem anglický jazyk, viacero detí 1. aj 2. stupňa ZŠ, študentov SŠ a bilingválnych gymnázií. Chodím k nim domov, robíme si spolu domáce úlohy, ja stále donesiem nejaké cvičenia, pre mladších hry navyše so staršími hodinu komunikujeme po anglicky. Priebeh doučovania si vždy dohodneme, je to individuálne na mieru všetko k spokojnosti študenta. Mám aj vlastný krúžok v súkromnej materskej škole, kde učím skupinku 10-12 detí. Rada by som svoje doučovanie rozšírila o dalších študentov :)Referencie

Beatka je velmi milá a na hodiny chodí vždy pripravená. Môj syn sa na doučovanie tešil (aj keď to bolo počas prázdnin) a vidím u neho jednoznačný progres v angličtine.

Veronika J. - 21.9.2018

Beátka je veľmi milá, šikovná a deti ja majú naozaj radi. U nás v škôlke robí anglický krúžok a stále sa môžeme spoľahnúť, že má pripravené nové aktivity, ktorými deťom výučbu spestrí, upúta ich pozornosť a motivuje ich.

Robert - 21.12.2017

Beatka je naozaj super. Deti si ju velmi pochvaluju a tesia sa na hodinu s nou. Z nasej strany velka spokojnost s jej pracou.

Robert F. - 26.11.2017

Bejka je super doučovateľ, prispôsobuje sa žiakovi a stále sa snaží vymyslieť nejaké aj nové aktivity, aby to nebolo stereotypné.

Mária F. - 12.11.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu