Zrozumiteľné a laicky vysvetľované programovanieZdenko K.

Zdenko Krnáč
Účet overený:
programovanie
Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
4 odučené lekcie
8€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
26h priemerná rýchlosť odpovede

UPOZORNENIE: V súčasnosti som časovo vyťažený a neprijímam nových žiakov, možno vo februári...


Zvyčajne preferujem prvý telefonát zdarma - aby sme zistili, čo klient vie, čo by chcel a či nájdeme priestor na spoločnú spoluprácu (či viem pomôcť).

Som 31 ročný absolvent Aplikovanej informatiky z Banskej Bystrice. Po škole som nadobudol zatiaľ 6 ročnú prax v oblasti IT a programovania (aj medzinárodne).

Som tvorca portálu www.zacni-programovat.sk, ktorý má ľuďom (hlavne neITčkárom) pomôcť naučiť sa programovať. S učením a vysvetľovaním mám bohaté skúsenosti a je to môj koníček.

Preferujem doučovanie online, v súčasnosti nedoučujem osobne. Doučím základy informatiky vo viacerých oblastiach. Z programovania sa venujem frontendu (tvorba webu), viem učiť tieto oblasti:

Pokročilý level (profi): HTML, CSS, JavaScript (Angular)
Na začiatkoch: MySQL, PHP, Grafika (Photoshop, Illustrator), online marketing (PPc, affiliate...)

Online doučovanie prebieha tak, ako by prebiehalo osobné doučovanie, cez Skype komunikujeme telefonicky a zároveň si navzájom zdieľame obrazovku, kde si ukazujeme vysvetlované časti.Referencie

Boli sme maximalne spokojni,doucovanie prebiehalo cez skype,takze to vyhovovalo hlavne casovo,synovi bolo vsetko vysvetlene,pomoc s tvorbou webstranky bola vyborna.Zdenko je velmi ochotny a ma profesionalny pristup.Urcite odporucame aj ostatnym zaujemcom.

Frederic B. - 10. 8. 2018

Syn je zatial po 2 hodinach vyucovania maximalne spokojny a na hodinu sa tesi. Jednoducho vysvetlene, mily pristup. Dakujeme.

Zuzana K. - 9. 8. 2018

Zdenko ma zaujal svojou profesionalitou a ludskym pristupom, ktory sa dnes uz tak nevidi. Ochotne poradi,vysvetli do detailov. Ma siroky rozhlad a bohate skusenosti v IT oblasti. Ak sa chcete zlpesovat, urcite sa obratte na neho.

Pavol M. - 1. 8. 2018

Veľmi milý a šikovný lektor, ochotne všetko vysvetlí a pomôže, a je to profesionál vo svojom obore. Odporúčam každému, kto sa chce niečo naučiť :)

Lenka B. - 25. 3. 2018


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu