Výučba anglického a ruského jazyka kvalitne!Jakub S.

Jakub Srnka
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - conversations, ruský jazyk - začiatočník, ruský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, slovak for foreigners
Bratislava, Bratislava - Petržalka, Bratislava - Nové Mesto
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ
31h priemerná rýchlosť odpovede

Učiteľ angličtiny a ruštiny kvalitne a zodpovedne doučí žiakov, študentov VŠ, deti a dospelých rôznych jazykových úrovní.

Som absolvent učiteľstva anglického a ruského jazyka. Mám bohaté skúsenosti s prácou lektora angličtiny a slovenčiny pre jazykové školy, vyučovaním Business English v korporátoch a vyučovaním angličtiny na strednej a vysokej škole.

Všetky výučbové materiály viem dodať, resp. nasmerovať na správnu literatúru.

Pripravujem na rôzne testy, svetovo uznávané certifikáty, maturity, štátne skúšky z lingvistických predmetov, pracovné pohovory...

Doučovanie môže byť realizované formou konverzačných hodín, zameraných na rôzne oblasti podľa záujmu klienta alebo formou tradičnejších hodín zameraných na vysvetlenie gramatických javov cudzieho jazyka, precvičovanie gramatických konštrukcií, korekcia výslovnosti, trénovanie modelových situácií, atď.

Anglický jazyk: úroveň od úplných začiatočníkov po plne pokročilých (A1 - C2)

Ruský jazyk: úroveň od úplných začiatočníkov po stredne pokročilých (A1 - C1)

Na priebehu a forme doučovania sa môžeme dohodnúť. Som flexibilný, inovatívny a zameraný na dosiahnutie cieľa.

Výučba môže byť realizovaná formou osobných stretnutí - celá Bratislava, alebo prostredníctvom “skype” hodín (celé Slovensko).

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.Referencie

Výborný profesionálny a zároveň priateľský prístup. Je mojím učiteľom na individuálnych hodinách angličtiny. Je vždy perfektne pripravený, dokáže sa flexibilne prispôsobiť klientovým požiadavkám.

Danica V. - 24. 1. 2018

Jakub je školený profesionál, ktorý je pre mňa skutočnou pridanou hodnotou. Každá lekcia business AJ ma posúva dopredu. Dokáže premeniť menej bežné témy na zaujímavé diskusie a tiež udržať žiakovu pozornosť po dobu celého stretnutia. Je vždy perfektne pripravený/čo sa týka nie len materiálov/ a neustále sa prispôsobuje klientovým požiadavkám. Je vidieť, že práca, ktorú robí ho baví, a preto sa ju snaží robiť čo najlepšie a najefektívnejšie. Môžem určite vrelo doporučiť všetkými desiatimi:-) THANK U!

Zuzana M. - 19. 1. 2018

Jakuba môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorý majú záujem o profesionálny a zároveň priateľský prístup. Je mojím učiteľom na individuálnych hodinách angličtiny v jazykovej škole. Vie pripraviť zaujímavé témy a tiež sa prispôsobiť témam, ktoré preferujete vy. Hodiny sú uvoľnené, dynamické, vždy je pozitívne naladený.

Dominika K. - 11. 1. 2018

Jakub ma učí angličtinu vo Viste. Je flexibilný, didakticky veľmi dobre pripravený. Odporúčam.

Juraj Š. - 10. 1. 2018

Skvelý prístup a učebné postupy, kvalitná výučba a optimistické nasadenie :) nič viac k výučbe jazyku netreba !

Terézia R. - 10. 1. 2018

Jakubovi chcem veľmi pekne poďakovať, že ma cibrí angličtinu . Je to veľmi príjemný ,šikovný lektor, ktorý učí zrozumiteľne a vysvetlí - kým nepochopíte . Odporúčam ho všetkým, ktorí majú z učenia stres a trému - pri Jakubovi Vám nehrozia . : =D

Lea L. - 9. 1. 2018

Jakub ma učí angličtinu v jazykovej škole Vista,som s ním veľmi spokojná, odporúčam

Ľuba F. - 9. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu