Vaše vedomosti sú u mňa na prvom miesteMartin H.

Martin Handzo
Účet overený:
matematika, Excel
Zilina, 01001
Doučuje aj cez skype / internet
11€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyštudoval som matematiku (vedecký smer) na Matematicko-fyzikálnej fakulte UK v Bratislave. V priebehu školy aj po jej absolvovaní doučujem matematiku až doteraz. Učil som matematiku aj na Žilinskej univerzite. Učím resp. doučujem SŠ a VŠ matematiku, výnimočne ZŠ. Pripravujem žiakov/študentov na prijímacie pohovory, SCIO a pod. Pomáham v matematických častiach diplomových a dizertačných prác. Mám značné skúsenosti s Excelom a Visual Basicom.Referencie

Pán Martin je veľmi výborný doučovatel, trpezlivý, ochotný pomôcť. Učivo vysvetlil aj viac krát ak bolo treba. Čomu som nechapal a nerozumel vysvetlil za krátky čas. Časovo sa prispôsoboval a zároveň je to milý a priateľský človek, určite odporúčam každému kto ma problém s matematikou.

Dominik J. - 3. 2. 2020

Som študentom Žilinskej univerzity a s pánom doučovateľom som spolupracoval od začiatku semestra až do posledného dňa pred skúškou, ktorú som uspešne zvládol na prvý krát. Doučovanie mi vyhovovalo v tom, že pán doučovateľ vie učiť, jeho vedomosti sú na špičkovej urovni či už v oblasti matematiky alebo Excelu a zároveň je aj veľmi priateľský a milý človek

Andrej P. - 29. 5. 2019

Ďakujem za profesionálny prístup, ochotu a promptnú komunikáciu. Hľadanie riešení aj tam, kde zdanlivo nie sú a vysvetlenie problematiky tak, aby pochopil aj úplný laik. Môžem len odporúčať.

Katarína S. - 28. 4. 2019

S pánom Martinom som veľmi spokojná. Cítim zlepšenie v mojej matematike a pocítil to aj môj pán profesor v škole. Pán Martin je trpezlivý, vždy sa snaží mi učivo vysvetliť tak, aby som ho pochopila. Ma úžasne, rýchle matematické myslenie a navyše je aj veľmi milý a priateľský. Vrelo odporúčam všetkými desiatimi!!

Anna B. - 25. 3. 2019

Velmi som bola spokojna s hodinami pana Martina. Skvelo ma pripravil Na skusky Na vysokej skole, velmi zjednodusil veci ktorym som vobec nerozumela. Je velmi mily a uzasny clovek ale Aj jeho pristup a vysvetlovanie je jedinecne. Urcite odporucam vsetkym!

Erika Š. - 19. 2. 2019

Okrem toho, že je pán Martin skvelý doučovateľ, je aj človek s dobrým srdcom. Je trpezlivý, má záujem o to, aby aj menej chápavý všetko potrebné učivo pochopil. Doučovanie prebieha v príjemnom rodinnom prostredí Jeho trpezlivosť, priateľský prístup a umenie vysvetliť učivo priťahuje k doučovaniu aj tých, ktorí si ku matematike nenašli cestu.

Mária M. - 15. 11. 2018

Okrem toho, že pán Martin je výborný doučovateľ, je aj človek s veľkým srdcom. Je trpezlivý a hlavne má záujem o to, aby aj menej chápaví a hlavne tí, ktorí nemajú vzťah k matematike, všetko pochopili. Doučovanie prebieha v príjemnom rodinnom prostredí. Jeho trpezlivosť a chápavosť k správaniu sa dnešnej mládeže, priťahuje aj tých, ktorí matematiku nemusia, ale napriek všetkému a vďaka prístupu a záujmu zo strany doučovateľa pána Martina, ju predsa len zvládnu.

Mária M. - 12. 11. 2018

Som veľmi spokojný s doučovateľom. Prístup, vysvetľovanie aj skúsenosti hodnotím ako vynikajúce. Keď som potreboval pomohol a veľmi promptne. Priestory na učenie príjemné, domáce. Určite odporúčam aj ostatným študentom/záujemcom, ktorí váhajú.

Marek M. - 29. 10. 2018

Vynikajúci doucovateľ na prípravu na scio testy a maturitu. Vždy vysvetlí učivo zrozumiteľne a aj niekoľkokrát. Trpezlivosť a priateľský prístup je samozrejmosť. Vrelo odporúčam.

Stano R. - 25. 10. 2018

Idealny doucovatel na scio testy a maturitu. Vzdy ukaze a nauci nove tipy a triky. Velmi priatelsky pristup. Ucivo vysvetli aj niekolkokrat ak je treba. Urcite odporucam.

Stano R. - 24. 10. 2018

Absolútna spokojnosť s pánom Martinom. Je to profesionál, čo sa týka doučovania. Trpezlivý, skvelý prístup, vynikajúce analytické myslenie, priestor pre otázky a rýchle reakcie. Vyzdvihol by som aj promptnú emailovú komunikáciu a pomohol v časovej tiesni, keď som to potreboval. Určite odporúčam.

Marek M. - 21. 10. 2018

Výborný doučovateľ, všetko mi vysvetlil. Časovo sa mi prispôsobil. Úplne odporučujem

Richard K. - 25. 6. 2018

Skvelý prístup k doučovaním žiakom, keď treba zopakuje aj viackrát ,len aby to žiak pochopil. Odporúčam

Peter O. - 15. 5. 2018

Výborný doučovateľ, dobrý spôsob vysvetlovania. Odporúčam.

Pavol C. - 11. 5. 2018

Výborne doučovanie. Spoľahlivý, všetko vysvetlí za pomerne krátky čas. Odporučujem.

Eva M. - 6. 2. 2018

Výborne doučovanie . Priateľský prístup . Časová flexibilita. Môžem len odporučiť .

Andrej K. - 4. 2. 2018

Ľahko pochopiteľný spôsob vysvetľovania. Skvelé prostredie a podmienky, vždy veľká ochota poradiť. Skvelý cit aj pre menej nadaných.

Klára K. - 17. 12. 2017

Skvelo vysvetlil, ak bolo treba aj viackrát, príjemné domáce prostredie, trpezlivý, vrelo odporúčam

16. 12. 2017

Lahko pochopitelne aj pre nas menej chapavych. Precizne doucovanie vo vybornej atmosfere. Nebol problem vysvetlit ani narychlo. Vyborne znalosti!

Matúš B. - 4. 12. 2017

Skvelé doučovanie, výborná úroveň doučovateľa. Efektívne a rýchle vysvetlenie. Okrem excelu aj visual basic. Vysoká úroveň vzdelania doučovateľa. Super komunikácia.

Tomáš L. - 25. 11. 2017


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu