Doučím angličtinu študentov aj dospelých za skvelé cenyKatarína B.

Katarína Buffová
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - príprava na maturitu
Žilina, 01001
Doučuje aj cez skype / internet
80% zodpovedaných správ
3h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte ! Volám sa Katka, a ak máte radi angličtinu a chcete sa v nej zdokonaliť hravou a veľmi ľahkou formou tak tu ste na správnej adrese. Vlastním certifikáty z angličtiny, a strávila som čas v Londýne a v USA. Angličtina je už povinnosť v dnešnej dobe, takže neváhajte ma osloviť. Teším sa na Vás.Referencie

Hodiny s Katkou sú super. Spôsob výučby mi vyhovuje. Hodiny sú zamerané aj na gramatické veci ako aj na rozprávanie. Veľmi dobre a ľahko vie veci ozrejmiť. Veľa veci si pamätám priamo z hodín. Odporúčam určite každému kto chce zlepšiť svoju angličtinu pripadne chce začať s učením anglického jazyka.

Jan K. - 21.7.2018

S Katkou som mala zatial 4 hodiny. Je stale pozitivne naladena a anglictina s nou ma bavi. Cast hodiny je zamerana na konverzaciu a cast na gramatiku. Katka zadava aj nenarocne domace ulohy, co je podla mna super. To ma motivuje si prebrane veci zopakovat a vratit sa k nim. Odporucam! :)

Mária P. - 21.7.2018

Katka je super, ucenie s nou je radost.Stale nieco nove, zaujimave a hodina s nou ubehne velmi rýchlo.Skusala som aj inu formu ucenia, ale Katka mi vyhovuje najviac nakolko po par hodinach badam vysledky.Katku vrelo odporucam

Ivana - 23.6.2018

Katka je velmi pozitivny clovek, preto aj hodiny s nou su velmi zabavne a ziak sa moze zdokonalit hravou formou v konverzacii. Casovo je velmi flexibilna a vzdy prisposobuje hodiny aktualnym potrebam studenta. Urcite odporucam :-)

Adela M. - 13.6.2018

Uzasny pristup, zanietenost, ochota a trpezlivost podporena vynikajucimi znalostami anglictiny. Vrelo odporucam a Katke za vsetko dakujem!

Henrieta B. - 30.5.2018

Katka je úžasný a pozitívny človek, hodiny sňou sú úplne super. A veľmi má začal baviť angličtina od kedy má doučuje. Katka je úplný profesionál tak že, môžem len vrelo odporučiť. :)

Natália B. - 29.5.2018

Už som vyskúšala rôzne spôsoby učenia sa angličtiny, no učenie s Katkou je pre mňa niečo úplne iné. Na hodiny angličtiny sa teším, už to pre mňa nie je záťaž, ale tak trochu aj relax. Katka vie učivo veľmi dobre vysvetliť, je odborne zdatná a vie sa mi prispôsobiť. S Katkou som urobila veľký pokrok v angličtine, môžem ju odporučiť, je to správna voľba.

Jana K. - 11.5.2018

S Katkou som veľmi spokojná, je to človek ktorý je veľmi energický, pozitívny, vždy dobre naladený, zcestovaný. Učíme sa hravou angličtinou, hodiny s ňou ma bavia a vždy sa teším na ďalšiu, doporučujem určite vyskúšať.

Viktória F. - 11.4.2018

Skúšal som veľa spôsobov na učenie angličtiny a keď som začal s Katkou učiť sa od začiatku som sa vedel naučiť čo som potreboval, vie odhadnúť čo potrebujem, jej prístup mi veľmi vyhovuje a teším sa na ďalšiu hodinu čo je u mňa zázrak, ja som už deň pred učením mal stres pred hodinou angličtiny, ale u Katky sa teším na hodinu. Odporúčam fakt.

Gabriel S. - 16.3.2018

Ahojte. S Katkou som mal zatial len 2 vyučovacie hodiny ale som naozaj spokojny. Vie dobre vysvetliť , má velmi dobre edukačne schopnosti , vie dobre a rýchlo vyhodnotiť do akého levelu patrìte a tym vie efektívne nastaviť vyučovacie hodiny Vašej úrovne. Odporúčam Martin.M

Martin M. - 11.3.2018

Katka je skvelá, je v nej život a na hodine sa učím, komunikujem, tvorím a nie prežívam. Všetko vždy vysvetlí a hneď aktívne precvičíme. Vyskúšala som už viaceré lektorky ale zatiaľ mi Katka svojim aktívnym prístupom vyhovuje najviac. Verím, že sa jej podarí ma priviesť k úspešnej komunikácii a o rok Vám podám novú referenciu.

Gabriela G. - 27.2.2018

Syn je spokojný, tým pádom aj ja. Angličtina ho baví s doučovateľkou. Má super prístup k deťom.

Lenka K. - 25.2.2018

Pani Katka je veľmi milá a ústretová lektorka, vie výborne vysvetliť učivo, veľký profesionál, vždy pripravená. Hodiny boli príjemné a zaujímavé. Učivo mi vždy dôkladne vysvetlila a podporila zaujímavými cvičeniami, vďaka ktorým som si látku rýchlo osvojil. Môžem len vrelo odporučiť.

Karol T. - 13.2.2018


Kontaktný formulár


Napísať referenciu