S radosťou vyučujem angličtinu, matematiku, elektrotechniku a zdokonalím v MS Excel.Marek K.

Marek Karniš
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, preklady textov, tlmočenie, anglický jazyk, Excel
Sládkovičovo, Galanta, Senec, Trnava, Sereď, Pusté Úľany, 92401, 92521, 90301, 91701, 92601, 92528
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyučujem a doučujem matematiku a anglický jazyk, prekladám texty z angličtiny a do angličtiny, sprevádzam klienta pri tlmočení za rozumné ceny. Poskytujem konzultácie na programy MS Excel, Word a Powerpoint a pomáham pri pracovných projektoch s využitím programu MS Excel.

Mám vysokoškolské vzdelanie v odbore elektronika a informatika. Z anglického jazyka mám štátnu skúšku a svoju znalosť som zdokonaľoval dlhoročným pôsobením vo veľkej a známej americkej spoločnosti a ďalších nadnárodných firmách, častými služobnými pobytmi a odbornými stážami v zahraničí (vrátane USA), výukou angličtiny a pôsobením ako prekladateľ a tlmočník. Pri výuke angličtiny kladiem dôraz na správnu výslovnosť, lebo dokonalosť sa dosahuje zameraním sa na detaily a zo skúsenosti viem, že správna výslovnosť vzbudzuje rešpekt a uznanie.

Viem bravúrne narábať s aplikáciou MS Excel a vyčariť pracovné pomôcky a programy, o ktorých sa väčšine ľudí pracujúcich s PC ani nesníva a ušetriť hromadu času ich používaním. V akejkoľvek oblasti. Takže pokiaľ ste pracovne nadmieru vyťažení – neváhajte sa so mnou skontaktovať. Určite poradím ako vykročiť z bludného kruhu. Alikácia MS-Excel je skoro ako moje hobby a používam ju temer nepretržite.

Mám tri deti, ktoré som v domácich podmienkach nadštandardne naučil angličtinu a pravidelne im pomáhal s matematikou. Pochádzam z učiteľskej rodiny, takže toto povolanie „mám v krvi“ a je pre mňa nesmiernym pôžitkom vidieť žiaka nadšeného vlastnými pokrokmi.

Doučujem on-line (Skype), u seba doma (Pusté Úľany), ale môžem sa na požiadanie dostaviť za záujemcom kdekoľvek v oblasti medzi Galantou, Sencom a Trnavou.
Časovým požiadavkám sa rád prispôsobím. Môžem doučovať v ľubovoľnom čase od 8:00 do 21:00, aj počas víkendov, prázdnin, či sviatkov. V prípade dochádzania za záujemcom uprednostním pri jednom výjazde aspoň 2 x 60 minútovú hodinu s 5-min. prestávkou, nie je to však podmienkou.

Cena za 1 vyučovaciu hodinu výuky (60 min.) je od 10 EUR.
V prípade dochádzky za klientom prirátam poplatok za dopravu.Referencie

Hodina angličtiny je vedená maximálne profesionálne. Pán Marek dbá na správnu výslovnosť, čo veľmi oceňujem. Dcéra sa teší na každú ďalšiu "Skype hodinu". Všetkým odporúčam a ďakujem za profi prístup.

Vladimíra G. - 15.3.2018

Určite odporúčam, ochotne mi pomohol so všetkým, čo som potrebovala, profesionálny prístup, dobrá komunikácia, rýchla odpoveď.

Miroslava D. - 31.1.2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu