S radosťou vyučujem angličtinu, matematiku, elektrotechniku a zdokonalím v MS Excel.Marek K.

Marek Karniš
Účet overený:
 matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk
  Sládkovičovo, Galanta, Senec, Trnava, Sereď, Pusté Úľany
 924 01 (Galanta), 925 21 (Malá Mača), 903 01 (Bodov), 917 01 (Trnava), 926 01 (Sereď), 925 28 (Pusté Úľany)
  5€ - 8€ za 60 minút
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  dochádza za študentom
  doučuje aj skupiny
  100% zodpovedaných správ
  10h priemerná rýchlosť odpovede

Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika a informatika, v minulosti som vyučoval odborné predmety na gymnáziu a bol som lektorom výuky anglického jazyka v centrách voľného času.

Z anglického jazyka mám štátnu skúšku a svoju znalosť som zdokonaľoval dlhoročným pôsobením vo veľkej a známej americkej spoločnosti a ďalších nadnárodných firmách, častými služobnými pobytmi a odbornými stážami v zahraničí (vrátane USA), výukou angličtiny a predošlým pôsobením ako prekladateľ a tlmočník. Pri výuke angličtiny kladiem dôraz na správnu výslovnosť, lebo dokonalosť sa dosahuje zameraním sa na detaily a zo skúsenosti viem, že správna výslovnosť vzbudzuje rešpekt a uznanie.

Viem bravúrne narábať s aplikáciou MS Excel a vyčariť pracovné pomôcky a programy, o ktorých sa väčšine ľudí pracujúcich s PC ani nesníva a ušetriť hromadu času ich používaním. V akejkoľvek oblasti. Takže pokiaľ ste pracovne nadmieru vyťažení – neváhajte sa so mnou skontaktovať. Určite poradím ako vykročiť z bludného kruhu. Alikácia MS-Excel je skoro ako moje hobby a používam ju temer nepretržite.

Mám tri deti, ktoré som v domácich podmienkach nadštandardne naučil angličtinu a pravidelne im pomáhal s matematikou. Pochádzam z učiteľskej rodiny, takže toto povolanie „mám v krvi“ a je pre mňa nesmiernym pôžitkom vidieť žiaka nadšeného vlastnými pokrokmi.

Doučujem u seba doma - v Pustých Úľanoch, ale môžem sa na požiadanie dostaviť za záujemcom kdekoľvek v oblasti medzi Galantou, Sencom a Trnavou. Taktiež doučujem on-line cez Skype.
Časovým požiadavkám sa rád prispôsobím. Môžem doučovať v ľubovoľnom čase od 8:00 do 21:00, aj počas víkendov, prázdnin, či sviatkov. V prípade dochádzania za záujemcom uprednostním pri jednom výjazde aspoň 2 x 45 minútovú hodinu s 5-min. prestávkou, nie je to však podmienkou.
Cena za 1 vyučovaciu hodinu angličtiny (45 min.) je 4 EUR na žiaka pri výuke dvoch žiakov súčasne, respektíve 6 EUR pri individuálnej výuke.
Cena za doučovanie matematiky je 6 EUR za 1 vyučovaciu hodinu (45 min.), len individuálne.
V prípade dochádzky za záujemcom prirátam symbolický poplatok za dopravu.Kontaktný formulár


Napísať referenciu