Tamara Z.

Tamara Zaťková
Účet overený:
taliansky jazyk
Bratislava, 82108
10€ - 11€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
60% zodpovedaných správ
41h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte :) Som z Bratislavy a ponúkam doučovanie talianskeho jazyka. Absolvovala som bilingválne gymnázium s talianskym jazykom ul. L. Sáru v Bratislave, ktoré som úspešne absolvovala v roku 2011 spoločne so štátnou skúškou z talianskeho jazyka. Po maturite som strávila 5 rokov v Taliansku, konkrétne v Bologni a Miláne, kde som študovala medzinárodné vzťahy.Referencie

Tamara je príjemný a veselý človek. Na hodinách je ako doučovateľka veľmi snaživá a vždy pripravená. Hodiny mi vždy ubehnú rýchlo a v príjemnej atmosfére :)

Margaréta G. - 28.6.2018

Skvelá učiteľka! Hodiny s ňou sú veľmi uvoľnené a zahŕňajú veľa konverzácie (v taliančine samozrejme). K tejto práci sa stavia veľmi svedomito a je vidieť, že ju to baví. Páči sa mi najmä jej kamarátky prístup :)

Hana M. - 19.6.2018

Tami je velmi silovna a zlata baba a zaroven vynikajuca doucovatelka! Nemozem na nu povedat jedno zle slovo :) Je velmi komunikativna, priatelska, hodiny s nou su zabavne a oddychove. Na hodiny sa poctivo pripravuje, vzdy ma po ruke vsetky potrebne materialy, je trpezliva a mila, vsetko zrozumitelne vysvetli a ak treba aj zopakuje a zodpovie vsetky moje otazky. Da sa s nou vzdy flexibilne dohodnut na dalsej hodine, kludne aj v parku alebo v meste na kave :) urcite vsetkym odporucam!

Laura K. - 19.6.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu