Doučovanie štatistiky, excelu, tvorba infografiky, tabuliek, grafov, máp a výskum k BP, DPAndrej G.

Andrej Gula
Účet overený:
štatistika, ekonoemtria, Excel, zadania excel, Gretl, SAS, nemecký jazyk - konverzácie, nemecký jazyk - začiatočník
Trnava, Bratislava, Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
večer, víkend,
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ako absolvent odborov Účtovníctvo a Kvantitatívne metódy v ekonómii (t.j. štatistika), v súčasnosti pracujúci ako účtovník pre medzinárodný koncern so zameraním na automatizáciu procesov s využitím VBA a RPA vám ponúkam doučovanie zo štatistiky, ekonometrie, excelu, nemeckého jazyka a pomocnú ruku pri výskume k bakalárskym či diplomovým prácam(vyhodnotenie dotazníkov, tvorba predikčných modelov, zhluková analýza atď.), vrátane vizualizácie dát (grafy, infografika, mapy,štatistické grafy-scatter ploty, box ploty).

Doučovaniu štatistiky sa venujem približne 4 roky, pomôžem s problematikou ako sú popisné charakteristiky, bodové a intervalové odhady, parametrické či neparametrické testy, skúmanie závislostí, časové rady. Doučovanie prebieha takmer výlučne cez skype formou zdieľanej obrazovky, pričom ako podporný software využívam primárne excel, do úvahy prichádzajú aj ručné výpočty alebo SAS či Gretl.

Excel využívam v práci na dennej báze, absolvoval som niekoľko školení, pomôžem s prípravou na pracovné pohovory, ukážem tipy a triky pre efektívnejšiu a rýchlejšiu prácu, vysvetlím funkcie a vzorce, naučím zostavovať kontingenčné tabuľky, komplexné a dynamické reporty a dashboardy, vizualizovať údaje podmieneným formátovaním, grafmi vrátane mnohých špeciálnych typov, mapami.
Zautomatizujem vaše rutinné procesy s využitím VBA. Prvá ukážková hodina/lekcia je zdarma so zameraním na problematiku podľa vlastného výberu.

Nemecký jazyk využívam denne v práci na komunikáciu s kolegami v Nemecku a moja aktuálna úroveň je B2. Pri doučovaní sa zameriavam najmä na obohacovanie slovnej zásoby čítaním s porozumením a následnou komunikáciou k danej tematike. K dispozícií mám množstvo materiálov t.j. učebníc, kníh, časopisov, obrázkových, výkladových slovníkov atď. Do úvahy pripadajú samozrejme pesničky, seriály, filmy, videá alebo obrázkové videolekcie k slovíčkam.

V prípade záujmu alebo otázok ma neváhajte kontaktovať.

AndrejFotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu