Doučovanie všeobecno vzdelávacích predmetov základných a stredných škôl za dobré cenyPetronela L.

Petronela Líšková
Účet overený:
všeobecno vzdelávacie predmety, pomoc pri maturitných skúškach, pomoc pri písaní bakalárskych a diplomových prác.
Prievidza, Bojnice, Opatovce nad Nitrou, 971 01
Doučuje aj cez skype / internet
9€ - 14€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom

Som absolventkou vysokoškolského pedagogického vzdelania druhého stupňa a baví ma práca s deťmi. Mám skúsenosti v práci v školstve a naďalej sa vzdelávam v tejto oblasti.
Som ústretová, empatická a hlavne trpezlivá pri práci s tými, ktorý to potrebujú. Zameriavam sa na doučovanie všeobecno vzdelávacích predmetov v slovenskom jazyku pre školou povinné deti, ale aj pre ostatné vekové kategórie.
Ak máte doma žiaka, ktorý potrebuje pomoc a osobitný prístup pri učení neváhajte mi ho zveriť do rúk, som tu pre vás. Ak sa vašim deťom nedarí pri učení v škole, sú pomalší, nevedia sa sústrediť, nedostáva sa im patričného vysvetlenia učiva a potrebujú osobitný prístup neváhajte ma osloviť a dohodnúť si osobné stretnutie. Doučovanie prebieha zo všetkých všeobecno vzdelávacích predmetov v slovenskom jazyku, samostatne a jednotlivo. Zameriavam sa aj na pomoc pre prípravu maturantov, pomoc pri bakalárskej či diplomovej práci, taktiež seminárne a rôzne iné školské práce.Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu