S radosťou vyučujem angličtinu, matematiku, elektrotechniku a zdokonalím v MS Excel.Marek K.

Marek Karniš
Účet overený:
 anglický jazyk, Excel, matematika - zš, matematika - sš
  Sládkovičovo, Galanta, Senec, Trnava, Sereď, Pusté Úľany,
 924 01 (Galanta), 925 21 (Malá Mača), 903 01 (Bodov), 917 01 (Trnava), 926 01 (Sereď), 925 28 (Pusté Úľany)
  11€ - 13€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  1h priemerná rýchlosť odpovede

Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika a informatika. Z anglického jazyka mám štátnu skúšku a svoju znalosť som zdokonaľoval dlhoročným pôsobením vo veľkej a známej americkej spoločnosti a ďalších nadnárodných firmách, častými služobnými pobytmi a odbornými stážami v zahraničí (vrátane USA), výukou angličtiny a pôsobením ako prekladateľ a tlmočník. Pri výuke angličtiny kladiem dôraz na správnu výslovnosť, lebo dokonalosť sa dosahuje zameraním sa na detaily a zo skúsenosti viem, že správna výslovnosť vzbudzuje rešpekt a uznanie.

Viem bravúrne narábať s aplikáciou MS Excel a vyčariť pracovné pomôcky a programy, o ktorých sa väčšine ľudí pracujúcich s PC ani nesníva a ušetriť hromadu času ich používaním. V akejkoľvek oblasti. Takže pokiaľ ste pracovne nadmieru vyťažení – neváhajte sa so mnou skontaktovať. Určite poradím ako vykročiť z bludného kruhu. Alikácia MS-Excel je skoro ako moje hobby a používam ju temer nepretržite.

Mám tri deti, ktoré som v domácich podmienkach nadštandardne naučil angličtinu a pravidelne im pomáhal s matematikou. Pochádzam z učiteľskej rodiny, takže toto povolanie „mám v krvi“ a je pre mňa nesmiernym pôžitkom vidieť žiaka nadšeného vlastnými pokrokmi.

Doučujem on-line (Skype), u seba doma (Pusté Úľany), ale môžem sa na požiadanie dostaviť za záujemcom kdekoľvek v oblasti medzi Galantou, Sencom a Trnavou.
Časovým požiadavkám sa rád prispôsobím. Môžem doučovať v ľubovoľnom čase od 8:00 do 21:00, aj počas víkendov, prázdnin, či sviatkov. V prípade dochádzania za záujemcom uprednostním pri jednom výjazde aspoň 2 x 60 minútovú hodinu s 5-min. prestávkou, nie je to však podmienkou.
Cena za 1 vyučovaciu hodinu angličtiny (60 min.) je 8 EUR na žiaka pri výuke dvoch žiakov súčasne, respektíve 12 EUR pri individuálnej výuke.
Cena za doučovanie matematiky je 12 EUR za 1 vyučovaciu hodinu (60 min.), len individuálne.
V prípade dochádzky za záujemcom prirátam symbolický poplatok za dopravu.Referencie

Určite odporúčam, ochotne mi pomohol so všetkým, čo som potrebovala, profesionálny prístup, dobrá komunikácia, rýchla odpoveď.

Miroslava D. - 31.1.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu