Doučím angličtinu študentov aj dospelých za skvelé cenuKatarína B.

Katarína Buffová
Účet overený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - príprava na maturitu
  Žilina
 010 01 (Žilina)
  90% zodpovedaných správ
  3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte ! Volám sa Katka, a ak máte radi angličtinu a chcete sa v nej zdokonaliť hravou a veľmi ľahkou formou tak tu ste na správnej adrese. Vlastním certifikáty z angličtiny, a strávila som čas v Londýne a v USA. Angličtina je už povinnosť v dnešnej dobe, takže neváhajte ma osloviť. Teším sa na Vás.Referencie

Už som vyskúšala rôzne spôsoby učenia sa angličtiny, no učenie s Katkou je pre mňa niečo úplne iné. Na hodiny angličtiny sa teším, už to pre mňa nie je záťaž, ale tak trochu aj relax. Katka vie učivo veľmi dobre vysvetliť, je odborne zdatná a vie sa mi prispôsobiť. S Katkou som urobila veľký pokrok v angličtine, môžem ju odporučiť, je to správna voľba.

Jana K. - 11.5.2018

S Katkou som veľmi spokojná, je to človek ktorý je veľmi energický, pozitívny, vždy dobre naladený, zcestovaný. Učíme sa hravou angličtinou, hodiny s ňou ma bavia a vždy sa teším na ďalšiu, doporučujem určite vyskúšať.

Viktória F. - 11.4.2018

Skúšal som veľa spôsobov na učenie angličtiny a keď som začal s Katkou učiť sa od začiatku som sa vedel naučiť čo som potreboval, vie odhadnúť čo potrebujem, jej prístup mi veľmi vyhovuje a teším sa na ďalšiu hodinu čo je u mňa zázrak, ja som už deň pred učením mal stres pred hodinou angličtiny, ale u Katky sa teším na hodinu. Odporúčam fakt.

Gabriel S. - 16.3.2018

Ahojte. S Katkou som mal zatial len 2 vyučovacie hodiny ale som naozaj spokojny. Vie dobre vysvetliť , má velmi dobre edukačne schopnosti , vie dobre a rýchlo vyhodnotiť do akého levelu patrìte a tym vie efektívne nastaviť vyučovacie hodiny Vašej úrovne. Odporúčam Martin.M

Martin M. - 11.3.2018

Katka je skvelá, je v nej život a na hodine sa učím, komunikujem, tvorím a nie prežívam. Všetko vždy vysvetlí a hneď aktívne precvičíme. Vyskúšala som už viaceré lektorky ale zatiaľ mi Katka svojim aktívnym prístupom vyhovuje najviac. Verím, že sa jej podarí ma priviesť k úspešnej komunikácii a o rok Vám podám novú referenciu.

Gabriela G. - 27.2.2018

Syn je spokojný, tým pádom aj ja. Angličtina ho baví s doučovateľkou. Má super prístup k deťom.

Lenka K. - 25.2.2018

Pani Katka je veľmi milá a ústretová lektorka, vie výborne vysvetliť učivo, veľký profesionál, vždy pripravená. Hodiny boli príjemné a zaujímavé. Učivo mi vždy dôkladne vysvetlila a podporila zaujímavými cvičeniami, vďaka ktorým som si látku rýchlo osvojil. Môžem len vrelo odporučiť.

Karol T. - 13.2.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu